12. lecke elem levegő elem megindítása - tankönyv a gyakorlati mágia

12. lecke
Element Air: megindításáról elem

Air - a leginkább ingatag és kiszámíthatatlan eleme a tűz után. Azt mondanám - inkább kiszámíthatatlan, mint maga a tűz, mert könnyen tud játékosan göndör körül, a kakas örvény felfelé, zuhanyzás hideg áramlás, majd megpördült uraganchikom és szűnnek meg, mintha semmi sem történt volna. A tűz, bár nagyon aktív és energikus kétségtelenül marad a helyet, ahol a „üzemanyag”, és csak ritkán engedheti meg magának, hogy mozgatni a térben. By the way, amikor írtam a leckét az elem a levegő - A formázás az oldalt, majd ugrás megváltozott.

A levegő a varázslat ideje a jövő. Ez az elem a alakítója az események, és ha kell hozzá esemény rituális mágia, gyors változások az eseményeket - használja az elem a levegő.

Emberek, amelyben ez az elem nyilvánul legtisztábban - általában bizakodó. Van egy egyszerű karakter, változékony hangulat, a gondolatok nem maradnak sokáig az elme ilyen emberek - ők inkább élvezni az életet, mint gondolni az örök. Air óvatlan emberek gyakran a döntés megváltoztatására, nehéz támaszkodni rájuk valamilyen módon, de ezek könnyen kommunikálható, és már egy jó ideje.

Air fejeződik ki a művészetek, és olyan tevékenységeket, mint a tánc, műkorcsolya, kerítések, a szövés és kötőfonal, és így tovább. N.

Air - az utolsó négy elem tekinthető a nyugati rendszer. Azt állította feltétele beavatás elem a levegő -, hogy egy járat egy síkban. elég nehéz volt számomra pszichológiailag is repül a repülőgép - valami kétértelmű biztonság ... És azon a napon nem jön. Egy nap a férjem és én repültem egy síkban Cseljabinszk, és rájöttem, hogy a levegő elem visz az ő világában.

A kép a Ring of Air hoztam létre, hosszú ideje, de megvalósult ez a gyűrű a legutóbbi összes vezetékek az elemek, mert úgy éreztem, nem hajlandó elfogadni.

Jellemző Elements Air

Air - inkább női elem, mint a férfiak. Ez egy meglehetősen puha elem, még annak minden variabilitás nincs éles szélek és drámai változást a tevékenység. Air segítségével olyan helyzetet teremt a töredezett valami egységes, egész, vezet a kívánt eredményt.

A Magic Air leggyakrabban képviseli a fűszerek, fűszernövények és füst vegyületek égett a kandallóban.

Meditáció az elem a levegő segítségével válik könnyebben mozog, és megtanulják, hogy a döntéseket gyorsan, és jól ki a szervezetből - az Asztrális, mert kideríteni a szervezetet jelenti a teljes integráció elem a levegő (repül a levegő áramlását, egy érzés, a könnyedség, a szervezetben, és így tovább. ) ..

A levegő elem szükséges, hogy megtanulják, hogy ellenőrizzék az időjárás - ez csak az irányt, és a szél ereje függ annak állapotát.

Emberek, amelyben a hatalom nyilvánul több Air, puha, vékony érzi, az érzelmek a beszélgetőpartner, de nagyon változékony hangulatban. Drámaian megy ujjongás azonos erőszakos könnyek. De mint általában, ezek az emberek othodchivy és általában kellemes.

Az elem a levegő segíti a manőverezést események között, hogy egy aktív helyzetében, torlódás okozása nélkül, és ott mozgásban. Beállítások a levegőben változásokat okozhat az élet - változás lehet, hogy túl hirtelen, ezért érdemes az energia mért, ha nem egy kalandor természetű.

Tűz - a lényege az életenergia, mint most. Víz - az érzés, az a múlt emlékét. És a levegő - ez egy álom, jövőbeni fejlesztések és változások.

Az asszociatív elem jellemzőit Air

Alatyr rúnák: Vortex, lélegzet, szél.

Tarot (Major Arcana): A Remete, az Akasztott ember, a Szerencsekerék.

Tarot (Minor Arcana): Staves suit (kard).

Szín: ezüst, szürke, világos, fehér, világoskék.

Háziállatok: repülő rovarokat, madarakat.

Zodiákus jelek: Gemini, Mérleg, Vízöntő.

Az elem a levegő is felelős a következő időszakok egy ember életében: 7-8 év, 17-18 év, 35-40 év, 70-80 év - változó nyomaték.

A hét napjai: szerdán és szombaton.

Istenek és istennők a tűz:

Ehekatl - az isten a szél. A lélegzete Nap mozog az égen, ez vezérli a felhők, és kiválasztja, hogy ontottak a földre termékeny eső, vagy kitör egy szörnyű vihar.

Kapcsolódó cikkek