3 lépés program Amway ARTISTRY essentials - „Szeretem ezt a rendszert! „A felhasználók véleménye

3 lépés program Amway ARTISTRY essentials - „Szeretem ezt a rendszert! „A felhasználók véleménye

Nos, kezdjük a történetet.

A barátnőm foglalkozik kozmetikai „Amway”, az, hogy ő hívott fel, hogy mi prizentatsiyu és beleegyeztem. Hát akkor én tért vissza az elején egy különleges egység, teszteltem a bőrt, és megtudtam, hogy van egy száraz bőrtípus (de nem voltam oda hozzájuk eddig) .Mivel okozott a csoda krém, még mindig és make-up))). Tetszett a tejszínt, majd (ha bonyolult, akkor tetszett a szag), de aztán olyan sok pénzt költeni rájuk nem voltam kész, főleg abban az időben, én egy sor Natura Sibirica száraz bőr, és minden megfelel nekem!

Aztán volt egy ideig, azért jöttem, hogy látogasson el egy barátja, egy éjszakát az éjszakai és elkezdtük forgatás és a smink maszatos arc tonik, krém, stb Ahhoz, hogy előkészíti a bőrt az éjszaka))) Egy Ennek megfelelően nem vette bőrápoló és élvezte azt a tényt, hogy adtak))) Azt mondta, hogy hogyan használják azt. Veszem, reggel és este! És így:

1) Az első cső mi hidratáló a bőr tisztítására, meg kell alkalmazni a gyógyszerről

nedves vatta, egy kis borsó, törölje le az arcot és a nyak (Eye make-nem mossa.), de a mosás előtt smink szem speciális eszközt, majd mosott habot, majd dörzsölte azt a személyt (én így nyugodtan). Az illata ennek a rendszernek egyszerűen finom, nem tolakodó, és azt hiszem, nincs ember, aki nem szereti a szagát, akkor sooooo puha. Minden alkalommal tettem ezeket a forrásokat, kapok nagy öröm.

2) A második cső hidratáló tónusos litsa.On ud

alyaet smink maradványok az arc, hidratálja és tonizálja kozhu.Tak a nedves meghajtó teszünk egy kis pénzt (mivel tömény) és törölje az arc és a nyak elkerülve a razziák

st a szem körül.

3) A nedves bőrre vagy nedves ujjal tesszük a krém (a képen: 3, a legkisebb). Nem tudom, hogy él-e csinálni a funkcióit, de az érzés, hogy fehéríti a bőrt, este meg a bőr tónusát. Nagyon gyorsan felszívódik anélkül, hogy elhagyná a film az arcon.

Összefoglalva azt akarom mondani, hogy ez a rendszer nagyon boldog, mert

- Ez az első tél, amikor a bőr nem húzza le.

- Nagyon kellemes alkalmazni

- Reggel a bőr rugalmas, ellentétben a korábbi krémek (most már értem, hogy van ez))))

- Mindkét említett nekem elég sokáig azt, ha megfelelően használja azt a 9 hónapos.

- Nos, mint a bónusz szép csomagolás

3 lépés program Amway ARTISTRY essentials - „Szeretem ezt a rendszert! „A felhasználók véleménye

Árnyoldala persze drága, egyetértek, de ha valódi elég annyi időt, ez egy fillért sem! Azt, hogy három hónap valahol. Nos, én is értékesítik a barátnőm az ára, ami a pénz, amit nem szerzett meg. Szóval kezeljük azt sokkal olcsóbb. Az egyetlen dolog, amit nem is ez sisteme- ezt krémet egy kört glaz.Ya nem megvenni otdelno.No felülvizsgálja azt fogom hagyni később.

Ui lányok! Mielőtt bármilyen krémek kell tudni a bőrtípustól, majd vedd fel! És kiütések a bőrön krém nem tiszta. Ezzel kell a kábítószerek elleni küzdelem! Annak érdekében, hogy megtudja, mint gyógyítani forduljon orvoshoz.