3 ágyas szállás - kérdésre elhelyezése és típusú szoba - fórum TurTrans-vissza

Soha nem kapott választ a kérdésére, ezért kérje újra
Tud-e a TTB-hez egy család három tripla kihasználtság a szállodában. Ha nem, miért nem. A minőség és a méret a pótágy voltam elégedve. Két utazás az ilyen körülmények között.
Vannak túrák, hogy szeretnék menni, de minden attól függ, tripla kihasználtság.

A válasz az volt - tőlem, és a TTB, hanem amiatt, hogy azokban a napokban a fórumon, most végre

Amennyiben a válasz, akkor ismételd meg kérlek. Sajnos, nem tudtam elolvasni

Egyszer tettem egy szokást kérdezi a kérdést a semmibe ...
Ahogy én értelmezem, a hosszú csendet - nincs. Ez vagyok én, és érdekli - miért ne?
A tapasztalat azt mutatja, hogy az utazásaim ezek a családok, az utazók, mint az enyém - egy kicsit. Az a tény, hogy a fórum egyik én ezt a kérdést, megerősíti ezt. Így a magas anyagköltségek TTV nem fenyegeti, akkor miért nem felel meg az ügyfél.
Sajnos, míg vártam választ a TTB, kedvenc helyek kiválasztott fordulóban piros. Ez azt jelenti, nem végzet ....
De a válasz az, hogy még mindig szeretne kapni

Három fő részére is lehetséges, bár ez nem ajánlott.
Ezt a kérdést már kérte közvetlenül a TTB irodában.
A válasz pozitív volt, de nem az öröm a hangjában.
Elvileg a cég nem szabhat egyetlen kihasználtság három turistát sérti a törvény „A Fogyasztóvédelmi Jogok” Art. 16: „Ez tilos, hogy a bizonyos termékek beszerzése (munkák, szolgáltatások) kell vásárolnia más áruk (munkák, szolgáltatások)”.
Ie ha a három akar turnézni és együtt élnek, a cég nem szabhat egyikük él egyetlen szoba kétágyas szoba közös hálószoba egy valódi lehetőséget nyújt a megfelelő szolgáltatást.

Sajnos, míg vártam választ a TTB, kedvenc helyek kiválasztott fordulóban piros. Ez azt jelenti, nem végzet ....
De a válasz az, hogy még mindig szeretne kapni


És miért nem próbálja meg felhívni az irodában? Egy hónapon keresztül, akkor tényleg lehet, IMHO.

Manyasha, szeretnék olvasni a választ TTV a fórum, hiszen rendelés az előző körben, én nem csak a meghívottak, de kérték, ha fizet tripla vételi engedélyek az irodában. Azt nem volt hajlandó, kifejtve, hogy a lánya 19 éves, és egy ilyen intézkedés az lenne, ha a család kényelmetlen, így a számot, és kis ágy. Beleegyeztem. De most összehasonlítjuk a két típusú szállást. tudatosan úgy dönt, hogy „kényelmetlen” hármas. sokkal kényelmesebb a családunk.
Nagyon köszönöm, hogy részt vesz a CACA témában.
TTV akkor válaszoljon hozzászólás hála, részt vesz a vita az új programok, de valahogy nem válaszol, és így akarta, és a kérdésem, hogy olvassa el:

Nagyon örülünk, hogy a szabadság ránk bízza. És mi, viszont nem a legjobb, minden utazást hozott egy csomó pozitív érzelmek és felejthetetlen benyomásokat.

Jó napot, Gera097!
Nevében TTV, azt akarjuk, hogy egyértelmű a 3 férőhelyes szállás az útvonal mentén.

Mi soha nem tagadhatja, hogy a turisták a design 3-ágyas szoba, ha ez egy család, kortól függetlenül. De mindig arra figyelmeztetett, hogy szállást egy 3 ágyas szoba nem mindig kényelmes a turisták számára.

Egyes szállodák vannak szabványos 3 ágyas szoba 3 felnőtt, néhány hotel ilyen számokat is.
. Emiatt nem tudjuk megerősíteni és biztonságos szállás standard 3 ágyas szoba 3 normál ággyal, és csak 3 ágyas szoba pótággyal, gyermekek számára tervezték.
Utak Társaság „Turtrans Voyage” gyakran járnak késői, korai távozás és eseménydús kirándulás. Miután egy egész napos városnézés minden turista szüksége van egy jó pihenést.

Ha a turisták elégedettek a végeredmény egy árnyalatot, készek vagyunk, hogy erősítse meg a hármas szoba a szálloda az útvonal mentén.

Most már nehéz megmondani, hogy ez volt a menedzser hibája, akkor készült egy túra, vagy köztetek egy félreértést az foglalási igazolást.

Reméljük, hogy ez a helyzet nem befolyásolja a vágy, hogy továbbra is utazik a cég!

Üdvözlettel helyettes. Vezetője a Központi Osztály
Mityushina Valentine

Galina sajnálom, hogy későn, de köszönöm szépen a linkeket
TTV. köszönöm a választ

Folytatva a témát. Spontán gyűlt össze a szilveszteri utat a balti államokban. Tisztelegni TTV kérdés nélkül, terveztünk 3 ágyas elhelyezés, csak azt kérte, hogy írjon egy elismervényt, hogy egyetértek az extra ágyban. Persze, egyetértek, de nem a Balti-túrák kedvezmény 3 fős kihasználtság, a kiegészítést.
És itt írom, hogy beleegyezett, hogy aludni egy matracon, és fizetni 30 euró. A sors iróniája ....

Folytatva a témát szeretném tudni, hogy jogos igény fizetés a garantált kétágyas. Kellett fizetnie a lánya 15 USD az a tény, hogy nem telepedett harmadik turista: roll:

Tisztában vagyunk azzal, hogy beszélünk 1M túra „Prága - Párizs - Berlin”. Ez az egyetlen túra, a bázis érték számítása a 3 ágyas szoba a szállodában.

A túra program szerves része a szerződésnek. Ennek megfelelően, a túra program:

További díjak:
.
> 15 USD Felár garantált kétágyas.


Így a kiegészítő 15 USD fejenként egy garantált 2 ágyas elhelyezés és teljesen jogosan.

Üdvözlettel.
Ivlev Catherine.

Kapcsolódó cikkek