2018 Hogyan rajzoljunk Alpha android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Azt akarom, hogy dolgozzon grafikus a vásznon, hogy a színek additív. Például, azt szeretnénk, hogy az alábbiak szerint:

De ahelyett, hogy ezt én:

2018 Hogyan rajzoljunk Alpha android

Megjegyzés chtopolovina fehér, félig fekete háttér szándékos, csak azért, hogy az alfa kölcsönhatásba lép mind a családok. Örülök, hogy ezt a munkát semmi alapon. Itt van a kód:

Tud valaki kérem, segítsen nekem kitalálni, hogyan kell festeni adalékanyag színek a chart Android?

Top 5 Respuesta

Ön a helyes úton. Jelenleg 3 fő problémák a kódot:

Meg kell adnia az xfer mód iso színszűrő használata temp bitmap teszi a képét Alpha legyen 0xFF annak érdekében, hogy eredményeket, amit keres

Itt van, amit kaptam segítségével Xfer módban. Mit csinálok - rajz elveszett ideiglenes bitmap majd nem az összes raszterképben fő vásznon.

2018 Hogyan rajzoljunk Alpha android

Azt, hogy miért van az ideiglenes bitmap. Jó kérdés. Ha felhívni az összes főbb vászon, a színek lesz keverve a fő vászon háttér színe, így az összes színt kap elrontotta. Átlátszó raszter hőmérséklet segít a színek más részein az UI

Kérjük, győződjön meg róla, hogy semmi kiválasztott onDraw () -, akkor nem fogy el a memória nagyon gyorsan ezen a módon. Továbbá arról, hogy újra az ideiglenes bitmap, ha már nincs rá szükség.

Köszönet újra Paul. Ez nagyon nehéz lenne nekem, hogy kitaláljuk, az övé. Válaszolok a saját kérdését, hogy jobban ásni a részleteket, de vettem a tiéd a legjobb válasz.

Igazad van, hogy inkább nem kell létrehozni és kezelni Bitmap képernyő (és vászon). Ez azt jelenti, sőt, miért említettem chtocherny vagy fehér háttér ahhoz, hogy ezt a munkát.

Sosem kapcsolódik a teljesítmény előtt látok valamit a munka, és osztom a gondozás után a ponton. Szerkesztése kijavításához, és távolítsa el azon tagjait bevezetését teszi lehetővé az alábbiakban.

Ez megbízható. Figyeld meg a két Canvas.drawColor () hívást, amely azt gyanítom, kombinálni is lehet egy.

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek