73 éves Angelina Vovk döntött műanyag

Televíziós műsorvezető beszélt, hogyan kell vezetni magad formába, és amelyhez az eszközöket igénybe fenntartani fiatalos bőr.

73 éves Angelina Vovk döntött műanyag

73 éves műsorvezető Angelina Vovk. saját bevallása szerint, ő mindig alapelveit követi az egészséges életmód, és megpróbált nem folyamodnak drasztikus eljárásokat megújulást. Azonban, miután elért egy bizonyos életkor, tűnődött a műanyag, és a szakosított kozmetika. Nemrégiben híresség említett klinikára, ahol a vizsgálatot követően, ő felajánlott több eljárást.

73 éves Angelina Vovk döntött műanyag

„Azt vezet az egészséges életmód, eszem van. Inni 2 liter vizet egy nap. Anya egész életemben, hogy illik, mondván, hogy „meg kell lennie comme il faut”. Nevezetesen ez hatott rám kérdésekben szépség. Próbálok szépség hírek, elkezdtem a megjelenése első ráncok. Tehát ebben az esetben én vagyok egy régi kéz. Megértem, hogy az életkor nem lehet elrejteni, és ez buta, hogy nem, hanem nem fog ragaszkodni ki belőle. 73, úgy érzem, egy fiatal lány - Van egy tengeri energia. Ezen kívül, azt tanítani nyilvános beszéd készségek Kultúrintézet, és szeretné, hogy jól nézzen ki előtt a diákok, valamint, hogy egy példát az unokám - 14 éves Angelina és 13 éves Anna, egy lánya én keresztgyermekei, „- mondta a műsorvezető kiadás StarHit.

73 éves Angelina Vovk döntött műanyag

Miután az első találkozó Angelina M. észrevehetően szobai eljárással, a bőre megfeszült, és egyre ellenállóbb. Celebrity tervek tavaszán idén befejezni a teljes folyamán fiatalító előtt jelennek meg a rajongók egy frissített formában. Azonban Vovk mondta, hogy miután sikertelen sebészeti eljárásokat, amelyek már az életében, ő soha nem lesz anélkül, hogy nyugszik a szikét.

Kapcsolódó cikkek