5. Killers kreativitás és mit kell tenni annak érdekében, hogy a motiváció, hogy legyen kreatív

5. Killers kreativitás és mit kell tenni annak érdekében, hogy a motiváció, hogy legyen kreatív
Sok szabadúszók megkérdezik ezt a kérdést, de sajnos, ez nem egyszerű válasz - mindannyian különbözőek vagyunk, és mind különböző stílusok működik.

De azok számára, akiket érdekel, én már összeállított egy listát az öt gyilkosok a kreativitás és azt mondta, hogy hogyan sikerül maradni összegyűjtjük, produktív és találékony.

№1 - Multitasking- és zavaró

Észrevettem, hogy a 2 óra tömény munka van ideje, hogy sokkal több, mint 8 óra többfeladatos.

№2 - Alváshiány

A nagy dolog az, hogy szabadúszó tud dolgozni a szabadidejében. Ez csodálatos! De sokan, ez azt jelenti, dolgozik esténként és hétvégén, és néha egy rossz álom! Mindig van tennivaló, és az ügyfelek, akik kell figyelni.

Megjegyzés: Dave Navarro egy program „Hogyan válhat egy reggeli személy”, és azt lehet mondani, hogy tényleg segített megtanulni kelni, és nem több dolgot a nap folyamán. Próbáld ki, és ellenőrizze, hogy segít!

№3 - A kudarctól való félelem

Biztos vagyok benne, előbb-utóbb megtörténik mindannyiunknak. Ez nem vicces, a kudarctól való félelem megöli a kreativitást. Nem lehet mindenki kedvére, és amikor megjelenik az ügyfél munkát nem tudja elfogadni. Ez történik.

№4 - A pénzügyi bizonytalanság

Ez nem könnyű, hogy összpontosítson a munkát a projekt, ha úgy gondolja, csak a hozzájárulás az autó, hitelkártyák és betétek. Néhány évvel ezelőtt, amikor abbahagytam a munkámat, én mindig gondolok a pénzt, annyira hozzászokott a állandó fizetést kéthetente! Az első évben nagyon nehéz volt, soha nem voltam biztos, hogy tudok fizetni a díjat az autó. De aztán rájöttem, ha én csak emeli az árat egy kicsit, és azt is tegye le egy kicsit. Voila!

I - egy web designer, és nem a legkisebb gondolat, egy átlagos órabér Kanadában. Nem érdekel. Mindig lesz hajlandó a munkát olcsóbban számomra. Úgy illik hozzám! A nap végén minden jön le, hogy mennyi időt hajlandó feláldozni egy bizonyos összeget. Inkább arra, hogy egy kicsit nagyobb hangsúlyt kevesebb projektet (ami a végén fog nekem több pénz).

№5 - Ellenőrző és határidők

Egyes vevők nagyon nagy lekérdezések, képesek megérteni. Ne feledje, hogy kap fizetett érte! De ha nem igazán, ha minden alkalommal gyakoroljon nyomást te? Néhány ilyen nincs probléma, de azok számára, akik egy ilyen probléma van, van egy módja annak, hogy termékeny munkát anélkül, hogy állandó felügyelet mellett!

Mindig ígéretet kevesebb mint csinál. Például, ha már van egy feladat a tervezés és tudod, hogy be kell fejezni a 3 hét. Mondja az ügyfél, hogy a munka, hogy 4 hét alatt! Csendes munka, nincs nyomás, és mindig elégedett ügyfél!