5 év találkozni, együtt élni hat hónapig! Körülbelül az esküvő nem akar még hallani! Ki volt ebben a helyzetben,

katyash. 17.06.10 19:17 (Válasz: szőke @)

Azt hiszem, akkor csak meg kell hagyni neki, ha szüksége van - biztos, hogy jöjjön vissza, és tegyen javaslatot a házasság! Sok szerencsét

Lilya Brik. 17.06.10 01:18 (válasz: LyalyaVodeyale)

Svetik. 17.06.10 00:56 (Válasz: zzzvezda)

és megpróbál egy vicc típusú vissza, hogy elmenjek, akkor szeretett engem leginkább akart férjhez menni, és most beteg lett ??

Svetik. 17.06.10 00:53 (Válasz: szőke @)

Aztán festett részletesen a típus férjhez vagy nem ért egyet, én 22, akkor is képes találni valakit, aki igazán szeret engem, nem csak látni engem, mint egy szakács, mosónő, és szerető domrabotnitsu.Zavtra szeretné elhagyni, és én mit kell tenni? Ki vagyok én lesz szüksége? és 50 találják magukat, és hogy a gyermek smozhesh.A annyi történetek a szemük előtt, hogy sok éven át teljesül, majd szétváltak, és gyorsan feleségül vette a másik. Ezért úgy döntöttem, hogy 5 év extrém srok.Esli olyan sokáig, úgy döntött, hogy nem velem, amíg a végén az élet-ha ő is szeret engem. És ő csak fél (férfi) .Flowers után 35 jó emberek, és mi nagyon tyazhelo.Napomnite mintegy környezetünkben, akár hülye gyógyszer ebben a korban? Készen áll, hogy veletek, ha nem tudja? Ó, ez bonyolult ha az ember nem áll készen.

Egyszerűen válaszoljon a maguk számára az út a kérdésre pedig, hogy Vam.Hotya gondolja utak egyébként nem hozza létre ezt temu.Vobschem jó szerencsét és boldogságot) mártírhalált, hogy egy ajánlatot a lehető leghamarabb))))

Én személy szerint azt mondta neki feleségül 5 év után, vagy nem értenek egyet-vybiray.On csak azt mondta, nem tudok nélküled élni, és így minden tettünk reshilos.A abortusz az esküvő előtt, hogy mi nagyon zhaleem.No kötődik hozzá, így nem akartam, hogy nem megdorgálta, és már házasok 8 zrya.My let.Kvartiry nincs autó, de ha veszekedés és a beszélgetés hirtelen jön a pénz, azt mondtam neki, hol lennél, ha nem ült ?? lenne a faluban, azt tervezem, mindent Kijevben lenne pereehat.Byla egyszerű feleség rastrynkala használt összes pénzt (számunkra senki segít, és működik egyszerű), és tartogatom, all-in, mint semyu.Ya y, lehet az, hogy az a tény, hogy volt egy lakás, és van az érdeme? Tud fenntartani a megfelelő időben, elküldték dolgozni? Mondd, miért szemrehányást, fáj sírni, mindig hagy rastaet.A mozhno.U Barátom ment, sok évvel később megbánta valószínűleg még megbánja, feleségül vett egy kedves fickó, de nem olyan kedvelt. Aztán rájöttem, hogy nem lehetett menni, és így élnek, de már túl késő volt, és ő nem vernul.U te nem halálos balesetet? Nem üt, nem iszik, nem változik. Csak egy természetes vágy, hogy kora férjhez menni, és a férfiak nem fontos, mert félnek.

A legfontosabb, hogy jól kapcsolódik az Ön számára? Szerelem?

És mellesleg abban a pillanatban, amikor azt mondta, nem gondol a jövőre, úgy döntöttem, hogy nem hozom fel, de épp ellenkezőleg állítani, hogy nem volt semmi hochu.Sama hosszabb lett és az ő barátai találkoznak, ez több időt ad .T.e. Elkezdtem élni és sebya.Konechno vonatkoztak och is, de nem oldódik benne.

szőke @. 17.06.10 00:31 (Válasz: Vikuska_28)

Azt hiszem, tudok várni egy kicsit!

Elolvastam, és csak látni ugyanazt a helyzetet sebya.Takaya byla.Tozhe ideges indulva, amikor jött a jövőben, és abban az időben voltunk együtt 5 év, megkockáztattam, és szeretem látni túl sok, nem tudtam elmenni. sőt tudtam, hogy abban az időben nem volt szükségem, de csak azt akartam znat.Edinstvennoe ő mindig azt mondta: „én komolyan, nincs több kérdés” .Koroche azt mondom, úgy döntött, hogy amíg én prepekaet várni minden amúgy, mert szeretem, és van valami igazán változott izmenitsya.I (mmm), de most fél sz. kak.Tak azon a helyen egy ideig, például hat hónapig vagy god.Esli semmi sem fog változni akár csak verbálisan, akkor megy tochno.Nu újra, ha tudsz várni egy évet.

szőke @. 17.06.10 00:22 (Válasz: Vikuska_28)

Tudok várni, de ez megrémít, de (már nem egyszer írta a témában), amit nem akar beszélni a jövőben, mindig távol a választ. nem mond semmit, akkor nem fog hallani semmit, nem kényszeríti az esküvő holnap játszani. Csak azt akarom, hogy lássa, minek nagyon komoly tervei vannak velem a következő, nem vagyok egy üres időt tölteni vele!

Kapcsolódó cikkek