4 vélemény egy speciális iskolában a gyermekek és a tizenévesek a deviáns viselkedés (kapuzott) által

Segítsen bajba jutott tizenéves

Ismerős volna, hogy egy nyaralás a fiát, de az igazgató azt mondta: „A csontok fekszenek, de ez nem fog elengedni!”. Mindegy, hogy jogi vagy szerződéses önkényesség? Mit kell tenni?

Azt ajánlom mindenkinek, kezelés alá az LLC „Reatsentr” Samara, saját helyén www.reacenter.ru Tel: 88469902949. A 2. szakasza után csak nem látja az eget és a földet.

Helló, tudna segíteni nekem van egy probléma, egy gyermek 14 éves korig, segítségre van szükségem, és hol kell menni nem tudom, gyermekem éppen eltűnik, és a legrosszabb dolog, hogy van, hogy nem tudok vele csinálni, a tanulás remek (de a tartózkodás idejére apja volt, csak az ellenőrzés), most az apa ledobta az erőt, készen áll arra, hogy segítsen csak anyagilag, de nem több segítséget.

Kérdések a szervezet

Hogyan gondoskodik egy problémás gyerek a kadét alakulat vagy a Suvorov katonai iskolába? Mondd, kérlek, sürgős segítség! A helyzet a következő, egy barátja gyermek (12 éves korig), miután az oktatási apja, nem sikerült és fizikailag veszélyes a család. Hazugság, lopás, fáj fizikailag izpodtishka beteges öregek, felgyújtotta a házat. Röviden, figyelembe véve a gyermek az apa, nem tudom, hogyan kell menteni őt és magad. Kérdés - ahol segítséget kérni ebben a kérdésben, hogy lehetséges-e, hogy gondoskodjon a gyermek a kadét alakulat vagy Suvorov. további ›

A fiam 9 éves, de ő is csinál az, hogy nem egyoldalú nem mászik. A nem akar iskolába menni, hogy semmit nem rendelkezik, és nemrég megszökött a házból. nem volt egész éjjel. És eljött a reggel, mintha semmi sem történt volna. Tedd a rekord, a munka kirúgtak, élek a faluban, és ott mind ismerik egymást. Elvitte egy pszichológus többször, akkor dobja fel a kezét, és nem mond semmit. Megnősültem másodszor, mostohaapja fiamnak utal, mint a normális. Mi történik vele, nem tudom, miért magam, így vezet. további ›

Helló Mi van itt, mi a helyzet. Sok évvel ezelőtt, a szüleim vettek a fiút az árvaház volt 2,6 éves, 3 éves, ő volt beteg agyhártyagyulladás. Iskola előtt megtudtuk, hogy ez a betegség adott szövődmény a látás és a hallás. Mi már létrehozott egy iskolában látássérülteknek. Most 13 éves. A gyermek nem jár, azt teszi, amit akar, az apja és mostohaanyja bemászik a harc, ez senki sem hallgat. Az iskolában minden panaszkodnak. Most tanul 5. osztály, de nem is tudom, a betűk és számok 10 Következő ›

Kedves a szervezet alkalmazottai, segítség, kérlek, a húgom. Van egy lányom (19 éves) nagyon nehéz tinédzser. Meg kell tenni, hogy egy intézmény biztosítsa, hogy azt korrigálni. Élünk a Samara régióban Tolyatti, de nem találok semmit a környéken. Te is segíthetsz. Köszönöm előre is a választ. Üdvözlettel, Svetlana.

A fiam 16 éves, akkor arra kérték, hogy hagyja el az iskola a 9. évfolyamon, iskolába és nem megy. Eltűnik a nap végére, nem azt mondja, hogy hol és kivel. Elindítja a beszélgetést, és úgy sír, ő küldi. Kérem, segítsen, attól tartok, hogy elveszítik a gyerek, de nem tudok semmit. Tel. 79787483153.

Jó napot! Segíts, kérlek! Nekem van egy probléma az ő fia, ő 16 éves volt, segítséget kérek)))) Nem tudom, mit tegyek? Hová menjünk? A probléma maradt, egy-egy))) A fiam Vladislav, jó srác, jó tanuló, világos, de a kapcsolatot a rossz társaság. Lettem egy hazugság, a dohányzás keverékek! Több mint 1 éve küzd ezzel, de az eredmény rossz, leült a fűre. Egyedül vagyok, nincs senki, hogy segítsen nekem. Apja tisztában volt a probléma, de nem segít. Egy, nem tudok csinálni, segíteni, kérem. további ›

Én nagyon szeretem a fiát, egy csomó hibát a nevelést a gyermek nőtt fel önző, szerető csak saját magát. Bűnös vagyok, nem tudtam emelni minden olyan emberi tulajdonságokat. Mi regisztrált, kábítószer, ital, nem töltik az éjszakát otthon. Én nem húzza a karmai a gonosz cég él a pokolban, az örök félelem, hogy elveszítik azt. Pszichológusok kérte, hogy engedje őt, de hogyan? A rendőrség szerint egy kapuzott iskolában, mi ez? Segítség!