3. A leghíresebb orosz fodrász és mesterművek

3. A leghíresebb orosz fodrász és mesterművek

Híres művészek, maga mögött hagyva egy egész örökölt valójában sokkal. Úgy véljük, 5 személy, véleményem szerint a legismertebb hazánkban, és próbálja megérteni, mi erejük.

Dolores Kondrashov

3. A leghíresebb orosz fodrász és mesterművek

Valószínűleg mindenki hallott a híres szalon „Dolores”. Néhány mesterek (Inara, Svetlana) képezték a híres Akadémia Dolores. Itt az ideje, hogy megmondja, ki ezt a rendkívüli nő. Ezért hívják a legjobb akadémia Oroszországban?

Dolores nőtt fel egy értelmiségi család, a szülők is részt vesznek a zene és élő előadások (nem azért, mert ott magam Dolores belső néz méltóságteljesen, mint egy igazi színházban?). Miután a képzés fodrászat lány elborzadt. „Az első az” egyetemek „tartottak szörnyű körülmények a fodrászat, a fürdő Razgulyai: csótányok, piszkos törölközőt és egyéb kényelmi berendezéssel.”

A sors adott nekik esélyt és Dolores nem hiányzott. Egyszer volt egy esélyt, hogy részt vegyenek a forgatás a kép „Garnet karkötő”. Dolores magát csiszolt testvére játszik a filmben zongorista Jenny Reuter, és megcsináltam mesterien. Annak érdekében, hogy Mikhail Romm rendező úgy döntött, hogy jelenjenek meg a haját egy közeli lövés.

Dolores Lengyelországnak küldött az Eb a fodrászatban és van rengeteg élvezetek hamu, rózsaszínes, gyöngy gyöngy haj. Ami végül lett egy ikon a stílus, még a mai napig.

A világbajnokság alatt a párizsi Dolores munkálatokat már megtapsolta a több ezer néző felállva a helyükről.

Stílusban. Klasszikus és elegáns. Dolores kedveli kontrasztok - fekete és kék kombinációban fehér. Imádja a hosszú ruhát.

Szergej Zverev

3. A leghíresebb orosz fodrász és mesterművek

A közvélemény valószínűleg tudja Zverev a furcsa zenei slágerek, ellentmondásos nyilatkozatok és megérti, hogy nehéz, hogy ő teremtett, mint a fodrász.

Ellentétben Dolores, méltóságteljes, zeneileg képzett a gyermekkorból, még mindig egy kicsit más történet. Dolores volt ítélve a sikerhez. Zvereva van egy története harc a hely a nap alatt, a megnyilvánulása a természet és a hihetetlen munkaképességét.

Sergey született a család egy vasúti szerelő. Az iskolában, a mi hős lett érdekelt a művészet fodrászat, kivágása képeket magazinokból emberek eredeti frizurák. A 80-as években a fiatalember szolgálatot a hadseregben, és látszólag, vissza kell megismételni a történet egy átlagpolgár hazánk.

Ő hozta létre a színpadon képek számos népszerű és híres csillagok a show business. Átment a „selyem rojt”, néha váratlanul megszerezte a divatos és jó, emlékezetes képet. Közt ügyfelek Irina Ponarovskaya, Ljudmila Markovna Gurcsenko, Valerij Leontiev, Filipp Kirkorov, és természetesen, Alla.

„Abban a legtöbb, ezért tettem egy nevet maguknak, nem az emberek, akiknek én hajlott, és a keze, amit én. Ezek a kezek nem senkit. Legyen most vagyok az utcán anélkül, hogy bármi, én éget, ez, ez, ez eltűnik, maradok. Ha maradok a kezem, én nem ugyanaz, és még jobb, „- mondja csillag stylist.

Vlad Lisovets

3. A leghíresebb orosz fodrász és mesterművek

Hamarosan Vlad már részt, mint egy stylist a zenei video „Agatha Christie” csoport.

„Ez történt, amikor éltem csak egy évvel Moszkvában, egy közös ... A” Agatha Christie „volt, majd egy nagyon híres művész - nem pop zene, ez a csoport nem pop klipek és ők is nem volt teljesen normális. Ez volt minden, külön örülök, mert tudtam, hogy bizonyítani, hogy ő egy igazi művészet. "

Vlad meghívott a szalon Szergej Zverev. Az intuíció nem foglalta össze varázslót.

A legkorábbi nap a projekt „Fényes” Vlad Lisovets - változatlan stylist és fodrász csoport, férfi, akinek véleménye nem tartjuk be, nem csak a nők, hanem a termelőtől.

Az első alkalommal, amikor jött a forgatáson, ő nagyon aggódik. És mint kiderült, nem hiába. Jeanne, Ira és Pauline bántak vele nagyon jól, de Olga Orlova - az egykori énekese a csoportban, kereken visszautasította a szolgáltatások, mondván, ő szolgált egy meglehetősen „cool” a kabinban. De amikor látta, hogy Olga luxus frizurát barátai, ő azonnal úgy döntött, hogy meg kell nézni is.

Vlad híres mondat: „Szeretek mindent, hogy úgy néz ki, furcsa” teljes mértékben tükrözi az ő stílusa a munka. Képek Lisovtsa van a határ a giccs és az európai divat és különcség. Ha azt szeretnénk, hogy nézzen fontos - biztos, hogy nézni az interjút Lisovtsa. Az orrán divat.

Post VK

Kapcsolódó cikkek