23435 Ultra-puha árnyékok ceruza Eye „oázis” - vélemény

23435 Ultra-puha árnyékok ceruza Eye „oázis” - vélemény

Oasis Kajal - Leírás

Shade-ceruza meleg barna és bronz árnyalatok, hogy vonzza a szemet teljes figyelmét. Ultrastability formula lágy, krémes állagú és sima kényelmes alkalmazás lehetővé teszi, hogy használja, mint egy ceruza szemceruza vagy szemhéjfesték. Nem igényel élezés. 2,5 g

Ultra-árnyék-ceruza Eye "Oasis" - készítmény

Ciklopenta, ozokerit, hidrogénezett poliizobutén, csillám, polibutént feniltrimetikont, polietilén, hidrogénezett kókuszolaj, dodekanol, DISTEARDIMONIUM hektorit, tokoferol-acetát, propilén-karbonát, bisabolol, parabent CI 77491, CI 77499, CI 77891

A termék már ígéretes

Szeretem smink telített szemceruza. Ez segít elérni a maximális drámai hatás kiemeli a nagy szemek. Ezért én mindig keresi a minőségi szemceruza, mely könnyen alkalmazható, és egyidejűleg tartja az egész nap, anélkül, hogy tartós smink meggyógyul. Sajnos, az árnyékban-ceruza „Oázis” nem fogom abbahagyni a keresést, bár a termék ígéretes volt.

Shadows egy ceruza igazán találkozik a leírást a két bekezdés. Először is, hogy egy gazdag szín marad kopasz foltok - ez sok, amikor a szemceruza. Másodszor, ők Ultrasoft. Ezen a plusz jelet végén. Alkalmazza az árnyék egy ceruzát nem könnyű annak a ténynek köszönhető, hogy ez nagyon nehéz tartani a kezében a csomag maga ceruzát. Nehéz választani a szög, ahol a legegyszerűbb az, hogy az szemhéjfesték.

Ezen túlmenően, az árnyék egy ceruza nagyon instabil és könnyen „float” a szemhéj. Ez különösen bosszantó, ha nem az árnyékban, de hagy világos nyíl. Tiszta ez egy nagyon rövid idő alatt.

Azonban az a tény, az árnyék egy ceruzát. Ha az árnyékban, és használni, mint egy árnyék, és nem a rajz nyíllal, és ha megkapják a kezét, hogy tartsa a vonalat, kényelmes szögben - az áru nagyon jó. Sajnos, nem értem.

Használata: hónap
Vásárolja meg újra: nincs

Kapcsolódó cikkek