21 módszer tanítani a gyermeket ruhát magának a futam

Minden szülő megy keresztül ezt, ha kérik a lehető leghamarabb, hogy az utcán, és nem akarja megvárni, amíg a baba szórakozni gombokkal. A legegyszerűbb és legjobb megoldás tűnt, hogy kérdésekben a saját kezét, és rögzítse a gombok a gyermek számára. De türelem - nagy erény. Ösztönzi a gyerekeket, hogy ruhát magának, és tanítja őket, hogyan kell csinálni, akkor nem csak menteni egy csomó időt a jövőben, hanem segítenek a gyermek úgy érzi, az öröm, a megoldása nehéz feladat elé.

21 módszer tanítani a gyermeket ruhát magának a futam

Az a képesség, hogy a ruha magukat - egy fontos mérföldkő a gyermekek fejlődését. Ez a képesség megköveteli, hogy a gyermek mit kell hívni egyes ruhadarabok, mint például menet a gombok a hurkok, hogyan kell öltözni az időjárás, és a ruházat típusú elhasználódott első. Ezért a formáció egy ilyen képesség nem nélkülözheti türelmet és kitartást a részét a szülők és a gyermek.

Nálunk tanácsot a szülők a speciális gyermek fejleszteni ezt a képességet. Minden hajón a valós életben tapasztalatokat, reméljük, hogy segít.

1. Megfelelő ruházat forgalmazása

Megosztottam egy szekrény és láda gyermekem három különböző részből áll: az iskola, a séta és a házi feladat. Most már tudja eldönteni, mit vegyek, és én nem zaklat neki szemrehányásokat, amikor kiválasztja a legjobb ruhákat, hogy tisztítsák meg a szekrényben.

2. Végezze el a szövet sima

Ha egy gyermek van egy probléma húzva zokni a lábán, egy jó öblítõt - zokni jobban elérje, és könnyebb lesz felvenni.

3. Válassza ki a megfelelő időben

Strip könnyebb lehet, ha úgy döntött, amikor a gyermek még nem volt ideje, hogy fáradt. Sokkal jobb, hogy fürödni vacsora előtt, és hozott egy ruhát, mint megy a mindennapi ruhát késő este, és nem kell, hogy húzza az erőit.

4. Kap sok dicséret

Amikor Vanya ruhák, dicsérjük őt minden szakaszában, hogy adjon neki további ösztönzést. Továbbá, mivel tudja, hogy csinálták. Be kell, hogy legyen türelmes, de elképesztő, amit egy gyerek tehet, ha marad.

5. Első Zipper

21 módszer tanítani a gyermeket ruhát magának a futam

Próbáld vásárolni lányát ruha cipzárral elöl - ezek sokkal könnyebb felvenni.

6. Fő Form

A fiam nem volt hajlandó felöltözni, amikor nem kell iskolába menni. Úgy döntöttem, hogy ha nincs probléma viselni iskolai egyenruha, bemutatjuk formájában otthon számára - hét pár sötétkék sport nadrág és a sport kabátok, hét világoskék szín (kék - a kedvenc színe). Ez a gyönyörűen működött!

Is olvasható Három egyszerű titkai, hogyan kell beszélni a nem-verbális gyermek ASD

7. Az ajánlat támogatása

Adok Ira egy tartalék formájában a kanapén vissza, így tudott egyensúlyt, amíg én ruhát vagy levetkőzik neki.

8. Kezdje zokni

Ha fel nadrágot, az első zoknit viselni. Ez segít a láb könnyebben csúszik belül a lábát.

9. Adjon kiválasztási

21 módszer tanítani a gyermeket ruhát magának a futam

Én négy éves fia autista gyakran ellenáll, amikor feltettem az egyes ruhadarabok. Ahhoz, hogy segítsen neki, hogy úgy érzi, ura a helyzetnek, felajánlom neki a választás nem egy, hanem három ruhadarab.

10. Lay ki ruhát

Öltözött reggel a fiam volt ijesztő feladat. Készítettem neki előre ruhákat, kiterítette a földre az alakja a szervezetben. Ez működött - a fia azt mondta nekem: „Végre rájött, hogy azt akarta, hogy”.

11. Válassza gombok

Ha a gyermek összetéveszthető a gombokat, majd a ragasztó, hogy az alsó az alsó gombok színes matricát, és egy rés ringli kis kör fényes marker. Ezek a jelek nem lesz látható, ha a kabát gombos, de a gyermek tudja, hol kezdje, majd a dolgok megy, mint a karikacsapás.

12. Ne felejtsd el!

Mi ragadt egy nagy színes kép a szekrény ajtaját Natasha jelzi a dolgokat, hogy ő elfelejtette a teendő, ha az öltözködés. Ez takarít meg nekünk, és vele sok időt.

13. Először is, a jobb

I első menetes Ilyusha jobb kézzel a hüvely egy kabát, vagy kabátot, majd elérte a bal a korai gyermekkorban. Ez lett a szokás, és ez könnyebb, mint kezdő a ruhát a bal kezét.

14. A már elért

A gyermekem érzékszervi problémák, ezért alatt nadrág puha pizsamát. Imádja, hogy hogyan érinti a testet, és támogatjuk ezt.

Lásd még: Hogyan nyugodt a gyerek és megtanítani neki, hogy rendezze le a saját

új anyagok

21 módszer tanítani a gyermeket ruhát magának a futam

körülbelül egyesület

ACCC - Egyesület a szülők és a szakemberek, létre, hogy segítse a rehabilitációs gyermekek.

Fejlesztési és Tréning

Megsértése és segítség

korrekciós eljárások

hasznos anyagok

Írjon nekünk

Írjon nekünk és mi 24 órán belül válaszol.

Utánnyomása anyagok megengedett csak a közvetlen indexelt linkek az adott oldal corhelp.ru oldalon

Kapcsolódó cikkek