20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Természetesen ilyen esetben le kell takarni, meleg takarót, és olvassa el az új történetek Faktrume!

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Tegnap kinyújtotta új évet kíván, és most a fagy repedt ajkát. Tipp valósul meg.

21:46 - „Ma én korán lefeküdni.” 03:52 - „Vajon mi a neve, akik élnek a város Gus-Crystal? Liba? Kontaktlencsét? Gushrustalchane?”.

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Nem azt mondom, hogy fáradt volt, a tompaság a mindennapi életben, de ha Gandalf azt javasolta, hogy elviszi a Gyűrűt Mordorba, egyetértettem volna habozás nélkül.

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Egy nap vásárolni nem divatos kabát a hideg és meleg. Mindent. Ez a vég kezdete, a csomagokat a csomagot, egy sapkát és serpenyőben az állomány.

A díszítés a karácsonyfa - egy hangulatos családi sír és botrányok: „Hang szimmetrikus!”, „Hol vagy, kurva lefagy a labda, ő nem harmonizál”, „Ne kiabálj velem!” És így tovább.

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Nemrég férjhez, és felesége tudta befejezni a mondatot. Kezdet is jön fel, és még hozzátesz valamit magából a közepén.

Miért OBZH elmondta, hogyan lehet túlélni, ha megfelel a medve, de nem szólt egy szót arról, hogyan lehet túlélni, ha van egy kis fizetést? Bear még mindig nem találkoztunk, de egy kis fizetést tőlem minden hónapban.

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Ma, a férje, nézi milyen nyugodt I etetni a fiam kása, amit elkenődik a kéz, arc, etetőszék és játékok, megkérdezte teljes komolysággal: „Te szed antidepresszánst?”.

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

A mai diákok, akik irodák az interaktív tábla, nem értem, hogy ez - a nedves rongyot, és gyalog 10 perc alatt a leckét.

Párna és az ágy - vannak, de ezek töltse ki a személy - egy szelet tortát!

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Mindenesetre nagy bevásárló központ mellett, a szoba a gyermekek számára, hogy fel kell szerelni egy különleges hely, ahol akkor hagyja a férje, hogy nem nyafog.

Régi azt kell futtatni a nők viselnek-ka őket itt!

20 Rövid viccek, hogy fog vidítani, az biztos! Faktrum

Mint a bejegyzést? Support Faktrum kattintással: