1001 Eljárás át a vizsgán

Réges-régen, amikor még volt ITMO optika raschotchika, volt egy csoport Dima. Híres ez nem volt egy briliáns elme, és nem az angyali szépség, és a képesség, hogy át vizsgák, egyáltalán nem áll készen, és minden egyes alkalommal, hogy ő tette egy új utat! Amióta az első ülésen a fogadók, ahogy ez idő telik el, vagy nem adja át, és ami a legfontosabb -, hogy hogyan, de amíg a vizsga Dima tartotta terveit egy nagy titok, és csak a nagyon végrehajtását, azaz a vizsga, élvezhetjük a valódi ünnepe szellemes, találékonyság, leleményesség és határtalan arrogancia. Példaként idézhetjük: minden remélhetőleg tudja, mi a bomba - lemezek kész válaszokat, hogy akkor dostaosh a vizsga helyett a válasz lapot. De ez giccses és ő tette a bombát kérdés Dima válasz bomba! Megtanultam előre, mivel a jegyeket néz ki összeszerelve és nyomtatott kiad egy jegyet a legbonyolultabb kérdése, hogy ne keltsen gyanút. Leült, beszélt a tanár minden tökéletes, ő adta neki az 5., és amikor néhány ember a falu lány ugyanazt a jegyet, a tanár volt meglepve, belenézett a jelentés, amely megállapította, hogy a jegyek számát és a kiállító több kifejezések, amelyek használata nem ajánlott az oktatási intézményekben. A történelem, amely azt fogja mondani most, a legvalószínűbb, nincs precedens a történelem, a hallgatói szervezet legalább a szinten a találékonyság és chutzpah. Vágjunk bele!
Ekkor az áldozat Dima tanár lett a filozófia, amely még a felkészülés, nagyon nehéz volt átadni. További 2 hét ülése előtt az arányszámok „elmúlik / nem felelt meg,” volt 1-6, és a különbség gyorsan növekszik, ahogy közeledünk a vizsgálat, a másik csoport, hogy feladja az erőssége 20 százalékkal én megijeszteni szépen elkezdett felkészülni a héten, olvassa el az összes jegyzeteket és könyveket, amelyekre sikerült eljutni, és a nap a vizsga előtt úgy érezte, szakember görögök, Kant, Heidegger és más gondolkodók rég halott. Dima nem készült egyáltalán, amit megtanultam előtt 2 órával a vizsga, találkozott vele a metrón Gorkij.
- Nos, Dima, kész, Ali? Viszont a sör esetében köt? - Azt mondják, nyilvánvaló megcsúfolása, mert feltételezi, hogy előkészítés nélkül átadni ezt a tanár, majd jelentkezzen be a naivitás.
- Persze, nem áll készen, viccelsz? De eladni 4 vagy 5 ... Több mint 5!
Nem tudom, hogyan kell nevezni: butaság, gőg, önbizalom vagy elkészítése során egy ugródeszka, hogy a kiutasítás és az elején a katonai karrierjét, mert Dima soha nem vesztett. Ebben az esetben a kezdeményező a közelgő ünnep egészen nyugodt, nem ideges ... akkor kezdtem ideges lenni:
- Hé, de hogyan lehet tenni?
- Majd meglátod!
- Van, hogy bombát az összes 68 jegy van?
Csak kuncogott, „mi vagyok, egy idióta, vagy mi?”. Csak arra emlékszem, néhány a lányok, a legtöbb közülük, és tegye le a vizsgákat egyidejűleg üzembe bekerülni 2 vagy akár 3 mérettel nagyobb, attól függően, hogy a jegyek számát és térfogatát mindegyikre. Itt Dima meglepett ez a kérdés:
- Ugye tudja, hogyan kell kötést?
Találtam egy palacsinta, mit kérjen előtt 1,5 órával a vizsga.
- Nos, - mondom -, de mit?
- Mennyi a kötést az szükséges, hogy az ecset roll up?
- Nos, egy kis tekercs, azt hiszem, ennyi elég!
- Tehát, hogy kettő! - mondta Dima, majd a gyógyszertárban.
Az én meglepődve néz megvette két skeins, hogy sem egy steril kötést, és megkérdezi, hogy tekerje fel a jobb kezét, úgy nézett ki, mintha az ujjai vannak törve.
- hüvelykujj pribintovyvayut nemcsak, könyörületes!
Mondta - kész! Megráztam a kezét, úgy, hogy a nagyon könnyekkel a szemében formában a menyasszony kezdett, kiderült, ha már minden ujja eltört, és még kétszer.
Hosszú vagy rövid, mi jön a vizsga, egy mély levegőt, együtt jár. Dima sem szólt egy szót sem, leteszi a zachotku, figyelembe véve a jegy, a tanár rögzíti a számot, és Dima ülni az első sorban. Akkor megyek - az eljárás ugyanaz. Kezdődik a vizsgára, ülnek egymás mellett, és ez 10 perc után, a tanár azt mondja:
- Nos, akik hajlandóak, tud válaszolni, hogy ülés még akár all'll kap.
Nagyon megnyugtató, hozzátéve annyi erőt és bizalmat. Nézem Dima minden most húzza a kezét, de nem szólt semmit. A tanár látja, és int neki, hogy üljön le az asztalhoz. Két nem kell meggyőzni Dima. Érdekes, hogy ugyanaz lesz most? Törött ujjai, ez nem veleszületett vakság, tanulási filozófia lehet, de a tanár azt mondta, hogy még szükség. Dima is ülni a tanár, megmutatta neki a kérdést, és elkezdi komolyan moo, gesztusok a levegőben, hogy a ventilátor nem szükséges. Előadó veszteséges:
- Süket?
Dima megrázza a fejét, jabbing ujját a fülébe, azt mutatja, hogy hallja is, és felállítja a keresztek torkolata közelében - mondják, „de nem tudok mondani semmit.” Előadó meglepően okos, filozófus, elvégre, és azt mondja:
- Valószínűleg minden a papíron írt?
Itt Dima arc mártír húzza ki az asztal alatt kar bekötött rám, és a gesztusok megpróbálta elmagyarázni, hogy mi történt vele. Én, mint a tanár, nem értette, mi történt mindegy, hogy ő ujjai megcsípte az ajtót, vagy traktorok mozgott, így rendetlen, érzelmi és szánalmasan mutat. Azokban a pillanatokban, amikor Dima vette ujjait jó kéz, tedd az asztalra, és utánozta őket fújni beteg kezét, miközben keresi a tanár szemébe, azt hittem, hogy a könnyek. De hirtelen Dima félbeszakította szörnyű történet, és valamit magyarázni kezdett, hogy az elbíráló mozdulat rám nézett, azt mondják, megmagyarázni, mert akkor jön össze, akkor érthető, mire hullámzó? Tört ki belőlem az első dolog, ami eszébe jutott:
- Azt akarja, hogy adja át a vizsgán őszintén, azt kéri, hogy a kereslet a jegyeket!
A tanár meglepődött, de intett, hogy az első kérdés. Dima öröme nem ismert határokat, ő legyintett megcsonkítása, magyarázott valamit a filozófia Platón és az ókori görögök. A tanár nézett döbbenten majd rá, aztán rám, követelve az átadás e furcsa lépés. Aztán rádöbbentem, és elkezdtem válaszolni Dima jegy:
- Nos, valóban, ő próbál mondani, hogy sokan voltak filozófiai iskolák az ókori Görögországban, filozófusok már túl sok volt.
Nos, továbbá a szövegben. Prof várja, hogy hallja az első kérdés, majdnem sírtam, mert sajnálta Dima, szegény buta fickó törött ujjal jött a vizsga mellett tökéletesen készen áll. Minden további nélkül tudomásul zachotku, tettem a 5. és Dime adta, mondván: „Bárcsak minden diák ugyanolyan volt, mint te!”
Dima vette zachotku, mosolygott, motyogott valamit, és vett néhány menetben, mentem, hogy a tanár, mint ez: „Köszönöm! Tehát jó, ha az erőfeszítéseket jutalmazza az érdem, és ha nem leereszkedően, mint egy nyomorék, aki nem csinál semmit, de ad egy esélyt, hogy szocializálódnak, és önmegvalósítás a társadalom teljes jogú képviselője! „Ezen a ponton azt hiszem, a tanár sírva fakadt, de visszafogta magát .
Fokozza, hogy 3 megálló, Dima nyitott zachotku annak érdekében, hogy megbizonyosodjon arról, hogy érdemes értékelés, ezért én tartozom neki egy láda sört! Miután megnézte, és láthatóan nem volt elégedett azzal, amit látott, megfordult, és elindult vissza a tanár asztalán. By the way, zachotke igazán viselt öt. Mindenki megdermedt előre, hogy mi fog történni most, de senki sem tudta még csak elképzelni, mi fog történni a következő pillanatban.
Mi történt a következő volt: Dima jött fel, tedd a nyílt zachotku tanár asztalhoz, és megkérdezte: „Miért nem teszed le a dátum a vizsgán?”
Egy perc csend, a tanár sistergő pillantásokat Dima, aztán rám, aztán hozza zachotke dátum, dobott rám egy pillantást, hogy rögtön rájött, hogy lehet gyűjteni holmiját, miután ezt, nem törik le itt semmi.
Ezt követően, az egész vizsga a tanár ült néző Gollam, aki elvette nemcsak a gyűrűk, és emellett húzta egyre cipőt fűzővel ... Miután ül egy órát, és várja a pillanatot, amikor a tanár nem porlasztott, én számba a bátorságot, elment lemondani, és megkapta az áhított négy, de ha nem Dima, öt nem lenne probléma.
Ittunk egy láda sört két, de megvettem. Ilyen arcátlanság életemben nem láttam, de tudta, Dima várta. Mi a fenét Popper száma letenni, mert már a dékáni hivatal, hogy erre soha nem talált hibát. De ez meg engem is, de úgy tettem, mintha egy szakértő nyelv elnémul, és kifejtette, hogy a tanár, hogy ő Dima mondott a görögök! Azt hiszem, a tanár nem bolond, az eset után, téma túrák. Amint megkaptam az első négy még mindig nem értem, mind a filozófusok jó humorérzéke?
Yagodkin Nikolai

32 plusz 12 minuses

  • Top top
  • először a tetején
  • tényleges felső

Kell még ötleteket! Session a horizonton, turmixok csípőjén.

Felfedés ág 0

Głaz 1231 napja

Van a bátorságot, hogy nem sok. de hogy megtévessze a tanár szerettem. akkor is, ha nem jönnek ki nehezebb, mint válaszolni.

Felfedés ág 0

Kapcsolódó cikkek