Állás és munka a cég - GUP Medical Center - Moszkva, álláskeresés

Állami Egységes Enterprise "Medical Center" - Moszkva

Feladatok: - A munka területén osztály GUP "Medical Center" (spa) (Moszkvai terület, Naro-Fominsk kerületben, a vidéki települések Tashirovskoe); - a hivatalos fizetés; - szociális csomag összhangban a munkajogban az Orosz Föderáció; -.

1 hete rabota.ru

Gyógyszerész 33.500 - 42 000P

Sue Medical Center - Moszkva (m China Town).

Feltételek kiskereskedelmi adagolására gyógyszerek, orvosi felszerelések és egyéb áruk receptre és recept nélkül. végrehajtása a készpénzes tranzakciók. végrehajtásának figyelemmel kísérése termékek korlátozott eltarthatósága. részvételt.

3 héttel ezelőtt job.ru

szakács szerződés

Sue Medical Center - Moszkva

Főzés és élelmiszeripari termékek, a végrehajtás technológia tanfolyamok. Követelmények: Szükséges az orvosi feljegyzések orvosi feljegyzések is kapott: a munkatapasztalattal nem rendelkező (a kezdeti szakképzést vagy speciális középfokú oktatás).

3 héttel ezelőtt naidu-rabotu.ru

A karbantartó munkás 30 000P

Sue Medical Center - Moszkva (m Víz Stadion.)

Feltételek betöltési és kiürítési műveleteket, az áruk mozgását a raktárban; kötélzet; takarítás; A foglalkoztatási időtartamra 3 hónapig havi fizetés időszerű. grafikon 8,00-17,00, ötnapos munkahetet. Követelményeknek.

Terapeuta 60 000-75 000P

MEDSKAN - Moszkva

MEDSKAN dinamikus hálózat modern diagnosztikai központok sokféle high-tech orvosi diagnosztikai módszerek alapján versenyhelyzet megnyitja: orvos. Feladatok: - orvosi felügyelet mellett és.

3 nappal ezelőtt hh.ru

Autómérnök szerződés

Kapcsolódó cikkek