33 - Tisztítás üzemanyag-befecskendezők a kezüket, hogy eltávolításuk (folyamat - a csövet a tisztító

De a fő oka a magas munka arány.

Az egyik legegyszerűbb módja, hogy tisztítsa meg a fúvóka a kapcsolatot a csövet a karburátor tisztító.

Törlés A nyomás az üzemanyag-ellátó rendszer: - vegye ki a biztosítékot áramkör egy benzines szivattyú №12 ráerősítőegységet a motorháztető alatt; - csavarja az indítómotor 3-4 másodpercig egy párszor, hogy az üzemanyag továbbra is eltűnt.

Eltávolítása negatív csatlakozóját az akkumulátor

Az egyszerűség kedvéért, vegye csövet a légszűrő. Ő tartja a két bilincsek.

- Válasszák le a fojtószelep helyzetét érzékelő (TPS) a DZ ház; - Távolítsuk el a fojtószelepház, és hogy azt az oldalán, lehetséges, hogy az akkumulátort. Ő tartja négy torx csavarokat.

Távolítsuk el a forgattyúház szellőztető csövet

Húzza ki a hálózati befecskendező műanyag ház. Ő tartja a fém kapocs. Ez konzol először meg kell nyomni az irányt az utastérben, és emelje fel, így egy műveletet mind a négy befecskendező.

Kell az üzemanyag-sín le egy tömlő közvetlen üzemanyag-ellátás (fehér szerelés) és a visszatérő, azaz elvezetését tüzelőanyag (piros csatlakozó). Ha vegye le a tüzelőanyag-ellátás, csomagolja az esetben az a hely, egy rongyot kapcsolatot, mert néhány üzemanyag továbbra is a csőben, és akár ad a szemnyomást. Végeztem ezzel az eljárással, de nincs nyomás nem volt. Csak egy kis kifolyt benzin.

Köszönöm szépen az ilyen percifal az információt, amely az ebben a cikkben.

Csavarja ki a két csavarjait rögzítő csavarjait a motor. A rámpa maga már egy nagyon szűk bal helyüket fúvókákat. Szóval szórni egy kis WD-40 a lyukakban. Ismét vált fokozatosan húzza. Még nem mentem. Aztán vett egy nagy gombot és helyezze a rámpa és a szelepfedél. Adunk egy kis erőfeszítés alkalmazásával a kar és a rámpa bukkant fel az első helyre a 4. henger, majd ugyanúgy, és a többi henger.

Ne felejtsük el, hogy távolítsa el az alján a tüzelőanyag-nyomásszabályozó vákuumtömlőt.

A könyv szerint, az ellenállás a fúvóka között kell lennie 12-13 ohm. Azt kapjuk a következő adatokat (1-2-3-4 th injektor): 13,6, 13,5, 13,5, 13,5. Ha az értékek különböznek 12-13 ohm, a fúvókákat kell cserélni - ahogy a könyvben „a kormányt.”
Ezért még mindig nem értem mi a csapda. Függetlenül attól, hogy a fúvóka nem eredeti ugyanaz, akkor függetlenül attól, hogy halott vagy haldokló, csak ilyen ellentmondások nyert az ellenállás értékét.

Vegye maslobenzostojky tömlő (jellemzők a képen). Vettem egy pár métert áruház áruház VAZ részek.

Gyűjtjük éppen egy ilyen szerkezet - az egyik végét csatlakoztassa a tömlőcsatlakozó a gallér; - a cső a henger karburátor tisztító madzagot mi szél fel, mindaddig, amíg a kapott gyöngy nincs szorosan szorosan illeszkedik a tömlő; - ruházat cső elektromos szalag a másik végén a tömlő révén a bilincs. Ennek eredményeképpen kapunk egy nagyon szűk design.

Mivel a fúvóka nem lehet etetni 12V (ha figyelembe venni egy egyszerű kapcsolat az akkumulátor), vettem a régi adapter 2-12,0 szerezni TV antenna. I létre szabályozó 9,0 V, vágja le a felesleges, csupasz vezetékek centiméterenként egyes. Itt jön a villamos energia forrása a fúvóka =)

Csatlakozás design „fúvóka, tömlő, cső tisztító”, hogy a karburátor tisztító. Ha a cső gyári, nagyon szűk készletek a spray palackot és még nagy nyomás soha nem fog megjelenni sehol, ha nem megy túl sokat persze.

Lehet mondani, hogy ez az, amiért ez az arány. Nem tudom, mert tegnap is diagnosztizálták, és az egész üzemanyag rendszert (nyomásszabályozó), és megállapította, hogy a rendszerben állandó nyomás 3,0 bar, ami XX (legyen 2,1 ± 0,2), és a nyomás a motor hangtompító azonnal esik 0 (legyen legalább 1,8 bar 5 perc után inaktivitás). Ezért a tettes - halott üzemanyag nyomásszabályozó. Most pedig megpróbálja újraéleszteni őt. Ezek a jelentések, amint formájában kibocsátott állások №34 és №35.

Ezután ellenőrizze a fúvóka attól, hogy tartsa a nyomást.

Vegyünk egy normál gumiabroncs töltőpisztoly és daráljuk, amíg ő nem lesz képes bejutni szűk moslobenzostoky tömlőt.