16 tolték magic

Mikor volt utoljára Mexikóban, Castaneda együtt la Gorda letelepedtünk az egyik Haciendas, ahol éppen hogy megtalálja az egyik melyuzgovyh zsarnokok. Carlos panaszkodott, hogy még nem sikerült megtalálni ezt a szörnyeteget, hogy élesíteni a tökéletességet. „Sajnos - mondta -, akkor gyakran kell változtatni a munkavégzés helye az egyik rúgott minket, másrészt létre is fényviszonyok, akik nem szeretik a katona.”.

Mondtam neki, hogy Oroszországban zsarnokok mindenhol, csak úgy, mint a a honfoglalás idején, különösen a mágusok. Elmondtam neki, hogy Sztálin táborok, ahol a száműzött ellenzékiek, de most valami megváltozott. Castaneda nevetett, és azt mondta, hogy ha van egy jele, hogy ő keresse fel hazánkban.

Mondtam Carlos, amit a népszerű könyv. Sok ember azt akarta, hogy a nagual. Castaneda azt mondta, hogy ő tanulmány folytatódik. Most tanul egy nő és még nem kész arra, hogy vezesse a párt és toborozni az új hallgatók.

A Sonora-sivatag volt már néhány utolsó napi Don Juan, szolgáltatást nyújtsanak a kutat ott kalandorok. Azt mondták, hogy a dolgok nem jobb dolgok Oroszországban. Láttam sok embert, akik azt állítják, hogy ők mennek keresztül harcos, de valójában részt egyfajta megerősítése azok fontosságát. Reggel az összes munkás együtt Castaneda hajtott dolgozni az ültetvényen, és beszélgetésünk kellett halasztani.

Délután jött a tömeg a riporterek, de a tulajdonos nem engedte nekik, hogy interjút Castaneda. Az egyik Newsboys kiabálva, hogy csak tegnap láttam Castaneda Los Angeles, és azt akarta, hogy ha Castaneda fut igaz itt. A szegény ember, nem tudta, hogy ő találkozott Castaneda kettős, ahol Carlos felkeresi más városokban, emberekkel találkozni, és egyéb tevékenység.

Megkérdeztem Carlos, mi a lényege minden tanításait tolték varázslat. Azt mondta, hogy neki ez a peyote dal, Mescalito mondta neki. Akkor megkérdeztem, hogy elmondja ezt a dalt, és közölje lelki élmény tekintetében is.

Várakozás után kedvező időben esti szürkületben a szárazföldi erők, énekelt nekem ezt a dalt, amelyet álló ritmikus ismétlés és üregelő több strófa. Ő énekelte egy pár órát, és azt vettem észre, hogy ez a dal mágikus tulajdonságait. Ha teljes mértékben tartalmazza az éneklés, ha elkezd süllyedni a transz állapotába. Ő kísérte ének ritmusát süket dob, dob erejét, amely talált álmában, majd elő mágikus cselekmények ebben a világban.

Castaneda azt mondta, hogy ez a dal zárt egészen a bűvész, minden versszak az egyik lépésben.

Az átlagember nem rendelkezik a saját sorsát, ez a sorsa a környezet, amelyben él - a család, az ország, stb Rajta azok az erők, amelyek uralkodnak ott, de ha úgy dönt, hogy kezdeményezzék az utat a harcos, hogy a sorsa a katona, le kell kapcsolódnia az alacsonyabb befolyást, és teljesen lemondani a hatalmas teljesítmény. Azonban, ha ezt megtette, nem tud, ő gyenge.

Ezért a harcos kell élni feddhetetlen életet és megtalálni erőt minden cselekedetét, még a legegyszerűbb, hétköznapi. Ehhez minden egyes intézkedés az, hogy nem teljesen, holisztikusan, teljes odaadással, nem panaszkodnak, hogy az élet nem gyengíti magát a gondolat, hogy minden fáradt, stb

Mit csinálsz jóhiszeműen, teljes szívéből, amivel azt teljes erővel; Kiderült továbbá, így kedvező eredményt, és erősíti Önnek. Ezzel akkor kevésbé lesz fáradt, hanem éppen ellenkezőleg, tele erővel. Ez egy módja annak, hogy mágikus hatása van.

Mage mindig teljesen biztos, hogy mit csinál. A kifejezés a személy felismeri önmagát egyik erők. Mindig nyitva áll a Felső-Force Mescalito, kiadások is minden kérdésben az élet. Gyenge, meggondolatlan tetteket állítsa emberek Mescalito.

Kell rögzíteni nem a cselekvések eredményeit, amelyek nem tőlünk függ, és az állam a nyitottság, a teljes önátadás erő. Napi emberi magatartások ezen az úton kell tudatos ismétlése peyote dal, tele prochuvstvovaniyu hogy arra utal, hogy az ismétlés az empátia, akkor semmi sem lehetetlen az emberre.

Miután Don Juan megmutatta nekem azt a gyakorlatot áthaladó falon. Ez a gyakorlat szükséges ahhoz, hogy megértsük, hogy a világ nem olyan, mint szoktuk elképzelni, hogy legyen, hogy a változó a felfogás, mi változik a világ, ami körül. Ez volt a nagy téglafal otthonában Silvio Manuel. Elmentem a megfelelő lelkiállapot és a test nekidőlt a hideg fal.

Don Juan arra figyelmeztetett, hogy a fő ellenség - ez a félelem: fél - és akkor összetörni. A világ hirtelen elkezdett változni, ahogy átláthatóbbá vált, efemer tárgyak, mint állt viszkózus, sűrű ködben. Don Juan parancsolt, azt tette a lépés. Úgy tűnt, hogy a test mozog time-lapse fotózás. Lassan, nagyon lassan, én beleestem viszkózus sűrű köd, amely beburkolja a hideg test. Ő tette közzé szag hasonló szaga régi nedves alagsorban. Az idő mintha lassan jelennek meg, bejártam a nehéz viszkózus pára. Hirtelen előtt a mandzsetta átláthatóbbá vált, kezdett elpárologni, és végül eltűnt.

Úgy éreztem példátlan állam megkönnyebbülés, mintha súlyos terhet emeltek volna a vállamról. Előttem láttam a tájat, mint egy szürreális festmény. Fokozatosan ezen a helyen kezdte elfogadni a körvonalait ismerős tárgyak között. Álltam belsejében egy nagy, tágas szoba található a lakásban Silvio Manuel. Hirtelen félelem megragadta rám. Úgy érezte, hogy a fal mögött a kezét. Amikor hirtelen ott volt a nevetés. Ez volt Don Juan. „” Hol van a titka ennek? „- Kérdeztem Castaneda” Ez az, amit már korábban is mondtam, ami a Force .. Azonban, ha egy személy használja fel személyes haszonszerzésre, az erő összetörni őt. „Azt mondta, hogy sok fekete mágus ókor maradt örökre immured a falakon. Ezt az utat csak legyőzte magát, megadta magát a hatalom.

Elbúcsúztam Carlos, és kívántak neki sikert álmát. Azt mondta, hogy ő úgy véli, hogy együtt fogjuk, hogy egy erős álom. Találkozunk a nagual.

Kapcsolódó cikkek