10. A leghíresebb szüzek bolygó

Szüzességét. A lányok védelmére hozott meg, a fiúk igyekeznek megszabadulni tőle. De a végén mindannyian, és a fiúk és a lányok, akik elveszítik a tisztaság. Nos, persze, néhány kivételtől eltekintve.

Meg fog lepődni, olvassa el a válogatás a 10 legismertebb szüzek bolygón.

1. Elizabeth Tudor

A döntés nem része az ártatlanságát a Queen of England úgy határozott, hogy férjhez, és tárolja a korlátlan hatalom.

„Mert az Isten dicsőségét, a jó állam, azt hittem inviolably tartani fogadalmat a szüzesség Nézd én állam gyűrű, -. Azt mondta, azt mutatja, képviselők a szimbóluma hatóság még nem hozott, miután a koronázási - nekik már eljegyezte a férje, aki mindig ragaszkodni fog a sírba férjem - Anglia, a gyerek - én választom ki a témákat az emberi felesége méltó, de addig azt kívánom, hogy az én sír feliratos: .. „élt és meghalt egy szűz és egy királynő.”

2. Isaac Newton

Isaac Newton, egyik alapítója a klasszikus fizika is volt szűz, nagyon büszke volt. Haldokló évesen 85, bevallotta, hogy ő soha nem érintette a testét egy nő, és nem tapasztalta meg a testi szenvedélyek. Úgy vélte, ez a méltóságát, azt hiszik, hogy az el nem költött erő a szeretet szokott a tudomány.

3. Novodvorskaya

4. Susan Boyle

Skót énekesnő, aki híressé vált, köszönhetően a részvétel a show „brit Got Talent”, azt mondta, hogy az ő '53 soha nem is csókolt egy férfit, nem is beszélve a többit! De a szerencse mosolygott rá, és - 53 énekes találkozott az ember, és elkezdett egy kapcsolatot.

5. Jeanne d'Arc

Jeanne d'Arc, a nemzeti hős Franciaország, máglyán elégették, örökre maradnak az emberek emlékezetében, mint az egyik legismertebb a történelem szüzek.

6. Jane Austen

Jane Austen angol regényíró a 18. században, egy fiatal férfi szerelmes volt egy fiatal tengerész, de ő elment a tengerre és tragikusan. Ezt követően sajnálatos esemény Jane Austen nem volt megfigyelhető a férfiak kapcsolatokat. Egész életében élt a nővérével és a szülők, elfoglal magát írásban. Ott maradt szűz.

7. Lisa Kudrow

Amerikai színésznő, legismertebb, ő játszotta a Phoebe Buffay a sitcom „Friends”, hogy tartsa magát a találkozó a férje, egy házaspár, amikor Lisa 32 év volt.

8. Nikola Tesla

Szerb fizikus és kísérletező a villamos energia területén soha nem volt házas. Azt mondta, hogy a tisztaság segít neki, hogy nem. Azonban Tesla nagyon népszerű volt a hölgyek, és sokan voltak őrült róla.

9. Anatolij Wasserman

Anatolij Wasserman, az egyik legintelligensebb ember hazánk és Runet legenda elismeri, hogy az élő nő nélkül nehéz, de változtatni ezen a helyzeten nem tud, mert a szüzességi fogadalom korán.

Wasserman elismeri, hogy az önmegtartóztatás ró negatív hatással a fizikai és mentális állapotát. Ugyanakkor, ő büszke arra, hogy szűz a leghíresebb Oroszországban.

10. Adriana Lima

Kapcsolódó cikkek