34 értékelés alapján az orosz Tea Company Rumyantsevo falu

Palace Puer legjobb orvosság a rossz idő

Jó napot! Szeretném megosztani a pozitív érzelmek és benyomások, hogy marad a tea „Palace Puer” orosz tea cég. Az időjárás Moszkva nagymértékben változik, és a nyomás nagyon ugrik, sőt a kávé nem segít összehangolni az állam ezekben a napokban. Miután egy csésze Puer kellemes selymes íze klasszikus nyomás visszatért a normális, és volt egy megemelt állapotban, ami tart több órán át. Azt javasoljuk, hogy az összes teát, azt tanácsolom, hogy nézd meg a választás rasspynogo tealevelek tea (lásd. Fotó). további ›

Nemrégiben hegesztés szerzett több féle fekete teák OOO orosz Tea Company. Nagyon érdemes példányban! Választott teák Arany csiga, Ádám Peak hegyi és Vörös Sárkány. Becsípett (aki nem tudja, hogy a vese) kínai tea „Golden Csiga”, így világos méz színárnyalat infúziót. Mivel a vese különböző összetételű, mint a levelek a tea tippekkel finom ízük van, és világos árnyalatú méz ízét. Ádám Peak (a képen) Ceylon tea kitűnő plantatsiy- gazdag, de finom. Általában. további ›

Mint a tea „Pu-mágikus korszak.” Hello minden rajongói Pu-erh! Nemrég úgy döntöttem, hogy próbálja ki az új finom teát, válogatott megáll az orosz Tea Company. Nemrég megvenni a termékeket a vállalat és nagyon boldog. Otthon várja a vendégeket, és elmentem a legközelebbi boltba vásárolni. Tehát, az áruház felajánlotta, hogy próbálja ki a tea „Pu-mágikus korszak” Azt akartam, hogy szeretem az ízét mindenki, még azok is, akik nem szeretik a „földes” hang az ilyen típusú tea. Hazaért, főzött társ. további ›

Nemrég próbáltam egy újdonság „Ruby Sunset” a „Russian tea” - nagyon elégedett a tea. Hagyta magát rábeszélni a kínai fekete tea és a helyes döntést. Tea tippeket - egy nagyon finom aromája és íze. Valószínűleg az egyik legjobb, amit kóstoltam. Azt javaslom :)

Orosz Tea tetszett. A tartomány van egy csomó új termékek - tiszta kínai és ceyloni. Korábban egyszer főleg aromatization volt az eszköz, és itt - a tisztességes különféle ültetvény és a legjobb választás. Kényelmes, ismét ugyanazon a helyen lehet kapni mindent - és mindenféle tea és ételek -, és nem szórja a pénzt a szállítás.

Régóta vásárlás és vásárolni ezt a teát cég. Igen, természetesen vannak olcsóbb aromatization, de vannak drágábbak, de csodálatos teák! Az a tény, hogy a polcokon hever, így nem róható a gyártó, veszek át a honlapon közvetlenül. És szállít friss, jó tea. Erősen Azt javaslom nekik, Pu-erh. Lutszin.

Itt kritizálni, hogy a tea - GMO-k. És miért gondolja, hogy a tea GMP, t. E. Gennomodifitsirovany terméket? Végtére is, ő hozott Kínában, Vietnámban és Indiában m. Van néhány információ van kapcsolatban, hogy milyen GMP gyártók növekedni a tea, és mi - nem? Nem lehet az egész Indiában és az egész Kína már kizárólag csak GMO tea. Legyen tiszta, pliz, akkor nem nőnek tea, de csak csomag fel úgy, hogy a szó a tiéd.

Az emelkedés kis TSK Kerületi / Szomszédság RCHK méret serkenti az elején az üzleti tevékenység a szegmensben a tea butikok. Részéről egy ilyen vállalkozás ez olyan szép és érdekes. A kezdők számára. Ezen, és célja: segíteni abban, hogy a start-up nélkül többletköltséget a franchise - jelentős megtakarítás. A cég kínál mindent, amire szüksége van. Ugyanakkor arra ösztönzi a jelenség a közös beszerzés - ez is egyfajta vállalkozói szellem ösztönzése. Minden rendben van, de a százalékos arányt. további ›

Kitűnő választás, meglepően jó tea áron. Meglepő módon úgy tűnik, hogy a tea igazán friss! Többször voltam Kínában és szeretem a jó kínai tea, és így - a hegesztő (Ryazan Ave., d 2) A tea állapotú. Eladók az áruk nem „vparivayut”, ami tetszik, nem vezetik be, de ez nagy kár, hogy kevés lehet mondani, tea. Kérdésre adott válasz egyszerűen: Nagyon jó tea! És mosoly). De csak egy csodálatos tea. Különösen tetszett zöld majom T és a guanin (nem tejre és tisztán).

Kitűnő a többi cégtől. Amikor először járt a cég dolgozott velem Morozov manager (hatalmas helló és a jólét). Tehát a te ecsettel a türelmét és megértését. Hála neked, és tudják, az igazi ízét tea, azt mondhatjuk, hogy csatlakozzon a szép.

Én nagyon érzékeny a választott tea. Tea számomra nem csak egy ital, és az egész ceremónia. Tehát mindig vásárolni tea az orosz tea cég ömlesztve. Tea nagyon jó minőségű. Ez nagyon jól lezárjuk és íze minősége a labdát. Tea kiválasztás itt hatalmas, mindig valami új tárgyalás

Nagy teák minden ízlésnek. Vásárlás és fekete és a zöld tea, mindig finom, illatos, kellemes inni. A levelek nagy, tágas, világos, hogy nem szemetet a hulladékot. Nagyon kényelmes, hogy eladni nagy mennyiségben, egyszer vettem egy csomó tea, 100 g, és megtalálja a kedvenc. Amikor én a következő megyek vásárolni tea. Miután a tea vásárolt a vállalat nehéz fojtó egyszerű tea, hogy eladjuk a boltokban. Ízek különböznek a fekete fehér.

Helló Szeretném megosztani a benyomásait az orosz tea cég. Nincs egyenlő vele a piacon. Ez a cég egy igazi pálca - pálca tea ínyencek és ínyencek. Nagyon gyakran járok oda, és vásárolni tea súlya 2-3 fajta, mert lehetetlen, hogy elhalad közömbösen. Tanácsadók dolgoznak nagy, nem tolakodó, mindig azt és beszélni néhány fajta tea. Köszönöm ott. Sok szerencsét.

Sellers mindig segít a teákat. Lassan megmondani, show kiegészítők, megtapasztalhatják az íze a tea. A széles körű mindig választani valamit, ízlés szerint. Szintén kevés kínált kávékat.

Furcsa íze a háttérben egy markáns illat

Nemrég vettem egy boltban tea „Vanilla Cranberry” orosz tea cég. Ez jó illata van, és a bolt néz ki, nagyon szép, de a tea maga valamilyen íztelen. Vettem be az íze a bankok és hazavitte, hogy megpróbálja, de csalódott: az íze áfonya nem éreztem egyáltalán, és néhány homályos. Annak érdekében, hogy látta túl sok az ízek, és a tea - így magad. Most először próbálja, és akkor vesz magának egy tartalék, és mit javasol!

A múlt héten megállapodtak abban, hogy vásárolni egy ajándék egy sor in-store "Chayburg" Boulevard Dmitry Donskoy. A készlet áll 4 féle tea és 3 édességek „kézzel Szarvasgomba dióval.” Amikor megnyit egy cukorkát költség 200 rubelt. / 100 g. Nem volt elég, hogy állott, felfedezték sok bogarak és a lárvák. Azonnal jött a boltba, és követelte a visszatérítést. Én továbbra is ezt a hálózati oldalon. Saját felháborodás nem a határ!

Szemetet teafilter

Jó napot! Nemrég vettem a zöld tea zsákokban. Tea nagyon finom krémmel ízét. De az egyik csomag találtam egy darab műanyag! Ez egy nagy hátránya, és egy csapásra a hírnevét a cég! Megmutatom mindenkinek, hogy a termékeket tud ajánlani!

Ma megérkezett tárgy, megtévesztette a 4 db, horror valamilyen. Mondjuk, ellenőrizze az összes, és tolerálni csomagolt dobozok, ne húzza ki a kazettát. Azért jöttünk, hogy szétszedni az árut, nem elég termékek nagyon. Flam és edények helyett 0,5 vízforraló edény elhelyezett 0,1 L és még sok más. Ne használja RCHK szolgáltatás!

Teljes leírás nem illő tea egy csomag teát kép az oldalon „orosz Tea Company”, leírások tea a csomagot, és mi volt benne. A neve a címkén feltüntetett: Mei Gui Cha (Red Rose tea); A termék összetétele az említett tea Fujian tartomány hozzáadásával tea rózsaszirmokkal. Meglepő szelíd kifinomult illat. Javítja a bőr állapotát, stb Típus: .. Fekete tea. Tény: a csomag teát, nem rózsaszirom, finom és finom ízű, nem, ill. Normál. további ›

Mindig vásárolni zöld tea RCHK. Igyekszem különböző fajtákat. Az elmúlt években, a minőség nem csak a rossz és a csúf. Laza tea vásárolt „szempillák Beauty”, egy teáskanál (nem lusta számít) 14 ágak maradtak a vízen úszó. 9 nagy vénák tippeket a levél. Az azonos minőségű tea „fehér majom” és „malachit Box”.

És hol jött az ötlet, hogy a tea genetikailag módosított? Végtére is, hogy töltse fel Kínában, Vietnámban és Indiában m. Hagyja RCHK cég fogja állítani egy listát a termelők, akik nőnek a tea ültetvények GMO tea ezekben az országokban, és minden világos lesz. És tekintetében kémia is, hadd tisztázni. A cég nem nő, csak csomag fel teát, és többet kap a csomagolás nem lehet hozzáadni.

Mindig vásárolni a zöld tea az adott gyártó (orosz Tea Company), mind a táskák és ömlesztve. Sajnos, el kell ismernem, hogy a minőségi tea romlik: filteres tea íze lesz felismerhetetlen magamnak, hogy mit vásárol két vagy három évvel ezelőtt senki nem vár az íz és illat. Mivel a laza teák talált több és több szennyeződést: görcsökkel, botok, tea, ha az maga főzött felszínén úszik, egész hagy alig vagy egyáltalán nem, néhány bejegyzést. további ›

Kapcsolódó cikkek