3 év vakcinázás nélkül

3 éves szomoritsátok nélkül élni oltást. Problémák csak az én lelki terv - ez straschaniya férjem, a félelem a megjelenése a gyermek tünetei hasonlóak a tünetei a „védőoltás” a betegség. De ez volt a hideg, allergia.

Azt hittem, hogy kitartóbb vakcinázás nélkül akár 3 év „és ott nem ijesztő.” És még mindig félnek.

Gyermek kis variációkkal neurológia, vízfejével szindróma (ugyanaz, hogy „nem fog megtörténni”, azonban, és a fej, mint a másik, és az idegeket pochuvstvitelnee, később kezdett járni egy kicsit kényelmetlen mostanáig - mind leírják hosszú -, de beszélni kezdett a korai és a szókincs nagyon nagy)

Tedd, vagy menjen, mint korábban? Nem oltások nem veszi a kertben (nem 4. előtt az önkormányzati terv), az iskolában?

3 évvel élt vakcinázás nélkül, és minden rendben volt-e, hogy az oltások?

meg kell tenni minden szükséges védőoltást

ez egyáltalán nem szükséges védőoltásokat

Szavazatok száma: 102

BB-kódot beilleszteni:
BB-kódot használ, a fórumokon

HTML-kódot beilleszteni:
A HTML kód blogok, például LiveJournal

3 évvel élt vakcinázás nélkül, és minden rendben volt-e, hogy az oltások?


3 év vakcinázás nélkül

A felmérés megkérdezett 102 fő.

Gyermek kis variációkkal neurológia, vízfejével szindróma (ugyanaz, hogy „nem fog megtörténni”, azonban, és a fej, mint a másik, és az idegeket pochuvstvitelnee, későn kezdődött séta, egy kicsit ügyetlen eddig -, hogy egy ilyen története lehet gondolni, hogy nem az oltások?

az idősebb nyereség neurológia és az emésztőrendszert után DTP és még dohlenkih nem Mantoux védőoltásokat. Nem többre, egyszerűen azért, mert van egy választás: lehetséges, meg fogunk védeni a vakcina a fertőzés ellen, de van egy 95% -os esélyt, mi a történelem, még mindig pobochki. jó volt mind a fejlett és godovastika. ment elengedés. Most a diszlexia és a minden. fiatalosabb szinte normák, kis GI és a beszédet. de ne tegye ugyanazon okból: nem akarom a romlása idején mi „kis dolgok” + öröklődés.

menj és be nem oltott gyerekek a kertben, megy a csoport „nem történt vakcinázás”. A legegyszerűbb módja, az a történelem, könyörögni medotvod. szavakkal elmagyarázni, amit nem ideológiai, de diagnózist, még a múltban.

és még dohlenkih vakcinázás nélkül Mantoux
gyermekem után Mantoux (meggyőzte ugyanabban az időben), a hemoglobin drámaian, de most, mint egy normál (felújított, teszteltük utoljára hat hónappal ezelőtt, valahol, ez rendben volt)

Hemoglobin mindig finom, akkor ugyanaz a pobochki hogy a DTP, csak kisebb mértékben voltak (neurológia, beszéd, nátha, allergia.).
De ahhoz, hogy drasztikusan Mantu hemoglobin. Bár a tárgyalás 50/50.
Hogy ők egészségesek, gyógyító (

Egész terhesség szenvedtem egy gondolat: hogyan fogja érzékelni a megjelenése testvér Ksyushka? Hogyan, hogy semlegesítse a féltékenység, ami biztos, hogy? Hogyan osztja a figyelmemet, szabadidő, szeretet két gyerek és egy férj? Olvasott mindenféle cikkeket, tudomásul vettem a tapasztalat anyák két vagy több gyermek. Megmondom, hogy mindez megtörtént.

Ha megy sokáig terhes, az egész világ úgy tűnik, hogy mesés, és te, legalábbis, egy tündér. Kerek ez a tündér. Szeme csillogott, titokzatos mosoly, járás ... kihagyja körülbelül járása. És azt várod. És úgy gondolja, étkezési jégkrém a második padon a parkban, Ennyi! Csak egy kicsit, és itt van a boldogság! Te sokat olvasnak, meg kell adnunk, akkor mindent, mindent el lehet képzelni. De az idő múlásával, és rájössz ... ... Rossz! Tehát a lista, amit én egyáltalán nem áll készen.

Sok fotók megérintette a mag. Az alábbiakban azok, amelyek hatással voltak a húrt lelkem. Tudod, hogy azokat a fényképeket, hogy valami megérintett.

Kapcsolódó cikkek