58. cikk

58. cikk

Her szöveg tisztán pragmatikus és borzasztóan sokoldalú, sőt, a gyűrű ki az homályos meghatározása „ellenforradalmi tevékenység” összpontosított minden. Azonban nem minden olyan egyszerű, mint amilyennek látszik első pillantásra. Azonban az első dolog az első.

A Szovjetunió állami materialististov. Ahogy emlékszem jellemzője minden isten, akiknek kezében elérni a forradalom, nem hisznek, éppen ellenkezőleg, a papok fáj, a templom elpusztult, sőt, dolgozott mindenféle fajtalanságotok elhajítani.

Még annak ellenére, hogy az egyik legjelentősebb forradalmárok, majd később vezetője a birodalom, Sztálin, meglátogatott egy fiatal szemináriumi ahol ténylegesen megkapta az oktatás.

Ily módon, a Szovjetunió úgy tűnik, hogy bemutassa az ellentéte a náci Németország, különösen azután, hogy a kilencvenes években, amikor a téma az okkult és a miszticizmus nagyon sürgős, hazánk lakosságának módszeresen ásni - Harmadik Birodalom, mert el ilyen sikert a katonai ügyek, hogy a felső vezetés Hitler vezette jobbra és balra alkut köt az ördöggel, hogy aktívan keresik folyosón Shambhalába, a tibeti szerzetesek kihallgatták, általában „okkultirovali” a szív, nos, az eredmény nyilvánvaló - fél Európát alatt állt csomagtartó.

Tehát, az alábbiakban ismertetem csak elgondolkodtató, nem számít, hogy mi nem úgy, mintha. A szkeptikusok azt mondják egyszerre - ez az én üres spekuláció, spekuláció paranoid a tapasztalat, amely az egész keres egy jelentés, ami valószínűleg soha nem is létezett.

A szöveg 58. cikkének a büntető törvénykönyv a RSFSR (rövidítve):

[I] ellenforradalmi elismert minden olyan intézkedés irányul megdöntése, aláásva vagy gyengítik a hatalom a munkások és parasztok tanácsok és ... kormányainak a Szovjetunió, a szakszervezet és az autonóm köztársaságok, vagy félrevezeti vagy gyengülése a külső biztonság a Szovjetunió és a jelentős gazdasági, politikai, és a nemzeti nyereség a proletárforradalom.

fegyveres felkelés vagy invázió a hatalom megragadására.

terrorcselekmények képviselői ellen a szovjet hatalom.

szovjetellenes és ellenforradalmi propaganda vagy agitáció.

ellenforradalmi szabotázs. [/ I]

Mint általában, és ez elég logikus, és most egy másik szöveget.

A szöveg Zsoltár 58 Psalter (Church, de azt hiszem, az átirat nem szükséges):

Izmi engem ellenségeim, oh Isten, és Vostan ellenem ments meg engem. Szabadíts meg a gonosztevõkkel, és a férje vér megmentsen. Jako se ulovisha lelkem napadosha ellenem kreptsyi alábbi vétkem, én vétkem alábbi, Uram. Nem csalárd Tecoh község és rögzíti felkelés, hogy találkozzunk, és íme. És te, Uram Isten, a Seregek Istene, Izrael részt venni, O posetiti minden nyelven, de nem minden uschedrishi delayuschyya törvénytelenség. Vissza fog térni az esti és vzalchut, mint egy kutya, és obydut fok. Xie TII otveschayut Usty őt, és a kard a szóbeli, Te, aki meghallja? És te, Uram, neveti őket unichizhishi minden nyelven. Saját energiát kell tartani téged, Te, Isten, Te vagy az én védelem. Istenem, az ő irgalma előre nekem, ó, Istenem, megmutatom az én vrazeh. Ne öld meg őket, de nem akkor, amikor elfelejtette a törvény, azt fogyasztani őket a hatalom és kiesett én Zaschitniche uram. A bűn a szájukban, a szó usten őket Yati és lehetnek büszkesége, és az átok és hazugság beharangozott halál. A halál a harag, és nem lehet elvenni, és mint Isten uralkodik Jákób és a végén a föld. Vissza fog térni az esti és vzalchut, mint egy kutya, és obydut fok. Ne elégedett, és poropschut Tia razydutsya yasti, ashche. De mint a szilárdság énekel és vígad a te kegyelmed Zautra, Te voltál az én védelmen, és én menedékem a nyomorúság idején moeya. Te az én segítségem, énekelek neked: Te Istene védelem, én Istenem, irgalom.

Nem tudom elfelejteni IV tanulságok a yunnosti?

Kapcsolódó cikkek