5. szám

Mindenki tudja, hogy Carina ED saját beállításokat a kereskedő. Keresés terek az internet, már semmi részlet nem talált, még képeket. Keresés itt vezetni, én már csak a beolvasott füzetek, ahol vannak képek a legtöbb lehetőséget.
Azt hittem, és úgy döntött, hogy összeállítunk egy rekordot az emberek minden ilyen lehetőség. Aki már talált és meg magam;)

Talán írok valami baj, ha ez fix.

Az alábbiakban látjuk két kép a forgalmazótól lehetőségeket. Vettem őket itt a hajtás thejulius és 77mahmut77.

Options Restayl kereskedő.

Options dorestayl kereskedő.

Az eredeti panel a fa alatt: ez a dolog áll rendelkezésre alekseyed. Tulajdonképpen az alábbi fotó az ő aljzatba.

Írásban a szőnyeg van.

Tom verzió: a változat Toms már csak a műszerfal szén lemez TOM'S atmophonic. Sajnos több mint 20 képet egyetlen bejegyzést nem lehet csatolni. Fényképek rendezett nézd meg a rekordját.

Mi van még Tom változata is?
Szalag-matrica az ajtó mentén: Ezt a fotót láttam a poszt pinqvin. Link erre a bejegyzésre a fényképet csatolt.

Casting: nincs találat.
Fogantyú / sebességváltó fedél: Ez az opció a AlekseyED :) Photo fedél és több rekordot Voooot ITT.

Ha tudja, hogy ki az, dobja ki a poszt;)

A kereskedő lehetőségeket találtam dorestayl. társított ajtó (esetleg bélés mi?) és talpasságtól készletek (mint a képen). Ki tudja részletesebben?;)
És így minden ugyanaz.

Tom Version: utal egy címkét vagy egy címkét Toms irányjelzők a szárny?
Tom kerék: Ez a kerék volt tapasztalható pinqvin. Photo kormánymű lásd a rekordot.
Casting fogantyú átvitel, csak nem találtam.

Remélem, hogy írjon több jogot, mint rossz. vagy én ZAE ... Xia hogy ezt a rekordot;))
Megpróbálom elindítani gyűjtő kereskedő opciót. Talán történt valami.

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.