12 értékelés a száz dzigora komplex g

Ha telefonál, vagy látogasson el, mondd meg nekik, hogy megtalálta az információkat a helyszínen legjobb. Ez növeli annak az esélyét, hogy minőségi szolgáltatást.

STO DZigora komplex
Iránya a tevékenység;
Futómű javítás - helyett a lengéscsillapítók, karok, gömbcsuklók, csendes blokkok, stb
Olajcsere - motor, sebességváltó.
Csere technológia zhidkostey- szervokormány, jármű fékrendszer, hűtőrendszer.
Javítási és karbantartási az üzemanyagrendszer az autók, tisztítófúvókákhoz, cseréje az üzemanyagszűrő, takarítás a fojtószelepház és a szívócsatorna.
A összeomlása konvergencia, számítógép, ZD.
Komplex autóját a távon.
Klímaberendezések.
Így ahogy van, akkor használja a szolgáltatások egy autómosó és gumiabroncs szerelés, a munka során, pihenhet a bárban, van Wi-Fi.

Találtunk egy hibát a leírásban? Értesítés. helyes!

Értékelés DZigora Complex

Gyakran szolgálja a kedvenc autó ebben az összetett, a közelmúltban állt ki SMS-t a fellépés a nyomvonalakat, úgy döntött, hogy jöjjön, hogy állítsa meg vettünk egy új mester razvalschika. A srác először, és tegye a kerekek és a kormánykerék, ami ritka ezen eljárást. Azt javasoljuk, hogy minden

Igor, köszönöm a beszámolót!

Azt a kapcsolatot a DZigora nem először. Nagyon elégedett a munka minőségét. Minden alkalommal, amikor megnyitja kapok több tanácsot és barátságos hozzáállást. Azt tervezem, hogy továbbra is szolgálja ez a töltőállomás!

Meg kellett változtatni az olajat az autóban, valamint javítani a futómű. Úgy döntöttem, hogy az autómosó tanácsára egy barátja.

Wizards mindent megtett gyorsan és hatékonyan. Az illetékes szakmai emberek, akik nem hajó dop.rabotami és ugyanakkor tisztában vannak a az autó állapota, mint én - a kiváló ár-érték aránnyal.
Tudja tartani a szintet. Köszönöm nekik is!

Igor, köszönöm a beszámolót!
Mi lesz boldog, hogy látlak!

Szappanok autó szórólap, amely alá a kocsi portás. Nagyon elégedett voltam az elvégzett munka minőségét és a költségeket. Ha nem lenne olyan messze, ő használta volna a szolgáltatás továbbra is, és így köszönöm, srácok, a kávé és a szakmaiság.

Anna, köszönöm a visszajelzést!
Gyere újra, és akkor kap egy kártyát törzsvásárló!
Mi lesz boldog, hogy látlak!

Kérjük, hogy ezt a STO ajánlása alapján barátok, mielőtt volt szolgált a vásárlás helyére autók. Attitude az ügyfélszolgálat és a teljesítmény általában kellemesen csalódtam! Eleinte félt, hogy bíznak az autó nem ismerős emberek, de a barátai meggyőzték, amelyért nagyon köszönöm) elhagyása előtt a nyaralás a fiúk balra a kedvenc autó egy olajcsere, szűrők, klíma töltés, és kérte, hogy megszüntesse nem kellemes kopogtat az hodovoy.Rabotu időben elvégezzék és a megállapodás szerint, volt egy tiszta szép gép, légkondicionáló működik, mint új, és nem ütésektől és a karcolásoktól én már nem zavarja))) az út egy élmény volt)))) szerint a munkák költségeinek kiderült lényegesen olcsóbb, mint a hatósági szolgálatnak. Én felvesszük Önnel a jövőben, és javasoljuk, hogy a barátok és a barátok!))

Tatiana, boldog, hogy egy barátja képes volt meggyőzni, hogy megbízhat az autó CTO DZigora Complex. )
Várja, hogy újra látni! Bízunk benne, hogy a következő ütemezett karbantartás!

A tanácsot a barátok hajtott autóikat a fiúk DZigora komplex karbantartási. Én elégedett volt a munkájával. Az ár elég megfelelő. Mit kell változtatni, kéri, hogy mit keres a jövőben, lényegében minden mondani. És most én vagyok törzsvásárló DZigora Complex. Nemrég kiderült, hogy nekik szolgáltatás helyett a gyújtótekercset. A munkát végzett professzionális módon, hatékonyan és gyorsan. Szeretném kifejezni hálámat a mesterek autószerviz. Azt javasoljuk, hogy minden!

Köszönjük a visszajelzést!

Kaptam egy szórólapot Ebből az összetett, tisztelt jó visszajelzéseket a fórumon, és úgy döntött, hogy jöjjön, hogy mi történik, és változtatni a fékbetéteket.
Hívás érkezett, hangot a problémát (csere fékbetétek!), És mindezek után a „mester” munkához. De a folyamat lebontása a fékrendszer vannak buktatók. De Isten velük van, úgy döntött, hogy cserélje ki az elhasználódott alkatrészek (féknyereg rögzítése fékvezetékekre illeszkedő ugyanazon a lemezen, stb), és este, amikor megérkeztem, hogy vegye fel a kocsiját, nem volt kellemetlen meglepetéssel. Azt, látszólag minden ok nélkül, a dobozban, kitört a kuplung villát.
K: Hogyan? És mi van ennek a fék? A rendszergazda nem volt képes válaszolni nekem, de ugyanakkor nagyon gondosan ápolt az irányba, hogy már megérkezett a villa törött, és ők, valamilyen oknál fogva, ezt a fogást, elveszett!
Ennek megfelelően, miután ez a hír úgy döntött, hogy elhagyja az autót egy másik nap, javítani ezt a problémát már.
Minden szombat 11/07/15 telt vár egy hívást, hogy vegye fel az autót. És amikor megérkezett 19:30 óráig nem csak kezdett gyűjteni. Ugyanakkor dolgoztunk rajta két fiatal „mester”. Ha lehet nevezni.
Vettem az autót 21.00 (külön köszönet újrahasznosítás) és alig tudott hazajutni, mert minden alkalommal, amikor készült a jobb oldalon. Tudtam csak menni 40 km. Egy kicsit nagyobb sebességet az autó erősen leadott jobbra.
A következő nap (V DZigora Complex nem működik), kénytelen voltam más állomásokra jutnak újbóli diagnózis az alváz és ellenőrzése összeomlása konvergencia. Ez az én DZigora Complex, az úton, csak papíron. A valóságban Láttam a kerekek ellenkező irányba. Tehát volt a többi állomás, vissza fizetni, és ezt a munkát, hogy nem „mester” az összeomlás.
Azt is szeretném elmondani a mesterek, akik túl magabiztos, de ne a valós rabotu.Oni talált egy csomó hiányosságok a fékrendszer (belül), de a diagnózist a felfüggesztés (látóterében) nem vette észre, hogy meg kell változtatni a portok gránátok és portok labdát. Ez én magam személyesen látta a többi állomás, amikor újra lefolytatja diagnosztika
A teljes költség a tartózkodás az autó összetett volt, több mint 3000 UAH.
De a csapadékot a befejezetlen munka - még több!
Most belegondolok 10-szer. hogy szükséges-e alkalmazni az e területen.

Ami a kuplung. A munka befejezése után a féket, amikor a vezető ment ki a dobozból az autó, „eltűnt” tengelykapcsoló-pedált. Az autó nem is volt ideje, hogy teljes mértékben, hogy ki a dobozt. Adminisztrátor, hogy mutassa meg, hogy a tengelykapcsoló huzalt megfelelően működik, de szorította a tengelykapcsoló nem fordul elő. Veled, megállapodás született arról, hogy az autó a műhelyben, hogy a következő napon, távolítsa el a sebességváltó és megtalálni a hiba okát.

Várjuk a döntést a település a helyzetet.

Régóta szolgálja, hogy az abroncs és autómosó, minden elrendezve a szolgáltatás minőségét. de mindent elkövetnek, hogy kopj le mostanában. pereobul autó, nem volt ideje, hogy haza, estek a súlyokat, és még a karcos lemezt. Rossz, hogy azt mondta, ez a ház közelében, és nem tért vissza. És mossa acél durva és adminisztrátorok alátéteket. Azt javasoljuk, hogy működik ez az összetett óvatosan, hogy a választás a beosztottjai. Ellenkező esetben a lépést elfogy az ügyfelek. Sok szerencsét az üzleti, remélem kijavítani.

Furcsa, mosom a kocsimat ott sok éven át, hosszú ideig találkozott a vezetés, hogy szinte mindig személyesen felügyeli a minőségi munka! Rendszergazdák ritkán változnak, ez ad nekik a lehetőséget, hogy személyesen tudja rendszeres vásárlók, és kezeljük ezeket ennek megfelelően! Nos, vannak hiányosságok és fejlesztések, de van egy emberi tényező, különösen egy ilyen ünnepi nap.

A „komplex” használják, hogy egy egyszerű mosogató, amely tiszteletben a vásárlók. Ez ment évekig 5. Két én utolsó látogatás vele végződött sérült idegeket, és a botrány - a kék. Soron kívül kiváltó saját, durva és hazugság.

Sajnáljuk, jó, egy tervet, hogy lenne egy helyen.

Kapcsolódó cikkek