11 értékelés a ötödik pedig Mytischi Mr. Semashko utca 10.,

Kellett némi röntgensugarak független tanácsot egy privát orvos. Quinto a Novomytischinsky kért 300 rubel minden. Amikor ült egy széken, radiológus valahogy kitartóan próbálta meggyőzni egy panoráma kép ( „csak egy kicsit!”) Helyett egyedi. Azt nem volt hajlandó, mert az irány volt egyedi képekre. Amikor a kép készült, az orvos kezdett panaszkodik, hogy a de a szoba nagyon meleg, és így kapnak a „túl sötét”. további ›

Nagyon szép orvos és árak! Jött a recepción, hogy egy fogat, úgy döntött, hogy kezelni, de a tanulás után a kezdeti összeg 9 m. P. az alsó fogak (6-ku: fénykép, távolítsa el a gyökércsatorna tömés 2-3, érzéstelenítés és zárjuk sima) én lefoglalt a félelem. Mi lesz az ára, akkor?

Nagyon figyelmes és segítőkész személyzet. Különösen szeretném megemlíteni az orvosnak Cheremisina AP Köszönöm szépen. Minőségi munka. Nagyon figyelmes asszisztens asszisztens. Milyen csodálatos, meglepetés - elfogadható áron. Részt fogok venni csak a klinikára. Azonnal nyilvánvaló a minőség és a szolgáltatás. Köszönöm doktor. Glazunov TI

Kuznetsova Nina Pavlovna remekmű helyreállt az én rozoga sárga elhalt fog))) Szóval szépen és szakszerűen teljesítette, hogy a férjem nem volt képes meghatározni, hogy melyik fog kezelni! Köszönöm, csókolni a fogantyút!

Kellett némi röntgensugarak független tanácsot egy privát orvos. Quinto a Novomytischinsky kért 300 rubel minden. Amikor ült egy széken, radiológus valahogy kitartóan próbálta meggyőzni egy panoráma kép ( „csak egy kicsit!”) Helyett egyedi. Azt nem volt hajlandó, mert az irány volt egyedi képekre. Amikor a kép készült, az orvos kezdett panaszkodik, hogy a de a szoba nagyon meleg, és így kapnak a „túl sötét”. további ›

Azt hittem, hogy az én helyzetben nincs esélye, hogy mentse a fogakat. Rossz. Elmentem a kezelendő sokáig. Személyzeti vált a natív és klinika 2. haza. A fogak minden helyreáll. Most kezelni semmit. Rájöttem, hogy csatlakozik. Munka után a lábak maguk trapp felé Quinta. Őszintén szeretném kifejezni hálámat minden persnalu és köszönetet mondani!

Nagyon szép orvos és árak! Jött a recepción, hogy egy fogat, úgy döntött, hogy kezelni, de a tanulás után a kezdeti összeg 9 m. P. az alsó fogak (6-ku: fénykép, távolítsa el a gyökércsatorna tömés 2-3, érzéstelenítés és zárjuk sima) én lefoglalt a félelem. Mi lesz az ára, akkor?

Kapcsolódó cikkek