1001-ben csak a pigmentációt vélemények

Szia kedves bűntársa!

Ez pigmentáció ... Már sokan beszélnek róla ... Bizonyos értelemben ezt a bejegyzést - megismételni mindazt, amit én írtam ide, most már csak gyűjteni együtt. Van - világos bőr, SPF 15 is elég, de ha kiderül, hogy vegye fel egy nagy lehetőség egy SPF, majd elviszi. Örökletes - igen, anya és a szeplők. Emellett - a túlzott napozás korai kamaszkor oblezshie vállak, ennek eredményeként - ott volt a kis pöttyök. De a vállát - mégis valahogy, az a személy, sokkal fontosabb.
Általában ez az, amit én megtakarítás.

1. Világos szakértő Lancôme - intenzív bőrfehérítő szérum.
Intenzív bőrfehérítő Spot bőrkorrigáló szérum

1001-ben csak a pigmentációt vélemények

Gyártó - Nagyítás hibátlan bőr tónusát és kivételes csillogást. Egyedülálló technológia Lancôme érdekében, hogy megválassza a sérült felületet a bőr sejtjeiben, hogy csökkentse a sötét foltok megjelenését, míg a kombinált vitamin CG és növényi kivonatok, hogy segítsen neki világosabbak és helyreállítani a természetes ragyogást. Jelentősen világosítja a bőrt és jelentősen csökkenti a számát, méretét és intenzitását sötét foltok.

Mit is mondhatnék - Már írtam róla itt, de jobb újra. Tény, hogy ez egy krém. De mi - hidratál, könnyen felszívódik, smink csodálatos esik rá. Használata és a nappal és az éjszaka. Ez helyettesíti a több hatóanyagot is - könnyen megbirkózni ráncokkal. Az arc lesz friss és kipihent. Tetszett Bambinina kifejezést - a bőr alatti stressz. Ezzel a krém a bőr stressz.
Nos, mi az, sőt, vásárolni -, hogy gyorsan fehéríti az arcon. A bőr nem vybelivaetsya, de a foltok eltűnnek, az arc van igazítva. Itt az ideje egy eredmény nagyon kevés - egy hét után a különbség nyilvánvaló, két krémet lehet alkalmazni, nem minden nap, de természetesen attól függ, hogy milyen mértékben pigmentáció. Tovább mellékhatása - mindenféle nemkívánatos kiütések véget. Face érdekében.
Hallottam, hogy a lányok panaszkodnak Kényelmetlen sok fehérítő szerek. Azt Bright Expert gond nélkül, a bőr szép és selyem.
Értékelés 5.5.5.5.5. +++++++ bekent megszámlálhatatlan csövek, sőt vegye.

Ár - $ 70? úgy tűnik

2.Temps Majeur Fehér Whitening Essence által YSL. - Whitening Essence.

1001-ben csak a pigmentációt vélemények

Szórólap bevetett, nem tudok adni egy leírást, sajnálom, de nem nehéz megérteni, hogy pontosan mit ígért YSL.

Mit is mondhatnék - teljesen mindegy, mint a Bright Expert. A különbség a textúra - formájában tiszta tejsavó, de a vizet nem, úgy, hogy az összhang a „folyékony zselés” lehet (és kell) keretében alkalmazandó krém. Éjjel tettem, vagy teszik a krém nélkül a nap - a hangulat.

Eredmény - ugyanaz 5+.
Ár - körülbelül $ 120 - véleményem szerint túl sok 30 ml.

3. Cream Ahromin

1001-ben csak a pigmentációt vélemények

A gyártó - Krém Ahromin egy homogén massza krémes fehér szín az illata a rózsa. Kozmetikai termék, jó fehérítő hatása, UV védelemmel. Ez eltávolít minden típusú hyperpigmentation a bőrön - szeplők, foltok a terhesség után, öregségi foltok, foltok, nagyon sötét tan. Használt, hogy megvédje a bőrt a káros napsugarak ellen.

Összetevők: Víz, Paraffin, Protegin X, Glicerin, lanolin, nátrium-klorid, Eutanol G, hidrokinon, AWP Vitkonol, Parsol MCX, Rose Fragrance, nátrium-metabiszulfit, Trilon VD, Trilon B, tejsav.

Mellékhatások:
Cream Ahromin a legtöbb esetben nagyon jól érzékelhető minden bőrtípusra. Ha túlérzékeny bőr, esetenként enyhe irritációt okozhat. Ebben az esetben célszerű alkalmazását felfüggesztheti a krém Ahromin 4-5 nap.

Tőlem - vettem, amikor az első két véget ért, és a boltban üres volt. Emlékszem anyám volt. Nos, ez - fehéríti, azt hiszem. Őszintén szólva, nem tart sokáig. Egy személy, mint általában, és könnyebb lesz, de a foltok nem ment, csak rózsás. Valahogy részvétlen történt. Hidratálja ez sokkal jobb, mint a fehérítő, de hogy én és mások krémek. Mellékhatások előírt absztrakt, nem volt megfigyelhető.

Pontszám - Igen utat. A 4- vagy 3+.
Ár - körülbelül $ 1.5.

Köszönet mindenkinek, aki küzd a pigmentáció és nyer!

Kapcsolódó cikkek