A tűzoltók és a mentést végző munkavállalókat vett részt a versenyben a szakmai tudás

A személyzet a 25. leválása a Szövetségi tűzoltóság a Tyumen régió vett részt a versenyben a szakmai ismeretekkel. Személyzeti 93, 142 és 143 tűzoltó és mentő egységek össze a stadionban Zavodoukovszk sportkomplexum.

A versenyeket tartottak a versenyszellem, de ennek ellenére a kollégák morálisan támogatják egymást. A versenytársak közötti látták barátságos és baráti kapcsolatok között. Azonban, mint minden verseny volt győztesek és vesztesek.

Helyezzük a ranglistán a következők voltak: a „Legjobb Head őr” Ivan volt a legjobb Silant'ev (93. Fire and Rescue rész).

„A legjobb csapat” nem volt egyenlő Eugene Neradovsky (93. Fire and Rescue rész).

„A legjobb tűzoltó”, „arany” nyerte Sergey Arsent'ev (143. Fire and Rescue rész).

A nyertesek minden kategória megvédje a becsületét a 25. csapat a regionális versenyeken szakmai ismeretekkel. Kívánunk sok szerencsét a személyzet!

Kapcsolódó hírek

A Yalutorovsk és Zavodoukovszk először tartott regionális versenyek közül a mentők

a címe „The Best Guard tűzoltó és mentő egységek” déli Tyumen régió

Önkéntes tűzoltó kiderült, a legerősebb és agilis

Az ünnepség a „Year of the Civil Defense”, hogy „szibériai” stadion adott otthont a hagyományos verseny között az önkéntes tűzoltóságok Tobolszk önkormányzati kerület Tyumen régió. A verseny került megrendezésre három szakaszból áll: a tűz stafétabotot harci bevetését a szivattyúk és az elméleti versenyben.

A fő vezetősége EMERCOM Oroszország az Tyumen régió nyerte az első helyet a staféta között kerékpározás tápegységek

Közötti versenyek Druzhin fiatal tűzoltók a város Tobolszk

Ennek része a „polgári védelem” Az év ünneplés annak érdekében, hogy a közvélemény figyelmét, és megfelelő helyzetben a tizenéves generáció területén az egészségügyi és biztonsági szervezet tartott versenyek csapatok között a fiatal tűzoltók iskolák Tobolszkban Tyumen régió részvételével 10 csapat.

Tyumen, kész 16-án nyílt bajnokság EMERCOM Oroszország az Tyumen régió a tűz-mentő sport „Memorial MA Fedorov”

Tournament emlékére a megtiszteltetés edző Mihail Alekszandrovics Fedorov össze kilenc csapat az Ural régió és a Volga Federal District

A Tobolszk versenyek tűzoltók alkalmazott sport „Ognebortsy”

Regionális versenyek „Biztonsági Iskola” a hős jutott az orosz Vlagyimir Iljics Sharpatova

Ennek része az All-orosz fiatalok társadalmi mozgalom „School of biztonság” közötti időszakban 19-21 májusban a Tyumen régió sport- és rekreációs bázis „Olympia”, a kölcsönhatás a Tyumen regionális képviselet „ROSSOYUSPAS” Palace kreativitás és a sport és úttörő együtt a minisztérium vészhelyzetek Oroszország az Tyumen régió nyitva tartott regionális versenyeket „biztonsági Iskola”

Tyumen otthont az első regionális Fire and Rescue Sport Championship

Tyumen átment a nyílt bajnokságot szibériai Regionális Központ EMERCOM Oroszország a tűz mentési sport bent a fiúk és a lányok. A verseny részt vett csapatok Szverdlovszk csapat, Kurgan, Tyumen és Omszk régiókban a Hanti-manysi és Jamal-Nyenyec Autonóm Körzet. Az egyik cél a verseny célja, hogy elősegítse az egészséges életmód gyermekek és serdülők körében, a testedzés, a képzés a profilját tűz és életmentő.