7 (44) július 2018 modern tanár kell egy kreatív ember! Újság Parlamenti Közlöny

7 (44) július 2013 modern tanár kell egy kreatív ember! Újság Parlamenti Közlöny

- Nagyon szerettem a kreatív munkát. És én nem bántam, hogy visszament az iskolába. Bármilyen oktatási intézmény - egy élő szervezet, amely előírja, hogy a fejét a könyörtelen, állandó figyelmet. Be kell, hogy figyelemmel kísérjük minden tanár, dicséret vagy az idő, hogy fordítson figyelmet a problémára. Egységes történet - diákjaink. Ők is szükség van a figyelmet, hogy készen állnak, hogy megmutassák tehetségüket és képességeiket, de sokan támogatására van szükségünk a tanár, a tanár mennyire képes feltárni azokat tehetségek, hogy engedje őket a vadonba. Hány gazdasági problémákat meg kell oldani, hogy az igazgató! Sokkal első hónap munka új volt számomra, de biztos vagyok benne, ha egy ember van állítva akkor pozitív, ha van célja, nincs akadálya nem lehet megoldhatatlan. Különösen, ha vannak nagy asszisztensek. Van egy kiváló tantestület, csak álom az ilyen keretek. És én nagyon szerencsés volt, az én képviselők. Ez a kreatív emberek, motivált, melyek a gyermekekkel - öröm és az élet értelme ...

- Oxana, állapotváltozást - egy összetett folyamat. Sikeresen elvégezte azt. Mi változott a tanterv az iskola után vált ismertté, mint a gimnáziumban?

- Ha beszélünk a technikai oldala a dolgok, az állapotváltozás során változások alapszabálya az oktatási intézmény, akkreditációs és alapvető változásokat az oktatási folyamatban. Mi már teljesítette az előírásokat, a jogszabályok által akkreditált, módosított alkotmány és a tananyag. De meg kell értenünk, hogy az egész mögött egy nagy munka tanárunk. Mi, sőt, át egy komoly teszt a jogot, hogy messze a város egyetlen önkormányzati oktatási intézmény magasabb szinten.

- A nyelvtani erős pedagógiai kollektív ...

- És a tanítványok nem marad el a tanárok?

- Diákjaink - ez egy nagyon aktív közösség. Részt vesznek az önkéntesség, a flash mob saját szemszögéből sok kérdésben, és nem félnek, hogy hangot is. Idén tizennégy diákjaink lett győztesek a különböző versenyeken. Közülük - a nyertesek az olimpián az orosz nyelv és a társadalmi tanulmányok. Hallgatója a 11. évfolyam Nastia Karmazin nyerte a regionális verseny „Miért szeretnék dolgozni az ügyészség?”. Julia Yarusova harmadik helyen a regionális verseny „Young idegenvezetőket.” Gimnázium érte el a végleges „Haza” a verseny, a harmadik helyen a „sasfióka” játék, vannak nyertesei versenyek „Vivat, Oroszország!”, „Charm a szemét”, „Nightingale Trills” ...

- És mi az Ön véleménye, ha egy modern tanár?

- Hogyan működik a nyelvtani oldotta meg a problémát a egyenruha?

- Oxana, hamarosan jön az iskola első osztályos. Sokan közülük az általános iskolai tanárok már jól ...

- Igen, és ez nagyon jó, mert lehetőséget ad a tanár arra, hogy értékeljék előre készségét osztály. Az a tény, hogy a tanárok a tanév során olyan leckék felkészíteni a gyerekeket az első osztályt. Osztályok tartják két témában - az orosz és a matematika - hetente egyszer, szombaton. Azok, akik részt vesznek a képzéseken több mint elég. A szülők szívesen hozzák a jövőbeli hallgatók. A tanárok a lehetőséget, hogy megismerjék a fiúk, beszélgetni, informális környezetben, hogy értékelje a felkészülési szintjét minden. Ezen túlmenően, a gyerekek még mindig beszél a pszichológus egy fontos pont, amely segít, hogy az új tanévben teljes készség és találni egy egyéni megközelítés minden tanuló számára.