1. rész Sh box

Mint korábban már írtam, hogy én öltem PPC. Pontosabban, mi van a hátsó sebességváltó (kattint hátramenetben). Proezdil én körülbelül egy éve (tavaly nyár óta) A tél közepén volt egy csomó pobuksovat a hóban, természetesen, nem nélkülözi a hátlap, és ezek a kattintások ne adj pihenni. Kinek lesznek közömbösek járókelők még együttérző tekintettel az beindít engem figyel. Sokáig, hogy nem tudta gyülekezési a bátorságot, a garázsban nem található. Tavasszal, amíg még van pénz, hogy kímélje, és úgy döntött, hogy bérelni egy garázs, hogy a bátorságot, hogy bekerüljön PPC. Általában 1 rész - enni PPC.

Először megálltam a mosogató, ezért mostam az autót, jól és a motorháztető alatt is, majd felújított kormánymű fogasléc, mentem védelme nélkül, és a sár repülő a motorháztető alatt. Általában namyli, én vezettem be a garázsba. Mint ilyen, ez volt minden:

Itt van a tiszta, még nem is szárítjuk.

Elemzésekor irányított „Elsa”, de kis mértékben eltértek az ajánlásokat, hiszen minden eszköz. Én el együtt az akkumulátort egy műanyag zseb, hogy ne zavarja. Ezután az olajos szivárgott ki a sebességváltót. Kevert barna olajat. Erre a célra a dugót kicsavarva Allen 17 (vásárolt a fekete-szögben, valamivel kevesebb balonnika :)).

Cork Olajleeresztő

A cső egy raid, hogy könnyen tisztítható egy ronggyal.

Láttam, mi a matricát a számok 31.68 a doboz, nem érti őket, amit ők.

További ismét nachitavshis Elzi garázzsal lexikon kezdődött az önindító bontása + vezeték kuplung henger (2 csavarok lógott nagyobb), hogy csavarja minden, ami csatlakozik a dobozt. Hadd vegye figyelembe, vegye ki a klip alatt, nyomja ki a belső műanyag hüvely egy csavarhúzóval fel.

Majdnem letépte az első

A többi csak jó anyákat. És ne felejtsd el kondeya cső rögzítéséhez.

oldalon, ahol a fedél zöld

Aztán elkezdte lecsavarni a belső CV ízületek karimával.

Ó itt nem könnyű tisztítani az összes szennyeződést

Jelenleg 6 csavarok alatti belső 12-poliéder M8. Csavarja ki a csavarokat több autó gördült, hogy hozzáférjenek az alábbi a kútból. Amikor ez maradt az egyik csavar, jelentősen szigorította a kéziféket, és távolítsa el őket. Cv ízületek egy tasakba, hogy a homok nem jutott be a zsírt, és kössétek magasabb a lehető leghamarabb.

Közben, ahogy a CV ízületek megpördült engem a garázsban volt a kedvencem, hozta enni, és így mentem haza vele. És én fog megtörténni, amíg reggel a garázsban tud ásni.

Bár én kínozták el kicsavarni a paint'e festettem a teljes képet.

Én is szeretlek, én Anyushka!

Evett :). Ezután, a hiányában felfüggesztett, hozott egy átlós fedélzetén lyuk vastagabb és megtámasztani a motor tuskó közvetlen forgattyúház kicsavarva rögzítő CPT (CPT a 3 zárnyelv, a párna 2)

Elkezdte csavarja az összes csavart, hogy tartsa a motort, a PPC. Aztán megpróbálták eltávolítani ellenőrzőpontok, szenvedett, nem tudták elválasztani az első, majd helyezzük egy lapos csavarhúzót a mozgó és a PPC képes volt eltávolítani. Elesett a jobb vállam.

Nos, én koszos helyett PPC a belek az autó.

Így aztán hazamentünk. A következő napon, válogatott PPC és a tapadás.

Ár a kérdés: 100 500 ₽ Futott: 87000 km

Kapcsolódó cikkek