Job Description-pszichológus

állami költségvetési szakmai oktatási intézmény Baymak Mezőgazdasági Főiskola

1.1. Tanár-pszichológus College egy szakember, szervező munkájának pszichológiai szolgálat az intézmény.

1.2. College pszichológusa felszereltek, és elsajátította-bozhdaetsya felmentheti feladatai ellátása érdekében a rendező az oktatási intézmények-CIÓ.

1.4. Képesítési követelmények:

8. szint - nagyobb pszichológiai vagy magasabb pedagógiai képzés további különlegessége a „pszichológia” nélkül száz Mrs. munkát;

9 szinten - nagyobb pszichológiai vagy magasabb pedagógiai képződésének további speciális „Pszichológiai” és tapasztalat pozíciók pedagógiai-n-pszichológus (pszichológus) 2 és 5 év;

10 szint - nagyobb pszichológiai vagy magasabb pedagógiai képzés további különlegessége a „pszichológia” és a szakmai tapasztalatot, mint a pedagógiai-ha-pszichológus (pszichológus) 5-10 év;

11 szint - nagyobb pszichológiai vagy magasabb pedagógiai képzés további különlegessége a „pszichológia” és a szakmai tapasztalatot, mint a pedagógiai-ha-pszichológus (pszichológus) 10 év alatt

1.5. A fő irány a kollégium pszichológus van:

• pedagógiai korrekció és pedagógiai rehabilitáció;

2.1 Pszichológiai képzés, csatlakozott a tantestület, a diákok és a szülők pszichológiai ismeretek.

2.2 pszichológiai megelőzés, folyamatos erőfeszítéseket megelőzésére lehetséges hiba a fejlesztés a diákok.

2.3 tanácsadást, valamint segítséget foglalkozik a probléma, hogy jön a tanárok, a diákok és a szülők.

2.4 Psycho mint mélyreható behatolás a belső világ a tizenéves.

2.5 Psychocorrection, így eltérések, amelyek alkalmasak a korrekció.

3. feladatokat.

3.1 Adja meg a szakmai-nek tevékenységek megőrzését célzó mentális, fizikai és társadalmi-jóléti főiskolai hallgatók a folyamat a képzés és az oktatás.

3.2. Elő kell segíteni a magánszemélyek jogait védi az A gyermekek jogairól szóló egyezmény.

3.4. Akadályozó tényezők a személyiség fejlődését a diákok-Nima, hogy a különböző típusú pszichológiai segítségnyújtási intézkedések (pszicho, rehabilitáció, tanácsadás).

3.5. Segítséget nyújt a diákoknak, szülőknek (fő helyettük), pedagógiai-cal csapat konkrét problémák megoldására.

3.6. Magatartási pszichológiai diagnosztika a különböző területeken és prednaz-értékeket.

3.7. Legyen pszichológiai és pedagógiai következtetéseket anyagok, feltárja a szellemi teljesítmények céljára orientáció, a tantestület.

3.8. Dokumentációt vezet az előírt formában és használja a desig-cheniyu.

3.9. Részt vesznek a tervezés és fejlesztés a fejlődési és javító programok oktatási tevékenységek a diákok, amelyek elősegítik azok készen tájékozódás a különböző helyzetekben az élet és a szakmai önrendelkezés.

3.10. Végre pszichológiai támogatás tehetséges Studen-ing.

3.12. Formában a pszichológiai kultúra a diákok, tanárok, és szülni-lei (fő helyettük), beleértve az oktatásban és a kultúrában.

A pszichológus joga van:

4.3. Hogy a vizsgálatokat az orvosi és defectological intézményekben.

  1. Ahhoz, hogy részt vegyenek a minősítő bizottság és egyéb jutalékokat, dönt a sorsa a diákok SLN-tea nem ért egyet a bizottsági határozatot pszichológus joga, hogy ő különleges me-a figyelmet az illetékes hatóságokat.
  2. Döntéseket a hatáskörükbe tartozó

4.7. Végzett a főiskolán egyéni pszichológiai obsledo-Bani és kísérletek kutatási célokra. végezzen tudományos munka.

A pszichológus felel:

5.1. Mert túllépte a hatáskörét lélektani műveletek, on-Rushen normák pszichológiai hatása a személyiség a diákok.

5.2. Az eredményeket az oktatási hatása a diákok egy par szakaszos Cím igazgatója az oktatás és a tanácsadó.

5.3. Fenntartásához egészséges pszichológiai környezet CLI-mate egy képzési csapat.

5.4. A közölt adatok a pszicho-pedagógiai jelentéseket.

5.5 A kapott információk titkosságát eredményeként a kutatás.

6. kapcsolatot. KOMMUNIKÁCIÓ HIVATAL

6.1. Úgy működik, az ütemezésnek megfelelően összeállított alapján 36 órás munkahét, és az igazgató által jóváhagyott a testület;

6.2. Függetlenül megtervezzék munkájukat minden tanévben, és minden tudományos negyedévben. A munkaterv az igazgató által jóváhagyott a testület legkésőbb öt nappal az elejétől a tervezési időszak;

6.3. Ő a rendező írásos jelentést készít tevékenységéről, tíz napon belül vége után minden egyetemi időszak;

6.5. Szisztematikusan információkat cseréljenek a hatáskörébe tartozó kérdésekben, a főiskolai tanári, diákok, szülők (fő helyett őket).

Kapcsolódó cikkek