12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Jelenleg sok ember szenved a túlsúly, nem annyira fizikailag, mint mentálisan. És ez nagyon nehéz, hogy húzza össze magát, nem tudják, hogy mit és hol kell kérni őket kezdődött. Ma mondani történeteket az emberek lefogyott mintegy 50 kg és a valós tipp, ami segít abban, hogy az életed irányítását és változtatni magát a jobb.

Signe Heffernan: „Győződjön meg róla, hogy minden nap van téve kis lépések az úton, hogy az egészségügyi”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Lefogyott 57 kg 2 év

„Elkezdtem járni, mentem haza a munkából a 5.5 km tettem ezt hat hónapig, majd kezdte meg az átállást az egészséges táplálkozás :. eltávolítottam minden cukrot, mind a feldolgozott élelmiszerek, majd egy évig jártam a 3. heti 5 alkalommal az edzőteremben, ahol elkezdett szüntesse meg súlyokat és személyi edzők.

Kezdés kicsi: Építsd meg a menetrend, az első, amit tudsz. Megálltam, hogy busszal, és menj haza gyalog. Fogyni segítségével a rutin, nem feledve, hogy fokozatosan az egészséges táplálkozás és fokozatosan elkezd sportolni. Add magának új kihívásokat, hogy ösztönözze a magukat "

Hunter Montgomery: „Kövesd az ösztöneid”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Elvesztettem 48 kg évente

„Olyan sok szakértő az iparban az egészség és fitness. Meg lehet próbálni a különböző edzések és a diéta. A legfontosabb, hogy rájöttem, hogy minden ember más, és mindegyik reagál a különböző dolgokat különböző módon. Senki sem tudja a szervezet jobban, mint te, és nem minden szakértő az interneten. "

Olivia Sullivan: „Ha utálod cardio, megtalálja, amit szeretsz”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Elvesztettem évi 45 kg

„A legtöbb nagy kinyilatkoztatás, amit utálok kardio. Cardio tényleg szar ha testsúlya 125 kg, akkor úgy érzi, nagyon rossz. Egy barátom mutatott be a súlyzós edzés, és én beleszerettem velük. Tehettem őket saját súlyuknál, és rájöttem, hogy ez csak nekem. akartam csinálni cardio hetente többször, de én csak erősen vonzódnak az edzőterembe. Hat hónappal később, elkezdtem menni boksz lettem erősebb, keményebb, és Sőt, ez nagyon szórakoztató.

Elmentem a doboz 3 nap egy héten, és a másik 3 nap elmentem a konditerembe. Most azt mérjük 80 kg és a cardio adott nekem sokkal könnyebb. Ezen a nyáron azt tervezem, hogy részt vegyen a maratoni 5 km-re! "

Diana Nosgaard: „Ha bizonytalan, hogy menjen az edzőterembe, próbálja meg a munka kívül, amíg be nem szerezte önbizalom”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

„Elkezdtem járni (kb 15 perc) és a vízi aerobic, ami miatt elvesztettem körülbelül 7 kg. Én továbbra is vegyenek részt a vízi aerobik hetente négyszer 9 hónapig, amíg úgy éreztem, hogy végül kész meghódítani az edzőteremben. Sosem azt nem hiszem, hogy valaha is lesz egy lány, aki megy az edzőterembe, de itt vagyok. megyek az edzőterembe heti öt alkalommal, amikor részt vesz erősítő edzés és kardió "

Jackie Kankam: „Te is sírni, az a tény, hogy úgy döntött, az út a fogyás keresztül gyakorolja Csak tudni, hogy a következő edzés könnyebb lesz.”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Elvesztettem 32 kg 2 év

„Soha nem fogom elfelejteni az első edzésen. Sírtam, kész voltam, hogy megforduljon, és hagyja, mert nagyon nehéz volt, én részt vesz a tornaterem a munkájukat, így a munkatársak, akik látták nekem ebben az állapotban, rejtve szemem. Egy nap alatt képzés, leültem, és gondoltam, meg tudom csinálni most, és minden ment a pokolba, mert a következő alkalommal, amikor nem lesz olyan nehéz. így tettem, és tudta, hogy mit tegyen, és adja fel túl könnyen.

Kedvenc idézetem: „A különbség az őszi és a teljes kudarc, hogy úgy dönt, hogy továbbra is az utazás, vagy sem.” Rájöttem, hogy nem számít, milyen nehéz nekem most, a következő alkalommal könnyebb lesz. "

Garinder Pablo: „Ne üljön a diéta Csatlakozzanak egy utazás változtatni az életmódunkat.”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Elvesztettem 32 kg 3 év

„A legnehezebb része az én utam az, hogy javítási az életem. Ez nem egy diéta, ez nem egy edzés, és ez minden bizonnyal nem egy tablettát, ez egy életstílus változás. Számos alkalommal, amikor akartam, hogy menjen haza, üljön a kanapén, és étkezési pizza és a sült csirke szárny. De én nem akarok visszamenni a múltba életmód és az a személy, én egyszer volt. "

Zachary Rieger: „Találd meg a közösség, amely támogatja és szórakoztassuk”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Lefogyott 24 kg évente

„Körül magát, kellemes emberek. Nagyon szerencsés voltam, hogy van egy barátnője (jelenleg a feleségem), aki támogatott engem. Ő támogatott engem egészen a kapcsolatunk. A szülők is bíztatott és tapsolt nekem, amikor elkészült az első maratont. Minden az én legjobb barátok támogatott engem, egyikük még dolgozott velem egy hónapon keresztül.

Támogassa az emberek körülötted tényleg működik. Ez annyira erős, hogy még kényszerítenek, hogy részt vegyenek a maratont. "

Timothy Reid: „Határozza meg a rossz szokások és megtalálni a módját, hogy megszabaduljon tőlük”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Elvesztettem 46 kg 18 hónap

„Beletelt 1,5 év, hogy lefogy 46 kg, de a fogyás még folyik. Food volt a kábítószer, különösen a cukor. A harc folytatódik.

Elkezdtem tanítani magát enni jobb és nézni kalóriát. Amikor elkezdtem az edzőteremben, és izomtömeget, én felülvizsgált erőmet újra.

A kísértés az élelmiszer, különösen a cukor, mindig a legnehezebb része az utam. Meg kell meghaladni magukat, és ne tartsa káros termékek a házban. Mindig készítsen ételt előre vásárolni csak egészséges és tápláló étel. "

Vanessa Nelson: „Tudja meg, milyen pszichológiai akadály áll az útjában, és változtatni az életed”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Lefogyott 32 kg 5 hónapig

„Azt is kezdett menni egy szakembert, aki foglalkozni a szorongásos zavar. Nagyon sok tekintetében a fogyás félelmek. Talán furcsán hangzik, de a fogyás megijesztett. A gondolat, hogy esetleg nem ijeszt meg. De elengedni minden gond, hogy bizonnyal megváltoztatta az életemet. úgy éreztem, egy hatalmas különbség. "

Jenn Flores: „Versenyezz barátaiddal”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

16 hónapos elveszett 27 kg

„Azt mérlegelni 109 kg, mindig fáradt, és kész volt változtatni a szervezet vissza. Azt a célt tűzte ki, hogy fuss egy maratont a 5000 m, de a maraton csak 2 hónap, és még mindig volt egy otthonülő. Meséltem a tervezi kollégája, és ő azt mondta, hogy futni velem vacsorázni, már aláírt egy szerződést, és azt hittem. „a francba most már minden igazi!” kezdeni, elkezdtük futni a parton munka után ..

Az első pár hétben nem tudtam kitartani, és több mint egy perc alatt. Apránként kezdtem futni elég nagy területeken. Ez lökött fizikailag és mentálisan pihentető. "

Athena Garza: „Ünnepeljük minden győzelem, akármilyen kicsi, jutalmazza meg magát”

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra
12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

2,5 év elvesztette 84 kg

„Az elején voltam vesztes 2-4 kg hetente! De minél jobban lefogyott, így a fogyás lelassult, és több, és elkezdtem elveszíteni a 0,5-1kg egy héten. Néhány hét múlva akár 500 c nem érvényes. aggódtam, mielőtt egyenként, és nagyon aggódik a haladást.

A kezdetektől fogva, arra gondoltam, hogyan jutalmazza magát a pozitív eredmények elérése. Most már minden alkalommal e cél elérése érdekében, megyek a boltba és vesz magának egy új ruhát vagy cipőt. "

12 ember vesztette mintegy 50 kg, hogy osszák meg történeteket és hogy valódi tanácsot fogyás, umkra

Egy éve elvesztette 56 kg

„Küzdöttem a túlsúly alatt jogi egyetemre, amíg a vírusfertőzés nem kényszerített, hogy szteroidokat kapcsolatban szörnyű ízületi. Kerestem 32 kg több hónapig, míg tanul a harmadik évben a jogi egyetemre.

Tény, hogy legyőzze a vírust ez elvitt én körülbelül 6 hónapig, abbahagytam szteroidokat szed, és indítsa újra a munkát a súlya. Elvesztettem 33 kg, majd 23, végül összesen elvesztettem 56 kg. "