2018 ADB shell - a művelet nem megengedett - minden csapat android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Visszaállítás után a gyár, főleg, hogy a „nem sikerült” szinte minden parancs ADB shell (beleértve azokat is, amelyek nem léteznek):

A legtöbb út olvashatatlan nekem (a / system / bin és / System / xbin különbséggel):

Ha futok ADB root:

Az én kutatási (ami már elvették tőlem sokkal több időt, mint amennyi szükséges), néhány mutató default.prop:

De nem rendelkezik írási hozzáféréssel default.prop:

Kísérlet újrahuzalozza hogyan RW:

Top 5 Respuesta

Meg kell kiadni parancsokat, mint telepíteni a parancssorból PC:

ehelyett ADB a héjban. Ha ez nem működik, akkor lehet, hogy fut

Találtam chtoput ADB shell ülésen lehet mindenféle nem létező könyvtárak rajta. Nem tudom, hogy miért, de ez általában nem elrontani semmit.

Próbálja ki ezeket a parancsokat a behajtás a legutóbbi behajtások Debug = 1 akkor más, hogy alapvető változás és visszafordítani ro.debuggable = 0 1, amely lehetővé teszi, hogy újrahuzalozza ADB és lehetővé ADB munka root!

Felhívjuk figyelmét, hogy csak megosztani ezeket a dolgokat az oktatási célokat szolgál. Nem bánom, ha tégla a készülék véletlenül.

Mielőtt folytatná check ha lett megfelelően telepítve ADB illesztőprogramok (ha nem - fog mutatni egy hiba a következő szöveggel: „Nem találtunk az online eszközt, kérjük engedélyezze az USB hibakeresés” megoldás - helyezze vissza ADB járművezetők észben, hogy van. illesztőprogramok telepítésének a készülékhez csatlakoztatva, de a „USB hibakeresés” le van tiltva.

Meg kell „USB hibakeresés” és a „Hamis helyek” ki van jelölve.

Erősen ajánlott, hogy legyen egy tartalék az adatvesztés elkerülése érdekében. (Legalább exportálni a névjegyeket .vcf fájl)

Aztán, hogy ADB shell és su. Ha azt szeretnénk, hogy húzza a fájlt a / data könyvtárat, akkor meg kell változtatni a jogosultságokat egy fájlba (chmod). Ezután meg kell dolgozni!

Legutóbbi kérdések