№2 autó festés (2018) - színezés festék színek

Üdvözlet, kedves olvasók az én BZ! Hosszú ideje már nem írtam festmény az autó, és a hírek felhalmozódott elég sokat. Legutóbb, LS a falon, és a témája a festmény kapott egy csomó kérdést, mint ezek: „Van egy autó”, „? Amikor dokrasite”, „Mi a horror, milyen hosszú a festéket!” „Nos, akármi gép kört már?” , nos, ilyesmi. Ezért szeretnék mondani nekünk, hogyan és miért.

Hadd emlékeztessem önöket, hogy kezdetben vásárolt festék nekem nem elég, meg kellett, hogy újra vásárolni egy másik 700 gramm, és az új festék nem jut el a szín által leírt nekem az előző bejegyzést a BZ a festészetről. Következő, mi történt a festék színezés, de sajnos, a szín jött újra, és újra egy tisztességes különbség. Anyagok ez a bejegyzés van talán egy hónap van, de még mindig nem tudott együtt, és levelet nélkül obszcén szavak ...

1) DOKUPLENNAYA PAINT PPG, V9 SZÍNES (700 gramm):

Távolról, a különbség nagyon észrevehető:

A bejárati ajtó festett festékkel egy új párt.

Közel a különbség szinte nem látható:

Jobb az új festék.

Az ajtó festett festékkel egy új párt.

Festés az új párt sokkal jobban hasonlít az eredeti az eredeti színét autóm, „Gray ón.” Csak „szürke ón” - ez szürke árnyalatot. A festék az első tétel a tiszta szürke nélkül sárgás árnyalatot leginkább hasonló a színe, amely az úgynevezett „nedves aszfalton.” Úgy tűnik, hogy mindent jól: ugyanabban a boltban, ugyanaz a termelő a festék, ugyanazt a kódot ... Miért ilyen eltérő színe? Nem világos, hogy ...

2) A színeződési első üzlet PPG De Beer:
Festők vette az üveget nem megfelelő festékek (700 gramm), és a rácsot, amelyen megtalálható a megfelelő színt, és mentünk a boltba. Az üzlet öntjük 50 gramm, az új zománc kódot V9 tette vykraski, jól, jól vykraski festéket bankom. És a színe vykrasok egybeesett. Sőt, még a megjelenés színe kiderült, valójában sokkal közelebb áll az eredetihez. áruház alkalmazottai kezdett annak biztosítására, hogy ez rossz festő összekeverjük az első tétel a festék, így a szín kiderült, nem V9. Ez úgy hangzik, elég kényszerképzetek. Autó elemeket festettek egy nap, minden alkalommal keverjük a festék, a szín egységes egész gép. És ugyanilyen rossz mix, még legalább kétszer - lehetetlen, a szín más lesz.

Egy jó gondolni rá, és telefonált egy festő, úgy döntöttünk, hogy színezés. Néhány nap múlva, hogy készen áll a festék colorists megakadályozta új pigmentek közvetlenül a rossz festék. A vykraski mérete 7-7 cm szín tényleg nagyon hasonlóak.

Kezdeni, a festő festett a csapóajtót, és a színe azonos, akkor úgy döntöttünk, hogy festeni a nagy felület, azaz a jobb első ajtó:

Az ajtó festett festékkel a kiválasztás után

Szárított infravörös fűtés

És a tény, hogy a festék után színezés ismét semmi, mint a kívánt színt minket. Ebben az időben, a festék adott néhány lila-kék árnyalatú. Ha világít a festmény kamrában egy hatalmas különbség. Úgy döntöttünk, hogy bevezeti az autó az utcán, és nézd meg a színét, és még felhős időben, a különbség nyilvánvaló.

Kapcsolódó cikkek