1: 0 - Kasemiro - 24 2 0 - Isco - 52 2: 1 - Lukaku - 62

„Spartacus” did „Gremio” hivatalos javaslatát, hogy a Luana

„Spartacus” did „Gremio” hivatalos javaslatát, hogy a csatár Luana, tájékoztatja kiadása ESPN Brazíliában. Piros-fehér kínált a brazil klub 20 millió € 70% -át a gazdasági jogok a játékos. „Gremio” még nem adott választ moszkoviták.

A fennmaradó 30% a jogok Luana csoportjába tartoznak a képviselői, beleértve a hatóanyag Jair Peixoto. „Spartacus” abban a pillanatban még nem egyeztetett velük.

Luan ebben a szezonban, a bajnokságban a brazil, részt vett 15 mérkőzést és lőtt 5 gól és tette 6 gólpassz.

Média: „Spartak” jutott elvi megállapodásra a „Valencia” az átmenet Garay

Volt védelmezője „Zenith”, most egy játékos „Valencia” Ezequiel Garay közel van a visszatérő Oroszországba. Olasz média SportMediaset beszámol arról, hogy „Spartacus” elérte elvi megállapodást a „Valencia” mozogni 30 éves argentin futballista.

Korábban azt jelentette, hogy „Spartacus” kínál Garay több mint 20 millió €, míg a „Valencia” akar pénzt értékesítésével védő 25 millió €. Azt is megfigyelték, hogy a Garay nem visszatérése ellen Oroszországba.

ESPN Deportes: «Barcelona» Coutinho hozzájárult az átruházáshoz a 90 millió €

„Barcelona” már megállapodott a „Liverpool” az átmenet középpályás Philippe Coutinho szerint ESPN Deportes. Barça fizet a brazil 90 millió €, és a teljes eléri 120 millió €, figyelembe véve a jövőbeni bónuszokat.

Képviselői a „Barcelona”, élén az ügyvezető igazgató az Oscar Grau Angliába érkezett tegnap és ma megállapodást kötött „Liverpool”. Egy másik fontos tényező volt a vágy, Coutinho lépés, hogy a spanyol klub.

„Barcelona” fontolgatja a 25 éves középpályás, mint egy hosszú távú csere Andres Iniesta és esetleges cseréje néhány a támadók, míg a szerepe Neimar utódot, aki elment a „PSG”, a klub látja Ousmane Dembele a Dortmund „Borussia”.

Ismertté vált a hiba okát Askasibara át a „Zenith”

Edition Nuevo Diario jelentett az oka átadása középpályás kitört „Estudiantes” Santiago Askasibara a „Zenith”. A forrás szerint, az argentin csapat nem ért egyet, hogy a kék-fehér-kék nekik bankgarancia a Bank of Moscow.

Úgy tűnik, hogy ugyanezen okból még nem fejeződött be a transzfer a „Zenith” középpályás „Independiente” Emiliano Rigoni. Ezt az információt megerősítette alelnöke a dél-amerikai csapat Carlos Montana.

„A kérdés az átmenet Rigoni a” Zenith „van a gépen a bankgarancia. Remélhetőleg holnap a probléma megoldódik”- idézi az alelnök a Con Estilo Rojo.

Akinfeev CSKA nem fog segíteni a játék „Tosno”

Igor Akinfeev megsérült a második láb harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája és az AEK (1: 0) Moszkvában. Kapus piros és kék kétszer második felében kiderült, a gyepen, mert a fájdalom a térd.

Egy sérülés miatt 31 éves kapus már hiányzott a játék 4. kerek „Ruby”. Ez történt a kapuk Ilya Pomazun és CSKA elvesztette 1: 2.

Luiz Adriano és Smolnikov kizárnak két mérkőzés

„Mi is meghívást ülésén Igor Smolnikova és Luiz Adriano. Mindkét kapott egyenes piros lapot a „Zenith” mérkőzés - „Spartacus”. Agresszív viselkedés túlzott erőt egyaránt labdarúgók felfüggesztett két mérkőzést a Premier League „- számol be a szavak a vezetője az ellenőrzési és fegyelmi bizottság Arthur Grigoryants tudósítója” Championship „Nikita Kuzin.

„Mindkét bocsánatot kért, kezet,” - mondta Grigor'yants.

„Spartacus” az ötödik fordulóban, megteszi a saját területén Tula „Arsenal”, míg a „Zenith” fog játszani egy partin „Ural”. A hatodik, „Spartacus” vár kerek el elleni mérkőzésen CSZKA és a „Zenith” - a haza „Ahmad”.

„SKA-Habarovszk” legyőzte „Anzhi” nyerte az első győzelmét a Premier League

Az orosz Premier League, játszott az első mérkőzés az 5. fordulóban. „SKA-Habarovszk” a stadion névadója Lenin volt „Anji”. A házigazdák elszenvedett négy vereség egymás elején a szezon, de az adatszolgáltató a megbeszélés véget sikertelen sorozat, miután elért egy győzelem - 2: 0-ra.

Minden döntöttek a szünet után. 68 perc elteltével Ruslan szemrehányásokat talált egy kereszt Miroslav Markovic, a szerb csatár belépett a tizenhatos és ellenállhatatlanul ütött kezét kapus Alexei Solosina - 1: 0. A második labda repült be a „Anji” nettó a leállás ideje. A 94. percben már gólt, aki helyett Nikolai Kalinski.

A győzelem volt az első a Habarovszk az orosz Premier League-ben. „Anji” szenvedett egy negyedik veresége a szezonban.