Mi jégkorong Heikkiia

„Boxing” sorozat visszatér a „MMK” - „Loco”, hogy megértsék, mi az a „jégkorong Heikkiia”, és mi olyan Jaroszlavl verte a bajnok nyerni egy sor száraz

„Championat.ru a” vissza az elődöntőben sorozat „MMK” - „Mozdony” és annak nyomon követése, hogy megértsük, mi a „jégkorong Heikkiia”, és mi olyan Jaroszlavl csapat felülmúlta a címvédő nyerni egy sor száraz, kezdve Magnyitogorszk.

"Metallurg" MG- "mozdony" 0-3

„Metallurg» - «mozdony» 2: 3 (1: 2, 1: 0, 0: 1)
0: 1 Yashin (Nepryaev) 09:50 GB
1: 1 Gladskih (Marek) 11:54
1: 2 Tkachenko (Wallin) 18:32
2: 2 Marek (Varlamov) 31:35 GB
2: 3 Vasyunov (Tkachenko) 53:57
Kapusok: Scott - Varlamov.

«Mozdony» - «Metallurg” - 2: 1 SB (0: 0, 1: 1, 0: 0, 0: 0, 1: 0)
1: 0 Mikhnov (Kudashov) 21:31
1: 1 Gusmans (Shtrbaka, Korolev) 27:36
Nyertes golyó: Kon'kov
Kapusok: Varlamov - Scott (Proskuryakov).

A következő évben, a jégkorong egyirányú úton a „Torpedo” és a „Metallurg” újra keresztbe, és újra az elődöntőben. Magnyitogorszk elfoglal egy magasabb helyre az alapszakaszban, megvan a hazai pálya előnye. Az első két mérkőzést tartottak egy elkeseredett harc, és végül az azonos pontszámot - 2: 1 mellett az Ural. Két nappal később, a sorozat átkerült a bankok a Volga. A harmadik mérkőzés torpedovtsy, mindent megtesznek, bosszúból az állás 1: 0. Döntő volt a negyedik mérkőzés. „MMK” által vezetett testvérek gyökérzetet, így nem minden követ megmozgat a védelmi Volzhan, legyőzte őket egy tucat 7: 1. Miután egy ilyen kövér pont az elődöntőben Magnyitogorszk elnyerte a „Dynamo”, és ismét az első alkalommal lett bajnok Oroszország.

Kezdete előtt a sorozat, a legtöbb szakértő jósolta a elhúzódó jellege, egészen az ötödik játék, ahol a többség véleménye, „MMK” az volt, hogy a megszorítások „Mozdony” - ahogy az már megtörtént a korábbi szakaszokban az áramfelvételét neki „Neftekhimik” és a „Dynamo ”. Mivel „az előre jelzett két” az ötödik szettet, és match „Championat.ru a” megjegyzés „ideális” opciót tekintve a sorozat 3-1 javára ... „Mozdony”. Mint egy érv a Jaroszlavl kaptunk ilyen ász több pihenés után negyeddöntős sorozat SKA, felbolydulást okozott azokban játékok csomag Yashin - Irgl, dobott két hét cél, és ami a legfontosabb: a világos stratégia, munkamegállapodásban edző Heikkiia, figyelmes játék védelmi és tehetséges kapus Varlamov.

Ennek előfeltétele, hogy a „Magnyitogorszk” győzelem is nevezik számos tényező. „Kohász” van a hazai pálya előnye - azzal a megkötéssel, hogy a rájátszásba, töltött két játék több, „mozdony”, amely nagy jelentőséggel bír a végén egy kemény szezon. Ezen felül, az oldalán a játékosok, „MMK” óriási élmény volt a játék a döntő bajnoki mérkőzések és gyakorlatilag megmentette a liga szerkezet - noha a sérülések, amelyek közül a legfontosabb - pontozási csapat a „alapszakaszban” Kudrna. Ez, előretekintve, szemben a „mozdony”, akárhogy is próbálkozott van ideje, hogy visszaszerezze, és nem játszott.

Annak érdekében, hogy átfogó értékelést az elődöntőben sorozat között, a „kohász” és a „mozdony”, meg kell törni két részre - Magnyitogorszk mérkőzések és a mérkőzés Jaroszlavl.

Az utolsó adu „Magnyitogorszk” acél golyókat. Kivéve, ha az oktató Ural tudta szezon Varlamov soha nem hiányzott egy golyó? És mi mérlegelés lő ellenfél megjelent töltött az egész játék a padon Ilya Proskuryakova? Mivel prifartilo a "Dynamo"?

Ez manapság váltak a vízválasztó, és valójában a kiindulópontja a játék „mozdony”, „on-Heikkiia”, ami lesz szó az alábbiakban. A jól megtervezett stratégiát építeni egyértelmű taktikai játék vonal, a hangsúly az ellenfél csatára, védők és odaadás ihlette játék Szemjon Varlamov lett a legfontosabb, hogy a három egymást követő győzelem a „mozdony”, és lépjen ki a csapat az elődöntőben. De egy ilyen tömör - de nem annyira nyilvánvaló, hogy minden - csomagtér Jaroszlavl jött játékok Magnyitogorszk. Ne feledkezzünk meg a további két nap pihenés, ami volzhane kapott megállapított négy játékok SKA. És érdemes megjegyezni két jelentős veszteségeket a csapatok összetétele a negyeddöntőben sorozat. Jaroszlavl elveszett Szentpéterváron a harmadik mérkőzés a határidős Konstantin Rudenko - mindenki emlékszik a támadás Kasparaitis. És Magnyitogorszk az ötödik meccset „Dynamo” szenvedett még fájdalmasabb csapás - a legjobb védő az arc Vitali Atyushova, recepció, amely ellen Giordano nem volt példa a tisztább akciók Casper. A helyzet azonban ez nem változott.

Az első percben az első mérkőzés a sorozat kellett választ adni arra a kérdésre, az igazi ereje riválisok, a kilátások, stratégiákat és taktikákat, hogy egy adott játék, és az egész sorozat egészére. És ez a minősítés nem sokáig váratott magára. „Lokomotiv” egyértelműen átvette a játék számát két, annyi bizalmat, hogy a vezetők a támadások, „Metallurg” nem érti, hogyan lehetséges, hogy adja meg a sokk helyzetben. Igen, vizuálisan kialakult általános benyomás a területi és versenyelőnyét „Magnyitogorszk”, de mégis, a bejáratnál, hogy a zóna a játékosok folyamatosan voltak sem a sarkokban vagy az oldalán, ahonnan a támadás lehetséges - és a „Magnyitogorszk” sok csepp és dobnak - de a pontszám szinte lehetetlen. Ezt követően azt magukra ismertek Magnyitogorszk játékosok. Például Marek után a második mérkőzés Magnyitogorszk mondta egy interjúban: „Championat.ru van”:”... Igen, van egy nagyon jó játék védekezés nagyon nehéz játszani velük egy középső zónában kell dobni, de nem szabad ... Azt akarja hagyni, menni .. penny, de nem ... nem tudom, hogy miért megint nem működött. Valószínűleg azért, mert játszott nagy. "

Az viszont, Jaroszlavl, nem hasított félelmetes ellenfél, többször szúró támadást hajtottak végre, amely megszűnt veszélyes dob. Amíg a közepén a második időszak megbízhatóan játszott kapus, „Metallurg” Scott többször megmentette a házigazdák a bajt. De nem volt semmi nem teheti után dobott fonák, hogy elkerülje a fiatal védő (megírta már nem jelenik meg ez után) Sidorova a bal szárnyon Alexander Vasyunova. Hét (!) Időszakot egymás előtt, hogy e cél nem hiányzott Scott. Ez az alátét volt a fordulópont a mérkőzésen. Jaroszlavl magabiztosan és nyugodtan hozta az ügyet nyerni. Megmentett a győztes pontot a mérkőzés végén az üres háló Alexei Yashin. A Varlamov, miután nulla volt, krétával fel egy harmadik „cracker” a rájátszásban.

Miután az első meccs mentor „Metallurg” Valerij Postnikov két nap dolgozni a hibákat. Volt, hogy dolgozzon ki ilyen taktikai lépéseket változtatni folyamán egy sor hamis kezdődik. Azonban a második mérkőzés volt „Magnyitogorszk” folytatása az első, amely lehetővé teszi annak megállapítását, hogy a munkát a hibákat, mint volt, és, de nem hozott eredményt. Ismét sokkal veszélyesebb és hatékonyabb játékos nézett „Mozdony”. Ezen túlmenően, rosszul játszott gól Scott. És ha az első gól után erős dobás Wallin és befejező Yashin sorolható „nem segítette ki”, a második pedig Ivan Tkachenko, az átlagos távolság kapus, „Metallurg” egyszerűen kellett kivédeni. Ami a játékosok terén „Magnyitogorszk”, a második mérkőzés kétszer is sikerült, hogy azt kapitulációra Varlamov, de a második gól Marek egy olyan helyzetben, 5 3 - ez fogadja majd, nem egy tiszta előny. A csúcspontja a második mérkőzés is lehet nevezni a két pontot, hogy történt a közepén a harmadik időszakban. Először is, a kiváló helyen nem Babenko szerezte a korongot, majd Vasyunov hozta a „mozdony” a második egymást követő győzelem, elküldi a korong alá tekert Scott kapun.

Nos, ez a „van igazság, van egy hazugság, és vannak statisztikák” - a vereség Jaroszlavl volt a hatodik a sorban a rájátszásban a „mozdony” mérkőzések, ötödik vereség a „Mozdony” az (!) (!) ebben a szezonban, és a mentor Ural Postnikov a nyolcadik (!) vereséget nyolc mérkőzést ellen Kari Heikkiia.

Akkor természetesen beszélni szerencse és néhány balszerencse mások. És meg lehet hallgatni az összes azonos Marek: „Mi kell több lövést a filléres. Dobás, és dobott. Dobás, és dobott. És kimegy, hogy a penny. Kifelé. Ennek most csak egy rossz játék - Ne ejtse mászni a penny. Egy kell játszani, hogy a kapus hibázott. " És: „Van egy jó ellentámadás és a végrehajtás. Wow! Ők valójában nem sokan voltak pillanatok az egész játék, de a három gól még mindig hiányzott. ”. Azaz, „mozdony”, „Magnyitogorszk” verte vissza, és a második vereségét, ezért természetes volt.

De még olyan lenyűgöző játék „Mozdony” az elején a sorozat az úton, sok volt győződve arról, hogy a címvédő emelkedik a hamu, és vagy megváltoztatás során kialakuló sikertelen sorozat, vagy legalább ad a harcot Jaroszlavl. De semmi ilyesmi, és a nagy, a sorozat nem fordul elő a harmadik mérkőzés. Ugyanúgy, mint az előző játék sorozat, a forgatókönyvet írta egyik igazgatója - Kari Heikkiia. és Postnikov és csapata csak rögtönzött tschas túlmutatnak - nem veszik fel a készség.

Az első időszakban a harmadik mérkőzés, jégkorong játékosok „Mozdony” járt el, nagyon óvatosan, tudva, hogy nem tud adni az ellenfél nincs esélye, hogy elkapják a rovására. Ugyanúgy, mint az előző mérkőzést, jól megépített védelmi és magabiztos játékot Varlamov nem tette lehetővé jégkorong játékosok, „Metallurg” súlyosbítja a kapu „Mozdony” helyzetet. Amikor az elején a második időszakban, Alexei Mikhnov a Bobrovszky mögül a kapu Scott küldte a korongot a kapu, úgy tűnt, hogy a fennmaradó mérkőzés lesz puszta formalitás. Próbálok nem sikerült, és az erőfeszítéseket a vendégek hervadhatatlan veterán Ravil Gusmanova lerombolta dózse az ellenfél, Jaroszlavl volt néhány műszakban egy sorban, „Metallurg” zónában, de sikerül. Ez volt akkor, és elkezdett egy fantasztikus játék az idegek, amelyben a „MMK” is megváltozott magukat, amely elsősorban a védekező saját cél. „Mozdony” is továbbra is ragaszkodik a vonalat, játszani a kettes számú, világosan gyakorlatba történő átültetése telepítés Kari Heikkiia. Tiszta ráta vendégek - a túlórák és shootouts.

Így a találkozó a túlóra, „fémműves” próbált sikereket elérni ebben a szegmensben a mérkőzés. Egy igazi esélyt, hogy dobja a győztes gólt nem fogadott Igor Koroljov, kihasználva a lassúsága védők a „mozdony” a tapaszt a kapu előtt, de a sikeres, mint az egész sorozat, járt Varlamov. Az utolsó adu „Magnyitogorszk” acél golyókat. Ez annak köszönhető, hogy Shootouts a negyeddöntős meccs a sorozat a „Dynamo” Magnyitogorszk, emlékszem, nem csak sikerült megfordítani során a sorozat, hanem nyerni. Kivéve, ha az oktató Ural tudta szezon Varlamov soha nem hiányzott egy golyó? És mi mérlegelés lő ellenfél megjelent töltött az egész játék a padon Ilya Proskuryakova? Mivel prifartilo a "Dynamo"? Tehát ugyanabból a sorozatból a „Dynamo” Proskuryakov kihagyott két gólt három dob, és a csapat nyert csak az abszolút megvalósítása a szabad dob. A Varlamov nem telt el. Proskuryakov hiányzott semmi esélye, hogy elkerülje a két lövés, és Irgla Konkova és Varlamov ironikusan, a közönség vette Marek dobás, és kénytelen kapitulálni kapitánya „Magnyitogorszk” Gusmanova. A harmadik henger már nincs is szükség, hogy készítsen Jaroszlavl - így egy kicsit „legvégső Magnyitogorszk király.”

Nos, a lényeg az elődöntőben sorozat között „Mozdony” és „fémműves” fel kell ismernie, hogy a Kari Heikkiia stratégiailag és taktikailag leplezetlen lejátszották az ellenfelek, megfosztva az Ural fő ütőkártyája - akut rohamok illő játék. A második tényező vált megbízhatóbb játék kapuba Szemjon Varlamov Volzhan, míg Travis Scott, különösen a Magnyitogorszk a konfrontáció. Végül meggyőzően játszik a vezetője Jaroszlavl - Alekszej Jasin, tökéletesen végző rájátszás játék, vezeti a csapattársak, ami a gólszerzők, és bizonyítani a szkeptikusok között szerepel egy tévhit magát, mint egy „nekubkovy játékos,” adott neki egy észak-amerikai média és rastirazhivannogo Oroszországban „pro-amerikai”.