58. cikke a polgári törvénykönyv öröklési átszervezése jogalanyok 2019

1. összefolyásánál jogi személyek jogait és kötelezettségeit mindegyikük át az újonnan létrehozott jogi személy.

2. A csatlakozás a jogi személy más jogi személy, az utóbbi a jogait és kötelezettségeit az egység.

3. Az elkülönítés a jogi személy, a jogok és kötelezettségek, át kell az újonnan létrehozott jogi személyek megfelelően az átviteli aktus.

4. Ha kiválaszt egy jogi személy, egy vagy több jogi személy mindegyikük jogait és kötelezettségeit az újjászervezett jogi személy szerint az átadás aktus.

5. Ha az átalakítás jogi személynek az egyik jogi forma a jogi személy más szervezeti-jogi formában jogait és kötelezettségeit az újjászervezett jogi személy, az egyéb személy nem változnak, kivéve a jogok és kötelességek vonatkozásában az alapítók (résztvevők), amely változás oka az átszervezés.

A kapcsolatok során keletkező átszervezés jogi személy formájában átalakulás szabályainak 60. cikke e kódex nem vonatkozik.

Minden társaság köteles fizetni a nyugdíjalap biztosítási díjak alkalmazottaik számára. Összhangban a törvény, mint a járulékok kell tölteni az összes munkajövedelem. Ebben a tekintetben, van egy csomó kapcsolatos viták a helyességét a kiszámításakor a hozzájárulást. A felülvizsgálat bírói gyakorlat - bírósági döntések kapcsolódó biztosítási díjak a nyugdíjalap.

A heti felülvizsgálata a joggyakorlat ezen a héten a St. Petersburg jogi portál tudni, hogy a helyzet a tizenharmadik Választottbíróság Fellebbviteli Bíróság kérdéseket adózás profit szervezetek, a számítás a földadó, regisztrációs jogok ingatlan átszervezése után, valamint az okok letartóztatását alapok a bankszámlájára.

vita a cikket

Kérdések a cikket

A kérdés utal, hogy a város Moszkva régió

Department of Tax és vámpolitika, úgy a fellebbezés Ltd meghatározásáról szóló alapjának kiszámításakor a biztosítási díjak az átszervezés a jogi személy formájában átalakulás és a következő információkat.

Tanszék Adó-és vámpolitika megvizsgálta a fellebbezés lehetőségével miatt a kifizetések mellett az alkalmazottak csatolt vállalati szervezetet annak érdekében, hogy meghatározzák az alapja a számítás a biztosítási díjak átszervezése után a vállalat és a következő jelentést

Jelenleg a cég tervezett egyesülése a szervezet más jogi személy. A vagyonátruházási (áruk, munkák, szolgáltatások, a tulajdonjog, beleértve a tárgyi eszközök és immateriális javak) csatlakozik a jogi személy Company (az engedményes), majd ki egy átviteli tanúsítványt. Ltd. befejezni a szerkezetátalakítási folyamat érvényes általános adózási rendszer. Bekezdéssel összhangban. 1 o. 1 evőkanál. 146 Az adótörvény az objektum az adózás a hozzáadott érték műveletek kerülnek elszámolásra a termékek értékesítése (munkák, szolgáltatások) területén az Orosz Föderáció. Mivel szám alatt. 2 n. 3 evőkanál. 39. Az adótörvény, a vagyonátruházási cég átszervezése a szervezet az engedményes a végrehajtás nem, akkor kérjük, adjon írásos magyarázatot arra, hogy a kötelezettséget a Társaság befejezése után az átszervezés formájában való egyesülés egy másik jogi személy HÉA-t visszaigényelni a korábban jogszerűen elfogadott levonását vagy átszervezett jogi személy kihasználják a norma n. 8, Art. 162,1 adótörvény és nem tért vissza az áfát?

LTD-1 újjá keresztül egyesülésével OOO-2. Az LLC-1 Munka 2 részmunkaidős: CEO és főkönyvelő. Elmennek ugyanabban a helyzetben vannak LLC-2, ahol dolgoznak főállásban. Amennyiben kapnak fizetést a cég, valamint a fizetése 1 OOO-2. Nem több, nem kevesebb. Hogyan rendezzük, a Company 1 és 2. társaság eltérő bérek és árak.

A vállalati átszervezés átalakulás. Abban a pillanatban én vagyok a vezetője tervezés és a gazdasági osztály a fizetése 13200. Az új személyzeti is ez a helyzet, de a nyilatkozat a munkáltató kínál nekem egy állást alatti vezető közgazdásza a fizetése 8500. Igaz, hogy ez: a romló alapvető feltételei a munkaszerződés?

A kérdés utal, hogy a város Nyizsnyevartovszk

Elismeréséről szóló rossz adósság céljára jövedelemadó esetében az átszervezés az adós formájában egyesülés.

Figyelembe véve a célból jövedelemadó veszteségek az egyesülés előtt.

A kérdés utal, hogy a város St. Petersburg

Jó napot! Dolgoztam az egyetemen 7 évig. Egyetem, ahol dolgoztam, miután egy egyesülés egy másik felsőoktatási intézmény megszűnt. Volt egy teljesen más szervezet. A kereső a munka, meg kellett, hogy menjen egy másik városban. Azonban a foglalkoztatás történelem során elveszett a lépés. Kihez fordulhatok, hogy visszaállítsa a szolgálati idő adatok az új munkahelyek, ha a szervezet, amelyben dolgozom, nem aktív, és a főnökök változott?

A kérdés utal, hogy a város Vlagyivosztok

PPT.RU - Power. Jobb. Adók. üzleti

Kapcsolódó cikkek