15 tipp a csillagok

1. Maszk Uma Thurman
„Amikor úgy érzem, hogy néz fáradt, azt használja Vitalizáló maszk által Amorepacific. Ez regeneráló éjszakai maszk tartalmaz antioxidáns - a gyökér a vörös ginzeng, ami nagyon jót tesz a bőrnek: úgy néz ki, több egészséges és fiatal. "

2. Győződjön Ingeborg Dapkunayte
„Szeretem, hogy összekapcsolják a különböző márkájú kozmetikumok, így nehéz, hogy részesítsék előnyben bármelyike. De kedvencem a M.A.C és Chanel termékeket. A M.A.C fantasztikus színek, szeretem az árnyékukat, eyeliners, rúzs vörös árnyalatú. De Chanel nagyon szép és kényelmes csomagot! "

3. Testápoló Svetlana Bondarcsuk
„Az egyetlen megoldás. amit használni hosszú ideig, és amely nélkül nem lehet élni, - a testápoló Biologique Recherche. Tökéletesen hidratálja a bőrt, és lehet, cserélje ki a krémet. Saját bőrtípusnak megfelelő krémek több ez a márka, úgyhogy felváltva tiszta (merevebb) és a dúsított (lágyabb) testápolók. "

4. Tone Krém Lindsay Lohan
„Szeretem az alapja Lélegző Alapítvány Dermacia védeni a bőrt. Ez nem is igazán a tejszínt, és nagyon könnyű alatt smink. emulzió, amely elrejti kisebb hibák bőr és a szeplők, míg eltömődése nélkül pórusokat. "

5. Formula Jennifer Garner
Kozmetikus Los Angeles Nerida Joy 28 éve, ő gyakorlatban már számos híres gyönyörű nőket. „Mi csak Neridy mágikus kezek, amelyek a bőr tiszta és ragyogó, - mondja ő ügyfele van Jennifer Garner. - Valahogy sikerült becsomagolni magic egy üvegben. Soha nem hagyja el a házat a hétvégén nélküle termékek. "

6. Smink Teri Hatcher
„Én vagyok egy nagy rajongója a sminket Napoleon - mondja Teri Hatcher a ausztrál márka Napoleon Perdis. - A színek nagyon eredeti és vicces, „Mark Napoleon szép és sokoldalú termékek - mint például a raklapok jelenti a szem és az arcán.

7. Kedvenc rúzs Nadi Tales
„Azt jelenti, hogy mindig van a táskámban, és amelyek nélkül nem megyek el - ez vörös rúzs Chanel. Ez hihetetlenül tartós és tökéletesen hidratálja ajkait. Ezen túlmenően, Chanel nagyon szép színes
Palette ".

8. Cream üdvösség Kate Spade
„Mindig van nálam egy tubus aquaphort táskájában - tervező Spade mondja többfunkciós kozmetikai termék. - kenőcs Eucerin a aquaphort Gyógyító Kenőcs mentés bármilyen helyzetben - hidratálja cserepes ajkak és felgyorsítja a gyógyulását égési sérülést okoz. "

9. Az olaj elleni striák Christy Turlington
Szupermodell és az anya Turlington - nagy rajongója a bőrápoló termékek anyák Mama Mio Ezek alapján a zsírsav kivonatok, amelyek segítenek megőrizni a bőr rugalmasságát és megakadályozza a kialakulását striák. Ő biztosítja, hogy ezek az eszközök jó abban az esetben, ha a striák már kezdett kialakulni.

10. egészségügyi ital Dennis Richards
„Sokkal jobban éreztem magam, amikor elkezdtem inni a levet a Tahitian Noni», - osztja megfigyelések karcsú két gyermek édesanyja, egy gyönyörű Denise Richards. Antioxidánsokban gazdag gyümölcslé tahiti fokozza az immunitást, és feszültség. „Ők biztosan nem olcsó, de az ár ellensúlyozza azok hasznosságát,” - mondja a sztár.

11. Hair Brooke Shields
„Szeretem a Pure Strength Három-C listát strengthener Warren-Tricomi, - mondja Shields, aki tulajdonítja az egészségügyi és a szépség a hajzat hatékonyságát ezzel az eszközzel. - Ez a csodálatos szérum teljesen megváltozott a textúra a hajam, ami még soha nem volt ennyire erős és fényes. "

12. Arcbőr Iman
„Nem bízom az arcod, hogy bárki, kivéve Mami - Iman mondta, a híres New York-i kozmetikus Mami MacDonald. - Látogasson el a hangulatos spa - Mindig nagy öröm számomra. Mami nem próbálja előírni az új kezelések és kozmetikumok, de nagyon szakszerűen vigyáz a bőröm. a legfontosabb dolog „nekem.

14. Aroma Jennifer Aniston
„Szeretem Kai!» - mondja Aniston az illat, amely kultikus a csillagok. Megjegyzések gardénia és egzotikus fehér virágok egyensúlyban zöld árnyalatok a „tiszta” és nőies illat.

15. sampon Sophie Dahl
„Csodálatos természetes termékek Louise Galvin - mint manna az égből a hajam,” - mondja Dahl, ügyfél brit colorists. Ők egyébként elég egy részletes listát a híresség ügyfelek, és a leginkább elismert és kedvelt termék márka tekinthető hidratáló és tápláló maszk. „Miután a haját nagyon selymes”, - mondja Sophie.

Több éve a női JustLady magazin méltó útmutató a világ a divat és a szépség. Mi nem csak töltse ki az online térben, keressük és talál valamit, ami érdekes lehet a széles közönség a nők, akik meg akarják, hogy lépést tarthasson a legfrissebb híreket és trendeket. Napi frissítések JustLady női magazin lehetővé teszi, hogy nyomon jelenlegi fejlemények a divat világában, ne hagyja ki a hírt a kozmetikumok és illatszer és megismerjék a leghatékonyabb módja, hogy megőrizze alakját formájában.

A JustLady magazin mindig ki lehet választani az optimális étrendet maguknak, megoldani a sürgető női kérdésekkel. A Női Fórum bővül naponta miatt a vita a legizgalmasabb, és lesz egy találkozóhely jó barátok. Magazin nőknek JustLady elfoglalja az egyik legjobb pozíciókat a rangsorban, ahogy növekszik magunkat, és segít másoknak, hogy javítsa.

Kapcsolódó cikkek