15 Ajánlások a „hogyan lehet elkerülni zár a számla”, a blog adók Vladimir Turov

Jó napot, kedves kollégák.

Kezdjük egy meglehetősen banális dolgokat. Bár a dolog nem túl szép, de megpróbálom, hogy egy döntést. Egyre több kereskedelmi bankokat, hogy blokkolja az egyéni vállalkozók, természetes személyek, jogi személyek kártya számlák .... Csak ne takarja, és mindezt természetesen annak érdekében, hogy megakadályozza a terrorizmus finanszírozása és a pénzmosás, bűncselekményekből. Bizonyos esetekben, lock számlák fordul elő, persze, jogos. Úgy értem, amikor az „üzletemberek” (nem igazi üzletember és „üzletember”, részt vesz a bárka) minden lépésnél keshat pénzt. Természetesen az ilyen helyzetekben, a kereskedelmi bankok járnak jogszerűen. De egyre gyakrabban én találkoznak az a tény, hogy ezek a dugulások történhet valami teljesen furcsa véletlen, hogy valaki érthetetlen parancsára.

Tény, hogy nem akarom megismételni ezeket a különleges őrült történeteket, amelyek a vállalkozások szembesülnek, és amelyek azt kell foglalkozni. Én már készen van 15 ajánlást, hogy az biztos, akkor ezt annak érdekében, hogy csökkentsék a kockázatokat zár be számláit.

Ajánlás №1: dolgozni legálisan

Az első ajánlás - hihetetlenül banális. Amennyire csak lehetséges, meg kell kérni, hogy az üzleti törvényes működését. Ugyanakkor, az első ajánlást nem kötelező a ... Persze, a törvény megköveteli, hogy jogszerűen működhessen. De mivel kapcsolódik blokkolására vagy nem blokkolja a számla, az első ajánlást, sőt, nem számít. És mivel a második ajánlást, azt javasoljuk, hogy végezzen nyomon követésre vonatkozó ajánlásait.

Ajánlás №2: olyan okiratok bizonyító legális származását a pénz

A második ajánlás -, hogy készen áll, hogy minden olyan dokumentumot, amely rendelkezik a kellő eredetét a pénzt. Kívánatos, hogy előre tárgyalni az urat. Menj a tanszékvezető, és azt mondják: „Nézd, ha Isten ments, az a személy, aki már nevében a Szövetségi Pénzügyi Monitoring Service a bankban, a kétségek akkor azt írja, hogy kész vagyok, hogy az első kérelem teljesen olyan dokumentumok” .

Kollégák, ne feledje, hogy a döntéshozatal tekintetében, hogy blokkolja valaki, aki nincs lezárva - ez mindig a megoldás egy adott személy Szövetségi Pénzügyi Felügyelet a kereskedelmi bank. Én szembesülnek azzal a ténnyel, hogy a „Takarékpénztár”, és egy másik állam banki alkalmazottak azt mondják: „Hogy mi van a zár.” Nincsenek programok. Pontosabban, a szoftver, de nem hoznak döntéseket blokkoló. Ez mindig egy konkrét személy, így még ha a banki alkalmazottak nem tudják, és kommunikálni velük e-mailben, ez nem jelenti azt, hogy ez a személy nem létezik. Van egy bizonyos rendszer, nevezzük „összeesküvés”, vannak olyan egyértelműen meghatározott kritériumok átmeneti ez a személy a pozícióra, egyértelmű ez az ember kiválasztási kritériumokat, összehangolva a Központi Bank a nevét. Olvastam az összes kritériumot, de annyira terjedelmes, hogy ebben a cikkben nem tartja szükségesnek, hogy ezt az információt az Ön számára. Így a második -, hogy készen áll, hogy bármely olyan okmányok jogi eredetét a pénzt.

Ajánlás №3: adót fizetni, és a nyilatkozatokat

Adót fizetni, kívánatos az azonos folyószámla, hogy használja, beleértve a pénzátutalás a lapjaikat. Ha eltávolítja a készpénz ebből elszámolási számla, vagy utalja át a pénzt egy műanyag kártyát, majd ezt a kártyát lőni a készpénz, elvileg ha helyesen tette, ahogy mondom a szemináriumok - biztonságos. Kívánatos, hogy az e számla fizet adót. Létezik kézikönyvek №10-MRCB RF. Emlékezz, és olvasd el, én többször is hivatkozni fog. Megállapította, hogy az adók nem lehet kevesebb, mint 0,5% -a teljes bevétel fiókjába évre. Elvileg ez az érték kicsi, de egyes kereskedelmi bankok emelték ezt a határt, hogy 1%. Ennek megfelelően, amikor meg kell hangsúlyozni, hogy akkor fizet adót, akkor több, mint 1%. Ha dolgozik egy klasszikus adórendszer, akkor biztosan több, mint 1%. Még ha az üzlet fele a föld alatt. Ez a dolog akkor mindig hangsúlyozzák a bankárok: „Igen, én adót fizetni.” Ennek megfelelően, a kollégák, akkor fel kell készülnie, hogy minden abszolút nyilatkozatot arról, hogy adót fizetni.

Ajánlás №4: ne használja a pénzt a személyes kártyával fizetni az üzleti műveletek

A negyedik ajánlás (a nyilatkozatokat, talán én jövök) - nem használ személyes kártyájá a pénzt, hogy kifizessék neki rendszeres üzleti tevékenység, szolgáltatások, termékek, stb és cache fizetni üzleti tevékenységet. A minap volt ezzel ismét találkozott. Megértem, hogy egy üzletember, írt nekem egy levelet, hogy ő nem volt hová mennie. Ő egy vállalkozó, véleményem szerint, a klasszikus adózási rendszer. Van egy csomó szolgáltatást kell fizetni készpénzben. Vannak olyan emberek, akik a szolgáltatásokat, és ők csak más módon nem működött. Ő kénytelen együttműködni velük úgy, hogy minden üzleti folyamatok fonás és sodorjuk. Megértem, hogy tökéletesen.

Az igazság az, hogy ha egy üzletember erre a célra szinte napi rendszerességgel jelent meg a saját műanyag kártya pénzt, és akkor keshit, készpénzzel fizető mindezen dolgok ... Olvastam a magyarázat, elküldte nekem az összes dokumentációt, ő küldött nekem egy magyarázattal kereskedelmi bank ... Ebben a magyarázatot a fekete-fehér, száj Rosfinmonitorniga írt valami ilyesmit: „nem lehet megerősíteni a jogszerűségét ezeket a műveleteket, mivel nem lehet megerősíteni a jogellenes ezeket a műveleteket, így csak ügy, kedves, mi gátolja meg. "

Eleinte zárolt bankszámlán kezelése távirányítóval, és kénytelen volt folytatni az összes fizetési megbízásokat a bank. Valahányszor érvelt, elmagyarázta, hogy miért kell a pénz, stb Ez így ment több mint egy hónap ... Aztán pénztárosok, akik már volt ideje, hogy beleszeret, barátokat, azonban megmutatta neki a szakdolgozatomat, és azt mondta: „Itt minden kifogyott a papír Rosfinmonitoriga. Mi megszűnik veled készpénzes elszámolás szolgáltatási szerződéseket. Menj, ahol akar. Mi regisztrálja magát a feketelistára. " Tudod, mi dolog? Akár tetszik, akár nem tetszik, de az igények, hogy én leírja, úgy tűnik, meg kell betartani annak érdekében, hogy a fiók le van tiltva.

Emellett a kollégák azt mondják egyszerre: valójában ezek a javaslatok több. Én alapján saját tapasztalatai alapján, valamint a problémáit üzletemberek, valamint alapján szakértői vélemény, azonosítottam 15 legfontosabb dolog, hogy követni kell a számlák és kártyák blokkolt. 15 Ezeket a kritériumokat kell alkalmazni összesítve, azaz ha az egyik feltétel teljesül, a másik 5 nem teljesülnek, akkor valószínű, hogy ismét kopasztanak baj.

Ajánlás №5: barátkozni bankárok

Ajánlás №6: meghívott vendégek

Ha szükséges, kérje a kereskedelmi bank munkatársai (van egy speciális szolgáltatás), hogy jöjjön az irodában vagy akár az otthoni, hogy létrehozza a tényt a kiadások nagy mennyiségű készpénz. És nekik, hogy a valóságban a cég. Hadd nézd meg a cég a szempontból a belső követelményeknek. Tény, hogy mindezeket a követelményeket ismertek. Én már többször beszélt szemináriumok, szoktam nyilvántartást vezet valamennyi követelményének a szabályokat, amelyek szerint a bankok a jogot, hogy blokkolja a számla. Eleinte voltak 18, akkor ez a lista jelentősen emelkedett 122. Honnan tudom? Mert én vagyok a lábujjak minden gondolat. Ez a hivatalos szabályozási keret a központi bank az Orosz Föderáció. Aztán lett 136, majd 152 után kellett 152, Köpök a reménytelen feladat, és abbahagytam a számolást, mert a központi bank továbbra is küld a kereskedelmi bankok, ezek számtalan jelzések, kijelentve gyanús ...

Tudja, én ebben a pillanatban az a benyomása, hogy nem gyanús ügyletek, ami az üzletember, felismerve a valós gazdasági tevékenység, még a természetben nem marad. Dolgozom minden nap. Ahhoz, hogy jöjjek be az irodába, fényképezett munkahelyek, megkérdezett alkalmazottak a témában a szélsőségesség és a terrorizmus. Ismét nem volt súrlódás, ostobán fakadt ki: „A végén, jön a házamba!” Bár hála Istennek, teljesíti az ajánlásokat, amit ad. Mit gondol? Mondom ezt a történetet, de ez elég hosszú. És jött haza egy kamera, tudod? És a közepén a harcot a szélsőségesség elleni kellett magyarázni és bizonyítani, hogy nem vagyunk terroristák és a szélsőségesek. Most már az egész országot gyanú alá, így ez a nyitottság segít.

Ajánlás №7: van egy betét a bank

Én már többször mondtam, ha kovácsolt betét, ez még jobb, annak kereskedelmi bank. Akkor kevésbé szélsőségesek és terroristák. Én már többször tesztelték ezt a dolgot ellenőrizni neki, kérve egy közvetlen kérdést alkalmazottak: „Mennyi pénzt kell még tartani a bank a Federal Financial Monitoring Service, és szeretsz többé?” Azt ellenőrzésére ügyfelek. Én mondom ezt: 90% -ában ez lesz az előnye és működik. Bár nem egyszer működik. A példa adok, valamint minden működik. Ő hívott egy nő, egy üzlet tulajdonosa ettől Nyizsnyij Novgorod. Azt tanácsoltam neki: „Menj a bank, kérje közvetlen kérdés, ha minden más feltétel: mennyi pénzt kell a betét, így nem tapadnak rám?”. Bejelentette, 1,5 millió. Rubelt. néha bejelenti 4.000.000. rubelt. sebességétől függően. A legjobb, ha van letétben volt, több mint 10 millió. Dörzsöljük. bankjától. Ez még jobb. Hangsúlyozom, ha az összes többi kritérium. De a közelmúltban, mint három nappal ezelőtt találkoztam egy lánnyal - ő egy idősebb férfi. Van egy nagyon nagy betétek és a megfelelő baráti kör - ezen a szinten a szövetségi miniszterek. Bank azt mutatta, elég furcsa követelményeknek. Azt mondta: „Ha készpénzt több mint egy millió havonta, akkor biztos, hogy fel kell függeszteni.” Amikor az összes kártyát, a legnagyobb a legtöbb, mondjuk, idézett, a legtöbb magas, hogy csak létezik hazánkban, a korlátozás egymillió rubelt - roppant furcsa korlátozást. Ez fut 100% legális. Ezért lássuk, hogyan események bontakoznak ki. Általánosságban, a kollégák segítettek betét.

Ajánlás №8: a legmenőbb kártya

Következő, kollégái. Kap egy nagyon jó kártya, nagyon meredek, ami csak van. Ez a tétel №8.

Ajánlás №9: keshte kevesebb, mint 80% -át a pénz jön be a számlára

Ajánlás №10: Légy óvatos a kapcsolt felekkel

A tizedik ajánlás 7. cikkén alapul, azzal 11 №115-FZ. valamint a korábban említett kézikönyvek CBR №10-MP. A bankok blokkolja a hozzáférést a program „Ügyfél-Bank”, ha a vállalat át a pénzt, hogy a másik fél kölcsönösen függ egymástól. Óvatosnak kell lennünk. Ha a vállalat független, hogy blokkolja a működését ebben az esetben a bankárok nem joga van, és az adott egymástól kölcsönösen függő társaik, minden joguk megvan, hogy nem. Hogyan kerüljük meg?

Ha át pénzt a cég alapítója, igazgatója, cégek között a gazdaság vállalatcsoport, célszerű, hogy úgy érzi, a bankárok hozzászokott, hogy előre küldött nekik egy írásos magyarázatot ... Egy alkalommal, a második, ötödik, tizedik ... Szállj be alakja és indokolni kell. Még jobb, ha elfogadja, hogy csak kell írni ebben a dokumentumban bankárok, akivel barátok. Én is tettem. Megkérdeztem: „Figyelj, írok Szövetségi Pénzügyi Felügyelet ...” Legalábbis osztályvezetők, akivel beszéltem is jól ismeri. Azt, hogy hogyan működik a rendszer. Hogy javasolni fogja a szükséges kifejezéseket.

Ajánlás №11: ha blokkolja, ami az alacsony sebesség - magyarázza

A Bank nem rendelkezik a jogot, hogy függessze fel a távoli karbantartás, mert a kis forgalom a számlán. A gyakorlatban azonban, sajnos, igen. Ha blokkolta miatt az alacsony sebesség, levelet írni, és miért nem volt kis fordulat. Ha jelenleg van egy kis forgalom a számlán, akkor azt írja, hogy például csak a kezdő üzleti vagy a folyószámla használ, mint egy hát, vagy valami más. Magyarázd egyszer. Az a tény, hogy a bankárok nem jogosultak az e blokkot a számla - ez érthető, de ha le van tiltva, és a szerződést Elszámolási és pénzbeli szolgáltatások, vagy felfüggesztett távoli szolgáltatás, akkor tulajdonított sokkal nehezebb.

Ajánlás №12: ne árutovábbítási

Ajánlás №13: meghatározza a kinevezését a maximális fizetési információk

Ha a bankárok úgy vélik, hogy ez vagy az a tranzakció, a működés, nincs gazdasági értelme, joguk van, hogy blokkolja a számla alapján a 7. cikk 5.2 №115-FZ. Mit kell tenni? Azonnal kínál a kereskedelmi bankok dokumentum. Ha nem fér el 3 napot (3 nap általában adott nyújtásával dokumentumok), akkor kérje a bank némi késéssel. Valójában, srácok, ez egy gazdasági értelemben szükség van a fizetési megbízásokat, a fizetési adja meg a lehető legtöbb információt. Ie hogy közvetlenül a fizetési szempontból az egyértelműen jelezte, hogy ez a gazdasági értelemben.

Ajánlás №15: írja le a tranzakció részleteit

Haszontalan érvelni a bankok: hazánkban egy vélelmet a bűntudat

Mindez, hogy a bankárok, hivatkozva a híres №115-FZ „On ellensúlyozni a terrorizmus finanszírozása és a pénzmosás bevételt pristupnaya módon.” Sajnos az, ha alaposan vizsgálja meg a szabályozási keretet, amelyre utaltam, ha alaposan tanulmányozza №115-FZ. azt találjuk, hogy az ártatlanság vélelme ebben a részében az Orosz Föderáció nem. Mindannyian gyanú alatt.

Ezért, kollégák, egy kis tanácsot: ennek ellenére hosszú cikket az alábbi 15 ajánlást, amit kaptál, és küldje el ezt a cikket barátainak. Az biztos, hogy előnyös számukra. Köszönöm szépen, hölgyeim és uraim.

Lásd kapcsolódó témák:

  • 15 Ajánlások a „hogyan lehet elkerülni zár a számla”, a blog adók Vladimir Turov
    Lezárt örökre: egy tucat „jelei terrorizmus” a CBR
  • 15 Ajánlások a „hogyan lehet elkerülni zár a számla”, a blog adók Vladimir Turov
    A játék a terroristák: a bankok „nyíró” pénzt az üzleti
  • 15 Ajánlások a „hogyan lehet elkerülni zár a számla”, a blog adók Vladimir Turov
    Hogyan lesz egy „terrorista”, laza pénzt, benzint venni, vagy a kukorica
  • 15 Ajánlások a „hogyan lehet elkerülni zár a számla”, a blog adók Vladimir Turov
    Nem dalszövegek és a vizet, de a gyakorlatban az adócsökkentés

Kapcsolódó cikkek