14 értékelés a lelkész a Szaratov g Chelyuskinites Street, 151

Mi in-law kezelt férjem, hogy Moszkva 8 évvel ezelőtt. Ne igyon egyáltalán 5 év, dolgoztam nagyon jól anyagilag élt. 3 évvel kezdte használni a „kis adag” (megtévesztő magam, hogy most már el tudja inni a kultúra, mint minden ember). De az elmúlt 4 nap maradt a mérkőzés, tulajdonítja ezt a rossz helyzet az országban, a válság - az idegek romlani kezdett, az ő szavai. Ma prokapali hogy Moszkva orvosával adta a gyógyszer két napig. Azt mondják, hogy jön kedden az orvosi kezelés teljes megállításához. további ›

Én vagyok az apja, és csak a rokonok, hogy milyen nehéz az, amikor egy beteg fia vagy lánya. Mi kezelt fiát Moszkvában. Ő volt ingerlékeny és a gyanús, amelyet a probléma a munkahelyi, t. Hogy. A 10 napos beteg, és 2 hét munka. Ki dolgozik minden nap, pihenés nem. munka csak. A feleségem és én örülök, hogy vége van. Azt halljuk, hogy a fia és családja a nyári terv, hogy menjen a tengerbe. Ez egy igazi segítséget. Köszönjük, hogy a személyzet és az orvosunk.

Én egy rendező, és időnként (ritkán, de rendesen), hogy az alkalmazottak, akik sokat isznak az orvoshoz Kulagin Maxim. Ő mindig nagyon sokáig minden részt. De a legfontosabb, hogy van egy eredmény - abbahagyta az ivást. Én nyugodtabb volt, azt hiszem, hogy a családok boldog anya és feleség. Köszönöm, Max!

Azt területről származnak a klinikán, hogy megtisztítottam a vér után lakoma alkohollal. Beteg kemény és hányás. Mindig úgy gondolja, hogy az utolsó napon az élő, olyan nehéz. 2 napon belül, azt tisztítani a vért (mielőtt eltűnt egy nap alatt, és most, úgy tűnik a korral, meg kell, hogy 2 nap). Mindig a helyes, nem mosolyog, de barátságos. A rendszer nagyon jó, az importált vitaminokat - így szinte egészséges. Tehát szeretném kifejezni hálámat a kemény munkát.

A lányom 18 éves telt egy folyamán ózon a klinikán a kiütés az arcon, a látszólag csökkent immunitás, és szembenézni a kellemetlen kiütések. Volt egy során ózon 10 kezelés - csöpögött intravénásan, és még egy kis autohemotherapy ózonnal. Először is, a hatás nem volt, de volt 3 hónap - és az arca tiszta, kiütés az egész. Lánya éljenzett, meg vagyunk elégedve. Köszönjük ápolók figyelmes - elvégre intravénás injekciók különböző (és zúzódások is). Itt van. további ›

Kezeltek egy lusta bél klinika - én már kezelt speciális berendezések (Félek, hogy hibázik a cím), tisztított belek (gondoltak nagyon rossz vége, egy héten általában nem megy a WC). Leterhelő történt valahol a 4. eljárás olyan erős, hogy alig tudtam hazajutni (én még mindig 70 éves, de én dolgozom) egész éjjel nem aludt - folytatta tisztítani a beleket. Megkérdeztem az orvost 2 nap pihenés, majd annak ajánlásait még 2 eljárásokat. Összesen. további ›

Saját vélemény. Bántam a pápa Avdeeva Alla Alekszandrovna. Ő egy nagyon hosszú idő, és alaposan elmagyarázzák a pápa a kezelés előtt. Ezután hajtsa végre az eljárást - egy speciális rendszer tisztítja a vért a toxinok, speciális hardver eljárás, vérátömlesztést és ózon (egy nagyon hatékony dolog tényleg). Aztán töltött több a kezelés az irodájában. Most apa nem iszik. A legfontosabb, hogy nyugodt volt, elkezdett aludni (a kezelés előtt nem aludt rendesen évekig). Tetszett, hogy az aktív. további ›

Bántam a pápa Avdeeva Alla Alekszandrovna. Ő egy nagyon hosszú idő, hogy mindent megmagyarázni, hogy az apám a kezelés előtt a betegsége. A konzultáció 40 perc volt nyugodt a helyzet, barátságos, gyógyító hatású. Apa volt az eljárás - olyan rendszer, amely tisztítja a vért a toxinok, hardver módszerekkel, vérátömlesztést ózonnal javítja az anyagcserét. Felajánlották plazmaferezis, de nem volt hajlandó - apám úgy érezte, nagyon jó után ezeket az eljárásokat. Ne igyon alkoholt, úgy érzem, nyugodt, bár előtt. további ›

Köszönöm orvos Veselkova Lubov jól plazmaferezis. Van egy bonyolult erek (nem létezik), de az orvos mágikus kezek és jó szívvel. A beavatkozás után, a jobb egészségi állapot (a koleszterinszint csökkentésére, hogy a normális, a vér glükóz visszatért a normális). Köszönöm szépen, Lubov!

Uzsora áron plazmaferezishez nem egyezik a minőség az eljárás!

Clinic magát, talán nem rossz, de a fejezetek. orvos utca Chelyuskintsev Zhukova Natalia, az, hogy úgy mondjam, a kavychkkah orvos, aki húzza ki magából a pénzt, hogy gyógyszer, ahonnan még rosszabb lesz, mint amikor bejött, majd egy ártatlan arccal továbbra is húzza magával pénz és előírni, hogy haszontalan eljárást. Én hihetetlenül, sajnálom, hogy gondatlan volt elég, hogy foglalkozzon, és fizetett érte az egészségre. Isten meg fogja ítélni.

Azt kérte a lelkész, található Chelyuskintsev utcán. Dr. Zhukova NE meglehetősen mint kiderült könnyen kezelhető probléma. Nem fogok belemenni a részleteket, csak összefoglalni: 1) összefüggésben annak kezelése a háromszorosa volt rosszabb (kiderült, hogy a dózis és a gyógyszeres kezelés ezt a gyönyörű orvos felvette helytelenül, felismerve, hogy ezek a gyógyszerek nem vagyunk még jobb nem helyettesíti gyógyszerek). 2) ellenőrzések mi soha nem adta ki, és az láthatóan nem csak nekünk (Awww, adó) 3) állandó bevezetését. további ›

Kapcsolódó cikkek