5. valós tényeket az élet a Daniel strahovi

• A fiatal színész Alexander Konsztantinov tagadhatatlan tehetsége.

• Vásárlás hegesztési félautomata ár www.barabashovo.ck.ua.

• Lásd az elektronikus cigaretta-optom.rf nagykereskedelmi eladási elektronikus cigaretta.

5 valósághű tények Life Insurance Daniel

5. valós tényeket az élet a Daniel strahovi
Körülötte nem sok szóbeszéd és pletyka körülötte semmi, de kérdés, feltételezések és találgatások. Úgy tűnik, hogy ez a szövött titkok és rejtélyek, mint a hős Baron Korf. „A sorozat” megpróbálok válaszolni néhány közülük, és emelje fel a fátylat a titokzatos, hogy a személy. Tehát figyelem - 5 valósághű tényeket az élet Daniel strahovi!

Abban az időben, amikor tapsolt a moszkvai elit, becslése ragyogó színházi művek, ukrán néző semmit hallani. De itt a képernyőkön és fél évvel ezelőtt a sorozat „Szegény Nastya”, ahol Daniel Strakhov játszott szerepét egy fiatal báró Korff, és beszélt meg velünk. Sokan, akik már keresi a második alkalommal 122-epizód szép kosztümös film a nemes szerelem, bekapcsolja a TV, mert Vladimir - Baron Korf. A színész elismeri, hogy ezt a szerepet végzetes, és mégis beszél ez a munka nem szereti őt.

- Én járt, nem csak a TV-sorozat „Szegény Nastya” - mondja.

Miután előadások bejáraton mindig a tömeg egy csomó ember. Türelmesen ad neki autogramot, mosolyog, fényképezett, elfogadja ajándékok és ajánlatok. A kivétel csak azok a napok, amikor a színész siet lőni, de aztán ő is köszönöm a közönség a virágok. És ha valaki a rajongók, hogy megköszönje a szerepét, például a „Children of the Arbat”, ő megkönnyebbült mosollyal és felsóhajt, és elismeri, hogy nagyon igyekezett, és örülök, hogy a közönség szerette a munkáját. Szóval ki ez a „titokzatos” ember?

- És testvérek van?

- Igen, van egy húga Lisa, aki Amerikában él.

Szerint emlékiratait Dániel, az ő gyermekkorában, hogy még mindig nem zseniális ember gyakran bántalmazott elkövetése „bűnök”. Nem, a jövőben Baron Korf nem állt térdre a sarokban, nem megalázva ezen a módon. Apa-tudós tanult fia jogszabályok klasszikus irodalom - biztonsági öv. „Hamar rájöttem, hogy tévedtem” - nevet a színész.

- Call legalább egy pár ilyen „szörnyű bűncselekmények”?

- Nehéz emlékezni. Volt valamilyen rendszeres mini-pubertás. Aztán kihúzta a játék a boltban, hogy az első alkalommal a füst.

Az a tény, hogy a második - tanul.
Nézzük Dániel Nehéz elképzelni, milyen lett volna, ha nem lett színész. Ő maga is nehéz válaszolni, lehet, hogy egy matematikus, mert ha a fiatal Danya nagyon vonzott integrálok és egyenletek. Azonban a sors volt másképp.

- Soha nem álmodtam hatású. Most már emlékszem, hogy ő megy be a Jogi Kar ... És akkor, hirtelen volt egy őrült ötlet, hogy színész. Ő született velem, mint mondják, „a buldózer”, amikor én voltam a végzős osztály az iskola. Sőt, ez volt a teljes meglepetés nem csak magamnak, hanem az egész családomat. Meglepetésükre nem ismert határokat.

- És a szülők nem voltak ellene?

- Az apa volt döbbenve, nem tudta megérteni, hogy miért ezt a szakmát, de nem próbálja lebeszélni, mert tudtam, hogy használhatatlan. De anyám támogatott engem, melyek vagyok hálás.

- Danya, és mi késztette, hogy a döntést, hogy színész lesz?

- Azt hittem ... nem, biztos voltam benne, hogy ha kap egy dráma iskolába, akkor egy idő után lesz nagy és híres. Leveszem az összes, de a legfontosabb dolog -, hogy nem. Az ilyen logikai gondolkodás, azt hiszem, van a fejében a szegény diákok, Pester színházi iskolákban. És ez az illúzió, sajnos, nem lehet megsemmisíteni. Magam olyan ...
Tudva, hogy milyen egy jó verseny színházi egyetemek, Daniel, a hűséget úgy döntött, hogy beiratkozik egy időben több színházi iskolákban - GITIS „Pike” és a Moszkvai Művész Színház.
- Mindenütt repültem ki a versenyt, majd újbóli hallgatási Vanguard Nyikolajevics Leontiev (amelynek én vagyok hálás neki) még iskolába-stúdió, a Moszkvai Művész Színház. Azonban egy évvel később át a Shchukin Theatre School.

- Learning könnyű volt?

- Éppen ellenkezőleg, (sóhajt), az oktatás adtak nekem nagyon nehéz. Nem tudtam. Talán ez annak köszönhető, hogy az én koromban, a tapasztalat hiánya, és talán azt tanították nem kell, nem találtam a megfelelő megközelítés számomra, - mondja a színész.
Miután elvégezte a Shchukin Iskola, Daniel úgy döntött, hogy megváltoztatja a szakma és talán ez lett volna, ha a sorsa egy tehetséges színész nem avatkozó ügyben.
- Amikor én voltam a negyedik évben, gyakran a fiúk megjelentek a moszkvai színházban. Játszottunk néhány szakasz, amiben akár az osztálytársak. Ennek eredményeként, észrevettem a fő rendező a Gogol Színház Szergej Yashin, mert ott voltam, és tálaljuk.

Az a tény, hogy a harmadik - LOVE.
Későbbi feleségével - a színésznő a színház és a mozi Masha Leonova, Daniel találkozott a Pike, melyet át a Moszkvai Művész Színház Iskola.

- Azt kellett volna megtanulni egy csoportja. Tetszett neki azonnal. Azt lehet mondani, túlzás nélkül - szerelem volt első látásra. De, mint az gyakran előfordul, I. Mária, sajnos, nem látni, - mondja a színész.
Maria Leonova emlékeztet a tanuló év, és találkozott Danya kicsit másképp.
- Megvan a pályán, az Advent a Dani kezdődött váratlan izgalom a lányok körében. Nem értettem, mi okozta ilyen keverjük, mert nem tartja vonzónak. Számomra a férfi szépség nem fontos. A férfi nagyon fontos a harmónia a külvilág a belső.

- Daniel, és mielőtt találkozott Masha gyakran szerelmes?

- Igen, gyakran szerelmes. Bár az ő szeretete találkozott elég korán, 18 évesen. De ez több volt, mint egy évvel korábban együtt voltunk.

Danya nagyon hosszú udvarlás Mása - adta virágok, feltéve zsetonok, és végül feladta, és azt mondta, áhított „igen”. Elkezdték találkoznak a második évben. Daniel emlékszik meddig emelt pénzt egy ajándék egy szeretett. még elmentem dolgozni, mint egy pincér egy étteremben.
- Ő volt a szobában bérelt a Shchukin Iskola. A megkülönböztető jegye az étterem volt, hogy kiszolgálta a diákok színészek látogatók. Ott dolgoztam egy évig, annak ellenére, hogy elviselhetetlenül nehéz. Kellemes a gazdag hölgyek és férjeik sokkal nehezebb, mint próbálja megérteni, mi a rendező kéri tőled.
De az ajándék megérte, Danya adta Mása ezüst fülbevaló. Szerelem ment néhány hónapig, majd a fiatalok elhagyták. De találkoztunk később, amikor mindketten a színház. Gogol. Nem az, hogy a sors? - Danya, és ha házasok Masha?

- Két évvel ezelőtt. Bár mi együtt már 6 éve.

- Hányan kezdeményezte a regisztrációs kapcsolat?

Mása: Én különösen azt soha nem gondoltam. A legfontosabb dolog számomra - a kapcsolatunkat. Csak egy bizonyos ponton mindketten rájöttünk, hogy készek voltak, hogy ezt a lépést.
Dania: Nem emlékszem pontosan, ki volt a kezdeményező. Azt sajnos nem emlékszem a részletekre. De nagyon jól emlékszem, hogy hogyan megy a anyakönyvben ironikusan: Mása nem tanácsos, hogy a kiütés cselekmények, különösen figyeljen a nők elhaladó, rövid, minden módon megpróbálta megmutatni neki, hogy egy szám „méltatlan rá a figyelmet, hogy az ember.”
Mária azonban, ismerve a jellege Danny, nem reagált a különcségeit és a házasságot nem kerül sor. Most van egy pár tartják az egyik legtartósabb a filmes közegben. Daniel nem lehet megunni azt mondani, hogy nagyon szerencsés volt, mert mellette egy nő, aki szereti őt, érti és értékeli.

A tavaly ősszel, a színész jött Kijev a szinkron a film „kereskedők” társaságában szeretett felesége. Bár elvileg Danya nem csinál:
- Soha nem vette Mása a munkalátogatásokkal, munka - a munka, otthon, család - ez teljesen más. Nem tudom, talán van egy mix a műfajok, - mondja a színész.
De minden szabályra van kivétel. Miért ne az ő szeretett - Daniel igazán akarta mutatni Masha város, hogy tetszett. Úgy tervezte ezt az utat a nyár, és egy párszor, de nem sikerült, mivel a foglalkoztatás Mása. Ugyanakkor az ősszel, ő sikerült időt az ő elfoglaltsága, és hogy egy pár romantikus sétákat utcáin ősi Kijev társaságában szeretett egy.

- Daniel, és van közös a karakter - Baron Korff?

- Leggyakrabban, a karakter és a színész nincs közös vonások. Tehát először volt velem, majd a végén a film volt, mint én, talán azért, mert van valami különleges hozta a karaktert, és eredeti terv szerint Ms. Seidman nem voltunk hasonlóak. És otthon, baráti nem szeretem Baron Korff és minden kedvel és preferenciák, különbözőek vagyunk. Csak Baron Korf - ez az első szerepe, ahol a típus megfelel a karakterem arcvonásait.

- Kihez „Nasty” lövöldözés ütött ki egy barátság?

- Mielőtt a forgatás a film, én ismerős Peter Krasilov, mire jó barátok voltak, de elég ritka, de amikor találkoztak mindig szívesen látják egymást. Nos, a sor „BN” Mi lett igazi barátok, és minden nehézség és bajok a film, valamint az örömeit persze (nevet), nem tudott valahogy fáradt a baráti kapcsolatokat. Ezen felül, a feleségek jártak iskolába együtt, így most barátok vagyunk család.

Az a tény, az ötödik - SZÍNHÁZ.
Az egyik fő helyen az élet Daniel Strakhov vesz színház. Intett neki, hiszen a korai években, amikor Danya, miközben továbbra is egy tinédzser, aktívan részt vett a produkcióban az iskola színház „Fantasy”. Akkor senki sem tudott gondolkodni, hogy Daniel fogják ismerni, mint egy színházi színész.

De Dániel nem az, aki feladja törekvés a tökéletesség hozott két sikeres szerepeket a játék Apa nélkül „és a legutóbbi színházi munka” Rómeó és Júlia”, ahol Daniel játszott Párizsban.

Ki áll a háttérben Huszonnyolc éves Daniel olyan óriási leadott poggyász, ami nem sok szereplő, még az oldalán egy színházi karrierjét. Vajon megáll ott? Alig, mert maximalisták mindig arra törekszünk, hogy jobban.

Victoria Belous
Az eredeti, módosítatlan kilátás cikk
a „Serial”

Kapcsolódó cikkek