3 fájdalommentes módja, hogy húzza a szálkát

3 fájdalommentes módon húzza szilánkok

3 fájdalommentes módja, hogy húzza a szálkát

Szerencsére vannak más módon, hogy húzza a szálkát ki a bőr, ami nem kapcsolódik bütyköl benned éles tárgyakkal.

Az első fellépés kell a - várjunk, hogy mi történik. Természetes szervezet védekező rendszerének próbára, és eltávolítja a tüske is. Ugyanakkor hosszabb időt vehet igénybe. Mert nagy szálka, szilánk úgy néz fertőzött, vagy azok, amelyek ragaszkodnak a felületen a bőr, a legjobb, hogy távolítsa el őket a lehető leghamarabb.

Szilánkok, amelyek közel vannak a felszínhez, a bőr, és nem lép túl mélyen, távolítsa el a legkönnyebben. Ők lehet eltávolítani sok módszer.

Az egyik legegyszerűbb, különösen a félénk gyerekek - áztassa az érintett terület sós vízben. Ez a módszer akkor működik a legjobban az Ön keze vagy a lába, ami könnyen lehet meríteni egy tál vizet. Sót és vizet, hogy a bőr összezsugorodik, nyomja a tövis, hogy lehet fogni egy csipesszel.

Egy másik gyors és fájdalommentes módja, hogy távolítsa el a tüske - fehér ragasztó. Pour a ragasztóréteg szilánkok, és hagyjuk megszáradni. Ezután húzza ki a ragasztó, és vigyázz a szálkát. Akkor ugyanúgy kell használni egy darab ragasztószalaggal, ügyelve arra, hogy elvegye a szalag olyan irányba, amely lehetővé teszi a szilánkok jön ki a bőrt.

Ha úgy találja, hogy egyik, hogy megpróbálják eltávolítani egy szilánk nem működik, próbálja meg kihúzni a bőr egy kicsit. Készíts egy sűrű massza a szódabikarbónát és a vizet, és alkalmazza azt a bőrt tövis. Cover a pasztát egy kötést, és hagyjuk egy-két órát. Talán azt találjuk, hogy a kis szálkát. És akkor lesz képes megragadni azt csipesszel, és.

Felfegyverkezve ezek egyszerű otthoni kezelések, akkor nem kell semmilyen okból megragadni a tű, amikor úgy érzi, hogy a bosszantó szálka a bőrt.

2. nap így ezelőtt. Találtam területén a nyomában a fekete folt. Azt hittem, hogy kezdett kullancs és bekent olajjal. de aztán rájöttem. ez a fájdalom. Kizárt nem próbálta. Vett egy csipesszel és körömolló óvatosan felvette a bőrt csipesszel és vágjuk ollóval. szilánk nem volt látható. majd megkent kálium-permanganát és látta maalenky fekete folt. és felvette a csipesz. maalenky előhúzott egy vékony bottal. nagyon kicsi. Gyorsan tedd egy vatta és elmosta a WC. Seb kezelik peroxid és a jód. Valósul meg. hogy nincs ott semmi. mert egy kis párkányra eltűnt és átlátszó folyadék folyt a seb helyén .Nem félnek szilánkokat. Ez vezet a veszélyes következményekkel. tű nélkül is nem szükséges. csak próbáld meg az én utam. Nagyon könnyű és egyszerű.

A tű a legjobb megoldás

Splinter ültetett, mint 2 hét nagyon finom vas kihegyezett kő mélyen az ujját, és még nem lehet látni, mint egy ujj, mint 2 hét Maya Halál Istenek, mit kell tennie?

Hogyan húzza ki a szálkát, ha nagyon kicsi a tenyér tegnap kiderült, mi a teendő kérem, segítsen!

Thorn több mint egy éve a kezét Nem tudom, hogy mit és hogyan kell csinálni glubene

Azt colitis ujját anyu azt mondja, hogy nincs olyan szilánkokat. de ez nagyon fáj 😭😭😭chto csinálni.

I vízben áztatott, és sóval, majd egy kis tűvel és minden rendben van! =)

Adele május 18. 13:45

Nem, de ez nem segített

Ültetett csak egy szálka, és nem tudja, hogyan kell kihúzni, ijedt gondoltam most, anya felveszi a tűt, majd átvette a csipesz és húzta nafig)))

Távolítsuk el megfelelően a fenti tanácsok kis szilánk volt, teljes mértékben beépüljön a tenyér, annak ellenére, hogy jól látható. Használjon egy ragasztószalag. Köszönöm szépen.

és mi a teendő, ha egy kavicsos printsyp takoyzhe

Csak húzta egy szilánk keresztül mártjuk ujját nagyon forró vízzel, egy kis hold, szálkát is. milyen jól egy ilyen mentességet

Splinter lépett mélyen a bőrbe, először megpróbálta a tűt, a legtöbb kihúzta, de még mindig maradt. Menj most forrásban lévő vízben mochit.Vsem szerencse)

és ha egy szilánk a haj csinálni? és ő mélyen a középső ((((

La is a tű nem fájdalmas és ártalmatlan

Nem Che nem segít, azt felveszi a tűt!

ó, akkor segített, így köszönöm.

felmászott a fájdalom a középső ujj, 5 mm nagyon fáj, hogy nem?

Vesszük a vattát, feltekeredik valamit, például egy kanál nyelével, és meggyullad. Krgda kicsit égett kezdenek „füst” a hely, ahol egy szilánk ül. Koptok, amíg a fájdalom nem akar elmúlni. Ezt követően, felejtsd el a szilánkokat. A módszer többször tesztelték az anyukám, én és a baba.

ez nagyon melkoo itt van a közepén
.

Mélyen a kezemben magról virág zostryalo I raskavyryala tűt. de a mag nem kap, hogyan lehet nedves félnek tőlem, mint 8 év

Elviseltem 2 nap az ujj, alkoholt, hosszú vattacsomót, majd a csoda jött plakk

kaktusz esett a két kezét) minden útvonalon a szilánkok fáj

Ülök csipesszel - nem húzta túl fájdalmas (((szilánk a tűt, és villás fa szárított (függőleges hiba) a hegy nagy és nem tud (((

és a hideg vízre van szükség, hogy áztassa a ujj

hmmmmmm azt mondták, hogy a kálium-permanganát segíthetsz kenjük, és segít)))))))))))))))))))))) * az hhhhhhren szemetet.

segített ATP) Félek, hogy károsítja a bőrt tűt, és ezért az ilyen módszerek)) *)

ha egy szilánk a fa, és több mint egy nap, alkalmazni ihtiolovaya kenőcs azonban büdös szemetet, de éjjel, és minden reggel csodálni trofey.Provereno 4 éves unokáját.

Ő maszatos hamu lábujj és elővett egy nagy zanozu.Spasibo.

umenja szilánk mélyen Kolupaev már átázott, és nem segít

INE nem fog segíteni, mert már egy tüske ragadt mély

Fáj a lábam sós

és mi jobb a víz hideg vagy meleg?

Sajnálom, de honnan tudod, hogy ez mélyre hatolt

És azt vedd tegnapelőtt. Fájó lábát. Így maradt. Megyek merítési is ((((((

és van egy tűt karcolás. de még így is. Megyek a vízben a sóval áztatás segíthet.

ATP híresen segített

Anya maszatos ujját szóda.