10 Beauty Secrets Tolkalina

1. A nap találkozom egy mosolyt!

Milyen egy jó színésznő Tolkalina Love (36)! És hogyan ő kezeli nézni olyan csodálatos?

- Megfogadtam, minden nap egy mosollyal kezdődik, - mondja Csillagok magazin „csillag tanácsot.” - mosolygok, hogy a férje a tükörben, egy új nap! És azt hiszem, hogy itt van - Az ifjúság titkát!

2. Úszás - a szenvedélyem!

Kiderült, a művész is jelölt mester a sport a szinkronúszás:

- Nem értem, ki a fiatalok a medencében. Óra úszás, vízi aerobic. Enélkül nem tudok!

3. Legyen a gyermek mindig él a szívemben!

- Még mindig nem biztos, hogy érett - nevetett a szeretet. - Úgy érzem, a szívemben egy ilyen nagy baba! És tudod, én szeretem! Nem akarom, hogy egy érzés, a könnyedség és a szórakozás egy pillanatra eltűnt. Bár - fiatal vagyok!

4. fiatalság elixírje? Ez ... víz!

- Nem tudok enni reggelire, de iszom egy pohár vizet éhgyomorra minden alkalommal. Itt van - az én kis hóbort, soha nem törlöm a reggel. Ez annyira hasznos! - így a szépség tanácsot. - A víz hidratálja a bőrt belülről és védi a ráncok!

5. Zene tesz engem fiatalabb!

- Ha van időm, tetszik, hogy sétálgatnak a parkban. Sétálni, kapcsolja be a lejátszót, és hallgatni a klasszikus zene, - mondja a színésznő. - És ezek után sétálni, tényleg úgy érzem, mint egy energikusabb és vonzó. Táncolni akarok, és felugrott a mennyezetre. Jó zene - én energikus edénybe, én vagyok egy nagy kanál kanál szépség és fiatalság!

6. Van saját stílusát. És ez jó!

- Én könnyen kap a régóta retrobluzku és kombinálni egy új szoknya.
Mi az? Ha elmegyek, - von vállat Szerelem. - vakon követik a trendeket a szeszélyes divat - hülye! Számomra ez jobb viselni a ruhát, amelyben jól érzik magukat, és jó!

7. Hallgass a testedre!

- Fontos, hogy csak kitalálni a vágy a test, és adja meg, hogy mit akar. Függetlenül attól, hogy a sport képzés, masszázs, vagy egy darab sült hús - tanácsolja Tolkalina. - Mindig azt teszem, mert jól érzem magam.

8. Édes recept selyem fürtök

Szeretjük a titka az ő védjegye hajápolás:

- Alkalmazza a tiszta, nedves hajra méz, elterjedt az egész hosszát, és hagyjuk 15-20 percig. Ezután öblítsük le. Miután ezt a maszkot a haj fényes és selymes. Így eljárást kell hetente egyszer.

9. Hands folyamatosan gondozni!

- Ne hagyja a hidratáló kézkrém, ő mindig velem a pénztárca - elismert csillag. - A víz kemény Moszkvában. Ezért minden alkalommal, kézmosás után, kenje őket krémmel. Ellenkező esetben a bőr hamar durva és vonzó.

10. A kamera kell egy barát, nem egy ellenség!

- Le vagyok nyűgözve a szépség, a sok képet! Mi, kíváncsi vagyok, hogy ha - nem fukarkodik a bókokat maga a Szeretet. - És elmondhatom: ez egy érdeme szereplők! Mi volt a derékszög - és itt az eredmény. Ezért biztos, hogy barátkozni velük!

Az anyagok: taini-zvezd.ru

Kapcsolódó cikkek