5 hiba, hogy el kell kerülni, hogy a hideg hívás

1. Képzetlen hívásokat.

Szükséges, hogy készítsen egy script, és azt a szemed előtt, mielőtt telefonálna. Először is, ez egyfajta mérföldkő, amely segít közvetíteni egy üzenetet hatékonyabban. Másodszor, csökkentett félelem miatt sikertelen hívási előre tudja, hogy beszélni fog.

A szkriptek hangposta. Ügyeljen arra, hogy előkészítse a script hangposta. Ha egy személy nem tudja felvenni a telefont, fontos, hogy elhagyja a hatékony üzenetet a hangposta. Ezen felül, ha van egy script kész, akkor biztos, hogy hagyjon hangüzenetet (sok hibázik itt - „Én próbáltam, de nem tudott átjutni!” Ahhoz, hogy az ügyet a végén ..)

2. próbál eladni most.

A cél egy hideg hívás -, hogy egy találkozót, hogy nem adja el most. Sőt, a hideg hívás nagy a valószínűsége, hogy letép egy férfit munkáját. És nem tudják befogadni az összes információ helyes ebben az időben. Meggyőzni egy személy egy termék megvásárlására lesz képes csak akkor, amikor készen áll, hogy hallgatni fog.

A szkript hasznos lehet. „Megértem, hogy biztosan zavarhatja meg a fontos dolgokat, úgyhogy rendelni egy 10 perces találkozón, amikor kényelmes. Ön a menetrend? „Az emberek nem szeretik a vita, és gyakran egyetértenek abban, hogy amit lehet, hogy nem akarok, hanem azért, mert azt mondja, mit kell tenni, hogy végre.

3. Ismertesse a célja a hívás idő előtt.

Próbáld ki, hogy az első javaslat 2. kérdés, akkor ez több, mint egy beszélgetés, mint hogy a személy beszél, abban, hogy „vtyuhat” árut.

És újra a szkriptet, akkor: „Jó napot, aggódsz Ivanov II A cég X. Tudna nekem segíteni .... " Az emberek szeretnek érezni asszisztensek, ezért ez a kérdés nagyon hatékony. De mielőtt elkezdené a beszélgetést, várja meg, amíg köszöntötte a másik végén. Ezen kívül, azt mindig megpróbálják elkerülni az „A nevem ....” Mivel Ez a kifejezés ad egy személy, hogy megértsék, hogy ez egy hideg hívás és ugyanaz szétszórja a figyelmét.

4. Hívja a férfi nem tudta a nevét.

Ügyeljen arra, hogy előre kidolgozzák, és megtudja, hogy ki és pontosan hol van hívás. Ha nem talál valaki nevét egy adott osztály a szervezet, lépjen kapcsolatba az értékesítési részleg. Először is szívesen csinálnak, valaki hívott, másrészt, hogy kapsz minden szükséges információt a kívánt személy.

5. A hamis feltételezés az, hogy azt mondja, hogy ez így van, a kívánt személy.

Szeretne többet megtudni? kattintson IDE

Regény „bántja” egyetértenek abban, hogy ez a mondat nincs joga az élethez. De a „nevem” és „Gondolom”, mondjuk, hogy ez egy közös szakasza szeretet. Mivel kezdeni a beszélgetést. „Hi Mr. Smith akart veled beszélni” Azt, Ivan Ivanovics vsayut kérdés: Ki vagy te? Honnan vagy? A végén, csak nem jó modor, ha tudja a nevét, a beszélgetőpartner, és ő nem bemutatkozásra (nem teljesül), és szeretnék beszélni a helyzet.