№4 Hospital (nőgyógyászati) - 123 orvos, 33 véleménye, hogy egy találkozót

Jó kórházban! Igen, persze, megdöbbentem, hogy én nem kap csak volt (benyújtott extra). De mit tehet az ember, ha minden hajtott itt! Sunny vitt ki, bár vannak nőgyógyászat, köles ott voltam hajlandó. És nem bántam! Mellesleg ez volt 3 orvos és még be. Aztán amikor jelöltek a kórházba, nagyon meglepődtem, a pozitív hozzáállás az orvosi személyzet (valamit összehasonlítani, például 20 kórházak). Jó állapotban, tiszta, zuhanyzó mindig üzemképes állapotban, az étel kitűnő (az egészséges táplálkozás, a belek által ledolgozott óra)! Sajnos nem tudta fenntartani a terhességet (az én hibám, címzett később). Feküdtem az összesen van 3 nap, nézett rám az általános nőgyógyász 3 és kb bárki nem lehet azt mondani egy rossz dolog. Szeretném megemlíteni az orvosom Prokopenko Tatiana Golikova, ő volt olyan kedves, figyelmes, és ami a legfontosabb, ez nagyon profi! És nagyon tetszett sanitarochka megöleltem hatása alatt érzéstelenítés (az egyetlen negatív: hogy rossz volt érzéstelenítés, vagy csak a testem annyira érzékelhető, azt nem tudom, de a szomszéd az egyházközségben megfelelően át, bár nem is szabad) még tisztább minden hívogató és barátságos! Általában a lányok nem félnek megkérdezni ebben klinikán, akkor itt lesz, és támogatják a beteg nem megy!

Szeretném megköszönni a személyzet a sebészeti osztályának a Krasznojarszk régiók klinikai kórház № 4, élén Igor Prusova, mint igazi szakembereket! Míg a hivatalban, hogy nem edzett, de még mindig az emberek! Több lelki kapcsolatot az egészségügyben még nem találkoztam. Külön köszönet az én orvosok, sebészek csodálatos és lenyűgöző emberek Shirobokova Alexander O. és Dove Andrey! Nem, köszönöm nekik az én határa! Kívánok minden kedves egészségügyi dolgozók, a jó egészség, a hosszú élettartam kreatív, bízik a jövőben, a stabilitás, a jólét! Nagyon köszönöm a kemény munkát! Üdvözlettel, a beteg.

Hazudik a urológiai osztályon. Nagyon figyelmes, szakképzett orvosi személyzet. Sok köszönet Vladimir Y. működtetésére (hézagos ciszta)!

Jó estét! Pobyla a kórházban, és megdöbbentem (a recepción ülő szörnyű a hölgy, aki durva volt minden beteg és felhívja alig kell várni egy-két órát). További személyzet - középkorú hölgyek, foltos keresztül-kasul, és durva a betegek számára. Az egyetlen plusz - egy nővér, egy nagy köszönet nekik, és én vagyok döbbenve a kórházban.

Köszönöm szépen a gyors segítséget. Hoztunk extra. Elfogadva nagyon gyorsan. Hála 1 Osztály Nőgyógyászati ​​- tiszta, barátságos, a betegek számára.

Kapcsolódó cikkek