3. Ünnepi változata smink - szép vagyok! Mintegy szerelem, szépség, egészség, divat az Ön számára!

3. Ünnepi változata smink - szép vagyok! Mintegy szerelem, szépség, egészség, divat az Ön számára!
Ha nem változott a stílus make-up, nyaralás felek - a legjobb ok arra, hogy kísérletezzenek: próbáljon ki egy új árnyalatú rúzs vagy egy új módja annak, hogy felhívja a szem. Nő JustLady Journal kínál három a legegyszerűbb a megtestesült ünnepi smink.

A fő motívum - az egyensúly elvét. Az arc, három „fókusz” területeken: szem, az ajkak és az arcán. Legelőnyösebb nézd csak összpontosítani egy területen, vagy bármely két zóna. Például, a szem és az ajkak vagy a szem és arccsontja.

Azaz, ha tesz két ilyen területek világos színű, a többi szín, hogy jobb enyhíteni. Osztja egyszer mind a három területen nagyobb gonddal. Azonban a legfontosabb szabály az Ön számára -, hogy szórakoztató, nem korlátozzák magukat a szabályokat. Végtére is, az ünnepek erre, és létrehozta.

3. Ünnepi változata smink - szép vagyok! Mintegy szerelem, szépség, egészség, divat az Ön számára!
1. lehetőség: Golden Princess

Lágy, arany, csillogó árnyalatok kiváló kiegészítője az ünnepi fények a gyertyák füzér. A meleg színek make-up - bronz, őszibarack, gyömbér, vagy réz - lesz szükség az azonos meleg tónusú személy, akkor a legjobb, ha világos sárgásbarna színű, amelyet el lehet érni egy megfelelő tonális keretben vagy avtobronzata.

Ebben a megvalósításban, a legjobb, ha egyértelműen hangsúlyozzák a szem és a száj és arccsont hagyja világos, természetes színekkel. A szemek kellene egy sötétbarna ceruzával, és hogyan kell árnyékot is. Örökké fel a réz vagy bronz árnyalatú flitterekkel vagy gyöngy.

Belső sarkok szemhéj világosítani arany árnyékokat. Ez a technika egy személy több nyitott. Alkalmazza az ajkak rúzs vagy fényes közel a természetes árnyalatú őszibarack, világos bronz, arany, pezsgő színű. Hangsúlyozzák arccsont pirulás arany részecskéket.

3. Ünnepi változata smink - szép vagyok! Mintegy szerelem, szépség, egészség, divat az Ön számára!
2. lehetőség: Queen of Disco

Bold make-up, amely uralja árnyalatú lila, különösen előnyös, ha megnézi az diszkók és éjszakai klubok. Ebben a megvalósításban, a make-up hangsúlyt a száját.

Tonális alapot ez a változat smink legyen könnyű, áttetsző. Ne felejtsük el, hogy alkalmazzák a tonális alapot és mindörökké. Felső szemhéj hangsúlyozzák a kontúrt a szemét - lila, kék vagy aqua. Shadows alkalmazni könnyen, széles ecsettel, a teljes felületen a szemhéjak - lila, ametiszt, szilva vagy fukszia.

Szempilla festék fekete tintát. Pofa jobb, ha nem osztja vagy korlátozzák egy csipetnyi rózsaszín pír. Annak érdekében, hogy olyan kihívóan szexi ajkak, valamint a rúzs maradt az ajkak egész este, karikázza be a szájkontúr, majd festeni ugyanaz a kör az egész felületén a száját. Alkalmazza rúzs tetején intenzív színek: szőlő árnyékában szilva, fukszia vagy más árnyalatú lila, majd porrá a száját finoman.

3. Ünnepi változata smink - szép vagyok! Mintegy szerelem, szépség, egészség, divat az Ön számára!
3. lehetőség: Pink Innocence

Ebben a megvalósításban, a smink összpontosít közvetlenül három területen: szem, az ajkak és az arcán. De ez azért történik így, óvatosan, hogy érzi bősége smink nem merül fel. A legfontosabb dolog ezzel -, hogy maradjon az azonos színű paletta, majd hozzon létre puha monokróm smink, és azokat a területeket, kiegyensúlyozottak.

Tonális alapot ez a változat smink legyen könnyű. A arccsontja alkalmazni rózsaszínes árnyalatú enyhén fényes szerkezet. Örökre alkalmazzák az árnyék a rózsaszín paletta világos rózsaszín és fukszia.
Szempilla festék fekete tinta egy rétegben. Az ajkak, rúzs alkalmazni és gyöngyház fényű - szintén rózsaszín vagy pink-lila árnyalatú. Általában smink legyen friss és szexi, de nem éles. Ahhoz, hogy tompítsa a szín, menjen át minden arc a széles ecsettel - akár üres, akár enyhén belemártotta a könnyű por.

Kapcsolódó cikkek