10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

Információs portál „Notepad Tambov” - nem csak a legtöbb friss és érdekes hírek a város, hanem egy olyan referenciát Tambov, amely segít megtalálni a megfelelő terméket vagy szolgáltatást, és az üzleti partnerek.

Azt akarja, hogy lépést tartson? Kezdje a napot a honlapunkon.

Válasszon másik várost:

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

„Notepad Tambov” elindítja a legfényesebb az év verseny

„Notepad Tambov” meghívja a lányok 18 éves, hogy részt vegyen a legmelegebb fotószerkesztő ezen a nyáron

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

„Azok a felelős fogják büntetni” - ígéretet a menedzsment e-mail kommunikációt. És ha vannak csomagok?

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

a város szembesül. Alexander Filatov: „lettem építész ellenére nagyanyja”

A főépítész a területen is, a kilátások, sikerek és kudarcok a modern építészet Tambov

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

Ez Tambov CHP zárva négynapos javítás „Notepad Tambov” Már mondtam.

Igen, és a menetrend a fröccsöntés és a tervezett leállás a forró víz tambovchan is bevezetett.

Ma kiderült, hogy a gázturbina CHP Tambov megáll 15. és május 16.. Ezzel összefüggésben, a lakosok az északi része a város várja a melegvíz ki abban az időszakban 6:00-21:00 Május 15 május 16.

Szüneteltetésével kapcsolatos karbantartás elvégzése alapok ASUTR és a metrológiai ellenőrzés alapok mértékegysége a hő és a hűtőfolyadék.

Tehát szinte minden ház a regionális központ továbbra is a hideg víz a csapokból.

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

„Notepad Tambov” úgy döntött, hogy kitaláljuk, hogyan lehet túlélni tambovchane melegvíz nélkül. Mit old-school és mod vízmelegítő módszereket használnak.

Így figyelembe vesszük a legnépszerűbb és érdekes lehetőség:

1. A klasszikus műfaj melegíti a vizet a serpenyőben vagy vízforraló. Ez a legnépszerűbb és a legnagyobb banális változata üdvösséget.

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

2. A fejlettebb módon megszerzett, és aktívan használja ezt az időszakot vízmelegítő.

Két lehetőség van. Az első - egy hordozható vodonagreatel aki ruhákat közvetlenül a vízcsapot egy konnektorba, és íme, a csapból folyik szivárog a meleg vízben.

A második - egy fix vízmelegítő, nagy, ami már lóg a falon, a fürdőszoba, és felmelegíti a már jelentős mennyiségű vizet, elég egy teljes fürdő a zuhany alatt. Ez egy drágább megoldás, de célszerű a körültekintő olvasó Artem Cheremisin:
- Kazán, csak vette a múlt hétvégén. Nos, vagy egy gázkazán. De ahhoz, hogy telepíteni a gázkazán nem minden otthonok, - mondja a srác tapasztalatokat.

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

3. A nedves törlőkendők.

Ilyen eljárás zöngés Kostik Privalov:

-Azt hiszem, mint az űrhajósok a pályára, hogy tisztítsák? Nagyon egyszerűen, nem mossa. Ezek darabos speciális darabos. Az egyik csomag - a szappanozás, a második - törölgette. Én is ezt. Nos, anélkül, hogy soaping. Pack nedves törlőkendők elég az egész testet. Vagy nedves törülközőt meleg vízzel alaposan egy teáskanna melegedni, és darabos tetszik.

4. látogatás fürdő vagy a szaunában.

Az áldás most rengeteg lehetőség az ilyen típusú szolgáltatásokat. Mehetsz a városi fürdőbe Chichkanova, amely több mint fél évszázada, hosts, vagy válasszon egyet a számos egyéb javaslatokat.

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

5. Egy másik népszerű jótanács: vesz egy előfizetés egy fitness club.

Ez nagyon hasznos, hogy egy előfizetés egy fitness club, ha hiány van meleg víz a lakásban. Egyértelműen kettős haszna: Meghatározott és alakja, és minden önérzetes fitness központ most saját vízmelegítő rendszer, és így a zuhany vagy a szaunában.

6. Tippek szőkéket nem mindig használhatatlan.

A következő módszert ajánlanak Victoria Mikhaylina, zenetanár:
- Ott van a feje az utastérben. Írások anyagmozgató mosogató és minden. A hosszú haj nagyon nehéz, hogy mossa a medencében.

7. Egy további megvalósítási formában a találmány.

A zseniális német Kuchin, lakatos. Ez az, ami van, az emberek találékonysága:

- Ha van egy otthoni mosás gép- gép, akkor segíthet, hogy ne csak mossa ruháit, hanem sikeresen vízmelegítésre. Kiválasztása a leggyorsabb módban forrásig, de nem lepedők és takarók por. Leengedése egy előre közvetlen dugva fürdő. A készülék tárcsázza a vizet felmelegíti, utánozni a mosás és beleolvadnak a fürdő. És a víz minősége nem megy át. Ez ugyanaz lesz a nettó, mint a csap.

8. A nyolcadik opció fűszerezett sport és a természet:

- Hideg vizes mosás. Tavaly, csak a legnagyobb hőség volt, én észre sem - mondja Artur Gasparyan, judokákat - eldobható edények akkor raktárból.

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

9. lehetőség -, hogy hagyja el a várost, turisztikai, üzleti út, egy család - az ok nem fontos, a lényeg, hogy hol van meleg víz.

10. És a desszert, egy lehetőség az előrelátás olvasóink Darja Suchkova:
- Azt előre, amikor megtudta, hogy a tizedik disconnect - fürdött két vagy három alkalommal, hajtott ágynemű megváltozott, tisztítani a padlók, szőnyegek, mosogatott, mosogató, tűzhely törölte, cipő, nakupalis kölykök. Azt tartsa.


Hírek Bloknot Tambo

Karl Marx találkozott három autó

Mi történt nem tudom. Láttam csak a baleset következményeinek a kereszteződésekben a Charles márciusban.

Köszönöm közömbös fiúk! Mike Farley hazaértem!

A macska eltűnt! Tényleg keresünk!

Figyelem! Figyelem! Elvesztettük a macska! Talán valahol a pofa területen.

népszerű

10 Ways, hogy túlélje melegvíz nélkül javasolta lakosok Tambov

Karl Marx találkozott három autó

Mi történt nem tudom. Láttam csak a baleset következményeinek a kereszteződésekben a Charles márciusban.

Köszönöm közömbös fiúk! Mike Farley hazaértem!

A macska eltűnt! Tényleg keresünk!

Figyelem! Figyelem! Elvesztettük a macska! Talán valahol a pofa területen.

  • A Tambovstate azt mondta, hogy az átlagkereset a régióban meghaladja 22.000 rubelt

Ezt Vladimir, akik dolgozni, hogy jól?

  • Új kazán kezdett munka: a Tambov régióban indult a fűtési szezon
  • 11 milliárd rubelt lesz beruházás titán betétek „Central” a Tambov régióban

    Alexander Kazlu

  • Tambovchane mondta tennének, ha állt „élén” mezőben

    Sergey Azt hiszem, a legjobb dolog, amit tehetünk a környéken, hogy pótolja a költségvetés rovására saját források, amelynek területe.

  • Gyalogtúra gomba vezetett kettős halál

    Anonymous Vodka vezetett a halálhoz. és gombák itt nem kerül ki