10 óra kaptam egy munkát a hálózati marketing, a „18 mindig”

10 óra kaptam egy munkát a hálózati marketing, a „18 mindig”

Network Marketing - egy másik téma, hogy tudok beszélni órákig. Igen, az elmúlt dolgoztam MLM. Nem zavarta a szuper sikeres, hanem egy komplett vesztes is, nem volt.

Most, visszatekintve, tudom, hogy tájékozott következtetéseket és valamit mondani azoknak, akik azon tűnődött, be kell vonni az MLM.

Mivel a hálózati marketing egy igen kiterjedt téma, talán lehet, hogy egy sor hozzászólás ebben a témában. Azt kell mondanom, én már ezen a területen nem működik, hívja valaki nem megy sehova, és megadja a legtöbb objektív értékelést. A mai poszt lesz pozitív a hibákat és hibák levelet a jövőben üzenetét.

Szóval, mit tanultam a hálózati marketing

Ne hidd, amit az emberek mondanak.

Emberek, tudja, általában szeretnek beszélni. Különösen panaszkodnak az élet.

Ha egy ember panaszkodik a munkát - ez nem jelenti azt, hogy meg akarja változtatni valamit. Ez azt jelenti, hogy akar panaszkodni.

Egészség, mellesleg, ugyanaz a szemét. Könnyebb panaszkodni mint hogy vegyenek részt az egészségre.

Ha valaki azt mondja, körülbelül céljaik - ez nem jelenti azt, hogy ő készen áll a törzs, hogy elérje őket. Ha valaki azt mondja, hogy el fog jönni, hogy megfeleljen - nem jelent semmit. Ha egy személy elnézést, ez nem jelenti azt, hogy valami sajnálja.

És megtanultam várni semmit az emberektől. Ne várják proaktív, nem várható az eredeti ötletek, nem várt eredmények nem számíthat az ígéreteket. Az élet sokkal könnyebb lett.

Hagyja magát akarja

Senki nem tilthatja meg, hogy szeretné, hogy mit akarok.

Itt szeretném például ház két és fél millió dollárt, vagy akar menni a Holdra. Ments meg, hogy szeretné, hogy senki nem tudja.

Sőt, maga az a tény, hogy az akarat semmi sem kötelezi. Amit én szeretnék, Párizs, ez nem jelenti azt, hogy köteles vagyok ott holnap. Én még soha nem jön semmi nem kötelezte, csak azért, mert akarom.

Úgy tűnik - a nyilvánvaló. De a legtöbb ember valamilyen okból félnek akar valamit, valami álom, van valami olyan irreális elképzelni, mintha attól, hogy a nagyon vágy, hogy valami kötelezi.

Ez szükséges ahhoz, hogy magam akarom, amit akarsz. Lehetővé teszi, hogy az élet fényesebb.

Adj magadnak engedélyt, hogy a hibákat, és megbocsátom hibák

Apám mindig azt mondta, nem véletlenül az, aki nem csinál semmit. Aztán rendezett nekem egy előadást a két órát szentelt hibámat.

Ezért éven reklámok 25 Féltem, hogy még megy sehova a rock a hajót, hogy nem csináltam semmi rosszat. Jó kislány szindróma - akár destruktív dolog. Hála Istennek, a hálózati kiadásban.

Most már értem, hogy a kezdő új üzleti fel kell készülniük, hogy megfeleljen az összes pokes és pofon tárt karokkal.

Megváltoztatni a világot meg kell változtatni magunkat

Ha volt valaki valami nem sikerül, ha nem épül meg a szükséges kapcsolat, vagy nem tudtam tenni valamit - ez azt jelenti az én időm még nem érett.

Ez azt jelenti, hogy kell valamit növekednek és változnak. Talán keresni egy másik ajtó, nézd meg a problémát más szemszögből.

Megszűnik egy maximalista

Arról, hogy milyen, hol és milyen helyen perfekcionizmus és a túlzott igények magát megtörni az emberek életét meg tudja mondani egy hosszú predolgo.

Az első harangok kezdődött, amikor elkezdtem észrevenni, hogy gyakran nem a legokosabb, nem a leginkább fegyelmezett, nem a legképzettebb, és néha egészen hülye emberek nagyrészt sikeres, mint én.

Ők a legjobb eredményt, mert nem fél hibázni, hülyeségeket csinálni (néha okos személy), és nem gondoltam, elég a tudás és a készségek, hogy elkezd egy adott projektben, hogy ezt vagy azt a dolgot.

Nem támogatja őket, mert nem képes érzékelni a belső üresség, hogy áll mögötte külső csengő. Igen, és nem tudom elfogadni üres ember, ami körülöttetek gyűjteni.

De valami vettem magamnak. Nem lehet követelni tőled valamit, nem lehet követelni magának, hogy tökéletes legyen.

Kapott ismeretek aktív értékesítés

Értékesítési fejjel, face-to-face - ez az, amit oly sokan félnek. Hogy őszinte legyek, én nem örül ennek a folyamatnak. De azt tudom, hogy inkább kint, hogy miként lehet biztosítani, hogy emlékszik a jó oldalon.

A fő szabály az, hogy sokan nem tanulnak. Jó eladó - jó hallgató, és nem a fecsegő szarka.
Jó árubemutató nem, és a képesség, hogy kérdéseket tegyenek fel.

Dicsekvés. Kidolgoztam ilyen párbeszédet, amelyen keresztül az áramlás az emberek az én csoportos előadások nem merült ki. Mi csendesen nevetett, amikor meghallotta a forgalmazók a szomszédos szerkezetek csengő 100-szor, hogy ugyanaz a személy, és rábeszélte, hogy jöjjön a bemutatót.

Mostanában azt tapasztaltam, képességeiket akcióban. A férjem és én indította el új üzleti és úgy döntött, hogy „pokolbasitsya” hideg gyűjtéséhez. A fejlett script. Azonban akkor ajánlottak egy jó projekt, és mi szerezte az ügyben. De előfordul, hogy - csak tudok.

Készségeinek javítására állami vystpuleniya

Azt kell mondanom, hogy a nyilvános beszéd még soha nem volt különösen nagy problémát okoz nekem. Mögöttem 5 év gyermekek színházi és évet az iskolában egy színházi hajlott. És igen, én vagyok az a fajta ember, aki kap egy buzz, beszél a nyilvánosság előtt.

Íme az utolsó három elem segítségével adja meg a CV és megy munkát - a kezével leszakad. Ha nem a következő tétel

Kidolgoztam egy tartós idegenkedés foglalkoztatás

Az a tény, hogy az ember a főnököm - nem jelenti azt, hogy ő okosabb, mint én. Sőt, hátborzongató holivar megtörténhet, ha találkozik a fejét a munkavállaló gondolkodásmód és alá egy vállalkozó szellem.

Fent funkciók Ponte, aki az úgynevezett „vállalati kultúra” is nagyon hosszú nevetés. Ülő munka, mert szükséges, hogy nem veszem nem semmilyen formában. Utánzat lázas tevékenység objektumot. Számomra mindig fontos világos célok és megoldások.

Sajnos, az én tapasztalatom, az alkalmazottak hajlamosabbak megteremtse a megjelenése a munka.

Lehet, hogy valaki, aki olvassa ezt a bejegyzést, vajon ő kell működnie a hálózati marketing. Úgy vélem, ezen a területen a tevékenység szükséges, legalább próbálja az emberek többsége aki dolgozni bérlése.

És alatta az összes alá akarom hozni a globális ötlet. A legtöbb szörnyű legtöbb ember szokott támaszkodni az állam egy új vezető (vagyis pap-király), Putyin és Lukasenko (ukrán, vannak állandóan új keres valakit, hogy van remény) a rendszerben. Ezek lehetővé teszik ezeket az embereket, hogy a bal és a szürke egyének az önálló gondolkodás, döntsd el magad, és felelősséget önmagukért. A hálózat, megtanultam támaszkodhat kizárólag magukat.

Úgy vélem, hogy „élünk annyira”, mert az emberek, hogy mások gondolkodni.

Ne félj, hogy felelősséget vállaljon az életüket. Amikor rájössz, hogy egyik akkor nem fog a jó élet, mert nincs értelme, hogy bárki, hogy élni és könnyebb és sokkal érdekesebb. És mit akar.

Kapcsolódó cikkek