0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Ma ismét megpróbálta ragasztó 0.4mm PVC él vas. Saját korábbi kísérletek kudarcot vallottak (előzőleg megolvasztott szélén ragasztó skukozhivaetsya még minimális hő szinten. Általában nem történt semmi). Mindezek alapján a kísérletek arra a következtetésre jutottam, hogy ez nem lehetséges. Bevallom, tévedtem - köszönöm srácok - ők rábeszélt. Felvette egy másik vas - újabb és folytatta a kísérleteket.

Mivel a felhordó gép már nem, én úgy döntött, hogy a módszer alkalmazása a ragasztó melaminnal él közvetlenül a munkadarabon, amiről én is olvastam valahol a hatalmas interneten. A munka kellett a vas (vagy inkább kettő - lásd alább), őrlés brusochek (lehetőleg ne egy koptató, és egy filc túl villogás az alábbi képen), melamin szélén - bármilyen színű, élzáró (amit ragasztani) és egy fém vonalzó vagy egy olyan sokszög

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg
Nagyobb hogy mindkét éle (a fénykép mutatja, hogy a PVC ragasztó nélkül, míg a melaminka okozott hővel réteg).

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Ahhoz, hogy indítsa el a munkadarab rögzítve van a munkapadon, előnyösen függőlegesen.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Ezt követően felvisszük egy darab melamin és sima széle forró vas (Hfokszabályozó tegye ki a második pozícióban).

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Vasalt az egyik irányba, indítsa a mozgás a vas a többi, leszakítóéi, amíg a ragasztó lehűl.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Látjuk, hogy a ragasztó marad a munkadarabot.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Egy másik kép, intuitívabb. Látható, hogy a melamin ragasztószalag majdnem üres volt abban az időben, mint a munkadarab van jelen.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Most vágott egy darab a kívánt hosszúságú PVC-szalag (egy kis hagyományos tartalék)

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Eleinte megpróbáltam ragasztani vissza a régi vas (ami előre menő) az eredmény siralmas. Él azonnal skukozhilas.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Aztán rátért a következő generációs vas (ami lenyomja a Tiffany), és állítsa be a minimum.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Él sáv jobbra tolódott, hogy a deformált darab nem feküdt a munkafelület és elkezdte lesimította ugyugom. Előrehaladás lassúbb a széle melamin.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Bemelegítés ugyanabban az irányban, indítsa el a mozgást a vas a visszatérő vezeték, simítás a szélén sávot, majd a tenyerét.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Többlet az végei tökéletesen alkalmas arra, hogy egy egyszerű ollóval.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

A vágás pedig tökéletesen sík, és nem igényel további befejező. (De ha szükséges, lehet egy-két alkalommal shirknut ék finom csiszoló).

Túlnyúló vágására arcok detalku kívánatos, hogy vízszintesen. Személy szerint úgy érzem, hogy sokkal kényelmesebb. Ezek, mint abban az esetben, melamin, tökéletesen támadható egy fém vonalzó, hajtott szögben, amint az a fotó.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Szelet kap egy kicsit durva. Szükséges lenne, hogy zapolirovat.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg
Ez történik filc bárban, amely ferdén csinálni néhány mozdulattal széle mentén.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Rátérve munkadarab találtam disbonds zónában. Nem kellemes, de nem végzetes.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Ismét vállaljuk vas és préselt 20-30 másodpercig unglued része.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg
Akkor változik a vasrúd a nemez, ami szintén nyomja neki, hogy a ragasztó lehűl.
0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Az eredmény egy ragasztott PVC shkoy végén.

0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg
Ez a technika nagyon jó nagy részében, különösen akkor, ha a melamin él nem megfelelő, és kromochnik valamilyen okból nem elérhető. De idővel, ez elég drága.
0, 4 mm PVC él a vas, mind saját kezűleg

Kapcsolódó cikkek