• Calendar / Eredmények
  • Tour de France
  • Giro d'Italia
  • Vuelta

A mérkőzés a csoportkörben a Bajnokok Ligája Donyeck „Shakhtar” a maga területén verte London „Chelsea” - 2: 1.

Ez a küzdelem jogosan nevezhetjük a központ az első napon a harmadik fordulóban. A D-csoport vezetőit próbálta kideríteni a kapcsolatot. És ha a „Chelsea” ebben a helyzetben büszkélkedhetett nagyon ismerős, a „bányász” ... A cég a londoniak és a „Juventus” megmutatni egy ilyen lenyűgöző eredmény - megéri. De mint kiderült, ez csak egy mondás. Mese később kezdődött.

A mérkőzés a „Donbass Arena”, „kék” kezdett nagyon szilárdan, lassan gördülő ezek helyzeti támadásokat. Wards Roberto Di Matteo kifejezetten végzett feltárása. És míg ők ismerik a „bányászok” Titkok a védelmi vonalat, a hazai csapat vett védelmen. Ott volt, csak a harmadik percben a találkozó. Patkány dobta a labdát, hogy Willian, és a fellendülés a kezében John Terry vezette a labdát, hogy Alex Teixeira egy lövés a távoli sarokban fordult Petr Cech neberuschimsya.

Ne késlekedjen a végtelenségig, a londoniak előrement egy nagy erő. Szeretem a labdát, és az általuk tartott, és a precíziós eszköz volt a labdát, és üti a labdát Andriy Pyatov lehetett számítani az ujjai egy kézzel. Az egyetlen előre „Chelsea” Fernando Torres adott ki, hogy enyhén szólva nem a legjobb meccs. Ezen az ülésen, ez csak idő zárni, hogy nyomtassa ki a kapun „Shakhtar”, de ragyogóan játszott kapus a termelés a hazai csapat. Ami a kapus kihasználja, majd az utolsó körben a szólista kolléga Pyatov - Cech. Ha nem a cseh kapus, a brit volna dobni a teljes cekker a szünet előtt. De Tankman húzni egy halott labda a másik után, és elhagyta a csapatot még remény a megtakarítás csaknem egészen a végső sípszó.

De még Cech nem tudott semmit a 52 percében. Vérzik a középpályán Eden Azar vezetett ellentámadást bevonásával Adriano és Fernandinho. Az utolsó, és ütött egy közel tökéletes erőben és precíziós csapásmérő alsó sarkában, majd az eredmény már elkészült. A „kék” valahogy leállt a kezét és Donyeck brazil csinálni, végül a kedvenc dolog - a megcsúfolása az ellenfél. „Bányászok” lehetett és kellett, hogy növeljék a pontszámot, de a hétköznapi csodák a keretben volt Cech vagy után üti a labdát a házigazdák berepült a tejet.

A végén az ülés a játékosok, „Chelsea” megtiszteltetés ugyanazt a végső támadás, és képesek voltak, hogy nyomtassa ki a kapun Pyatov. 88 perc elteltével, elbuktam áthaladás a tizenhatos Branislav Ivanovic, aki a hálóba pontosan fel Oscar, és az utolsó zavartalan lövés kapu „Shakhtar”. Három perc elteltével hozzáadjuk az ideje, hogy megtérüljenek a londoniak elég, de nem tudták még jön a kapu az ukrán klub egy veszélyes távolság, bár a térde remegett a föld urai nagyon jól. „Shakhter” tartott győzelmet adott neki nemcsak a talpba vezetést D csoport, hanem kinyitotta az ajtót, hogy az ukránok a rájátszásban.