Job Description lakatos vízvezeték, tartalom platform

"________" _____________ ____ g

Job Description lakatos vízvezeték

1. Általános rendelkezések

1.2. Ajánlása alapján a fejét a szerkezeti egység alapján és a vonatkozó rend főigazgató vízvezeték lehet nevez ki és a megfelelő pozíciókban.

1.3. Vízvezetékszerelő alárendelt _________________________________________ található, mint vezető szerkezeti egységet.

1.4. Abban az időben a távollétében (jó okkal) alapján a vállalkozás érdekében, minden jogait és kötelezettségeit, lakatos vízvezeték át _____________________________________________________ hogy pozíciókban ____________________________________________.

1.5. Ahhoz, hogy a helyzet a vízvezeték-szerelő jogosult kinevezni a személy, aki specializálódott középiskolai képzés és / vagy a szakoktatásban és a szakmai tapasztalat, legalább két év.

1.6. A munkavállaló az irodában vízvezetékszerelő tudnia kell:

· Használt típusai és célja modern vízvezeték szerelvények, anyagok és eszközök;

· Mérő eszköze átmérőjű csövek, szerelvények és menetes szerelvények;

· Felhasználásának szabályai és célja a mérés, kézi és elektromos szerszámok. valamint azok tárolására;

· Működési elvei, a fő célja a javítási és finomsága szaniter vízvezeték fűtési rendszerek és a szennyvíz csővezeték és adagolóeszközök, rendszerek és alkatrészek;

· Típusai és célja a fő összetevője a vízvezeték rendszerek, egységek, szerelvények és a víz-víz birtokosa;

· Módszerek és technikák szóló, csővezetékek, fúrás és fúrási lyukakat a falak, a hordozó és az általános konstrukciók;

· Módszerei jelölésének helyek beépítése Szaniter, Fűtéstechnikai berendezések és alkatrészek, valamint beállítási szabályok az egészségügyi és fűtőberendezések;

· Módszerek, szabályok és eljárások tesztelésére és ellenőrzésére higiéniai rendszerek, alkatrészek és szerelvények, valamint eljárások rögzítését hibák a vizsgálat során;

· Tárolási módszerek, az előkészítés és az előzetes vizsgálata vízvezeték, a víz és a fűtőberendezés;

· Fogyasztás tartozékok, alkatrészek és fogyóeszközök.

1.7. Művében vízvezeték épül:

· A törvények az Orosz Föderáció;

· Alapszabály, szabályok és rendelkezések a belső munkaügyi szabályok és egyéb jogi aktusokban a Társaság;

· Szabályozás, illetve felettesei;

2. Feladatok vízvezeték

A fő feladatai vízvezetékszerelő:

2.1. Ahhoz, hogy egy használható állapotban, megbízható és hatékony működését mind a szolgáltató a fűtési rendszerek, csatornarendszerek, a vízellátás és a csatornába. valamint a helyes és időszerű javítása és karbantartása összes rendszer bízott.

2.2. Azonosítása, megelőzése és okainak megszüntetésére korai elhasználódását kiszolgált rendszerek és alkatrészek, tegyen intézkedéseket, hogy megakadályozzák az idő előtti kopás.

2.3. Hogy megszüntesse szabálytalanságok a feldolgozó rendszer elvégezni a minőségi javítás, szétszerelés és összeszerelés, beállítás és tuning, tesztelés és ellenőrzés, az alábbiak szerint:

· Leszerelése, szétszerelése, karbantartása és beállítása, bonyolult összetevők, alkatrészek és szerelvények vízvezeték és fűtési rendszerek, a vízellátás és csatornázás;

· Felkészülés a javítás vagy eltávolítása a baleset, a következő formában: megszerzése csövek, idomok, szerelvények és berendezési tárgyak átmenet, hardver és rögzítő rendszerek;

· Szállítási és elhelyezése alkatrész, cső alkatrészek és csőrendszerek, vízvezeték szerelvények, szerelvények és más rakomány a megbízott oldalak;

· Alkatrészek és tartalék alkatrészek befogadórészekkei: csavarok és szegecsek - anyák és alátétek ujjak - ujjak és záróanyákat, és megfelelnek a feltételeknek anyagok használatát;

· Sajtolás, fúró vagy unalmas lyukak szerkezetek tömítés telepítési és összeszerelési rögzítőelemek ezt követő lefektetésének vagy telepítését csövek, szelepek vagy a kapcsolódó berendezések telepítése;

· Partíciós helyek telepítés műszerek, számlálók és más egységek és eszközök;

· Tartsa ellenőrzés a csere és javítás a hibás szakaszainak öntöttvas csövek.

2.4. Ahhoz, hogy részt vegyenek a megszerzése iránti kérelmek kellékek, csatlakozók, alkatrészek és a szükséges eszközöket, és biztosítja azok gazdaságos fogyasztás és a rendeltetésszerű használat.

2.6. Elvégzi az egyéni szolgáltatási megbízások közvetlen felettesével.

3. Jogi vízvezeték

Szerelők joga van:

3.1. Több hatóságok és javaslatokat nyújt be a munkájuk korszerűsítésére és a munka a szervezet egészének.

3.2. Tájékoztatja közvetlen felettesét az észlelt a foglalkoztatás során hátrányokkal és ajánlat opciók és módját, hogy megszüntesse azokat.

3.3. Ahhoz, hogy a kereslet a hatóságok a szervezet a feltételeket, amelyek megfelelnek a követelményeknek, hogy hozzon létre normál üzemi körülmények között, és a feladataik ellátása során, valamint szükség megőrzése nyilvántartások, kimutatások cselekmények ellenőrzések és egyéb hivatalos okmányok során a szervezet.

3.4. Elfogadás és működtetni megoldásokat a hatáskörébe.

4. Felelősség vízvezeték

Szerelők felel:

4.1. Elmulasztása, elhanyagolása és / vagy teljes kudarc a feladatai ellátásához.

4.2. Mert nem engedelmeskedik feletteseinek, nem tartása a vonatkozó szabályoknak és rendeleteknek, a megsértése, illetve nyilvánosságra hozatala üzleti titkokat és / vagy bizalmas információkat a szervezet.

4.3. Megsértése vagy a szabályoktól való eltérést a belső munkaügyi szabályok és munkaügyi fegyelem, szervezés, szabályok, eljárások és általános tűzbiztonsági.

A szervezet vezetője: ________ ______________________

A használati ismerkedés ________ ______________________