9 És lassú módja annak, hogy egy férfi - a szeretet

Eugene Baturina beszél kilenc módon rendszeresen kis csepp a szegény ember agya, így ő (a férfi) ugrott egyszerre (a prezentáció során a Nobel-díjat, például), és fuss el tőled az erdőben. A humor mondja, természetesen.

A nevem házas volt csak kétszer életében. És mindkét alkalommal beleegyeztem. Én mindezt a szerelem: hosszú távú kapcsolat, kommitment, a felismerés, hogy engem választottak. És az otthoni szeretet jön a felismerés, hogy vannak vár rám, nem csak a cipők. Ezért a házasság (és az ember, aki merte társítani az élet nekem, és némi reményt) vagyok ideges. De azt tudom, hogyan kell elpusztítani mindent - történt, tudod.

Az utolsó alkalommal beszéltem. milyen gyorsan kivonja a maga az ember. Most - a folytatást. Szerelmeseinek slow food és sloupoki fogok mesélni, hogy milyen lassan és élvezettel méreg kapcsolatok fokozatosan podsypaya őket méreg. A különbség a leggyorsabb módja nyilvánvaló: lassú visszafordíthatatlansága eredményt. Annak az esélye, hogy a férfi elhagyja egy tartósan magas. Nos, figyelmeztette, hogy a lényeg!

Itt van, hogyan kell csinálni:

1. Rendszeresen mondani az ember, hogy ő nem csinált valamit. „És lógott egy lámpa? Nem? Egyértelmű ... „-” A ingatlanügynök hívott? Aha ... „-” És olvastam a cikkem - arról, hogyan, hogy egy ember figyelemelterelés? Nos ... „És a szomorú sóhaj és elernyednek lelógó vállak hogy érezte legalább Lille hóhér. Mi lehetett olvasni az oszlopot!

2. Emlékszem a régi bűnök. És a közepén egy ártatlan beszélgetés, amikor nem számítunk piszkos trükk. Itt és nézze meg a következő sor „Lovers”, és teljes összhangban bírálják fordítás és választott színész a vezető szerepet (na jó, a majom, őszintén), majd egy ember hallja az édes hang: „Emlékszel, akkor majd azt is mondta, hogy ő elment az ország egyedül, de valójában Lena volt? „Minden, amit úgy néz ki és úgy gondolta, hogy megállt volna. Először is, nem emlékszik. Melyik villa? Mi Lena? És, hogy miért a „túl”, ha a műsor nem a Lena, és nem arról szól, hogy, és a majomember? Másodszor, rájön, hogy ő már nem egy sor vizsgálat - amíg bevallja, hogy tévedett, és nem esküszik az én ház, hogy a szőnyeg nagyobb, mint valaha. Harmadik ... igen, ez lehetséges és nem a harmadik, és így az este sikeres volt.

9 És lassú módja annak, hogy egy férfi - a szeretet

4. Kísérje figyelemmel neki, és várja, hogy kitalálni magának. Amíg nézel tapintani a piti kis lélek, lassan fordul szürke és emlékszik minden fakapy - köztük csak tervezik. Ha rendszeresen gyakoroljuk látvány-X-ray, van esély arra, hogy az ember kidolgozza az azonos paranoia. És nem csoda: valójában követett.

5. Rendszeresen beszélnek rosszul mit ő tartja kedves. „Ford Mustang„- vas krokodil, amely ábrán zaparkuesh Moszkva ívelt utcákon. Szülővárosa - piszkos medence. Csehov - síróbaba, foci - tompa begane a pályán, a fia az első házasságából származó - taknyos hiszti. És sajnálom, hogy ez a teljes házasságot és fia? Nos, akkor a férje szülői technikák - nonszensz Sivogo Mustang.

9 És lassú módja annak, hogy egy férfi - a szeretet
Maga a levél a második házasság az első

9 És lassú módja annak, hogy egy férfi - a szeretet
5 váratlan okok, amelyek morzsolás kapcsolat

9 És lassú módja annak, hogy egy férfi - a szeretet
Váratlan csillagok listája, akik soha nem volt házas

6. Számolja a jó hangulat, és elrontani be újra. Különösen, ha a hangulat nem a te, és ő menjen fel valahol. Itt jött például egy találkozó osztálytársai, és tetszett neki. Az idős asszony sírt, és megölelte az osztályfőnök, a fiúk dicsérték a Nobel-díjat, a lányok azt mutatták, fotók a csecsemők és dugta házi cookie-kat. Kijelentette örömteli haza. Aha. Lányok, mi? És hány volt? És ők kövér? Egy fej tanár, vagy akár az öregasszony pontosan hoo? Látod, mint a szemét az öröm belőle, mint a levegő a léggömb. És nem volt semmi, hogy szórakoztató az otthontól távol, majd hagyjuk állni, értékelik a kapcsolatot.

8. vádolni az, hogy nem függ tőle. Az árfolyamok, például, hogy miért nem várható. Az a tény, hogy nem lehet munkát találni. A rossz időjárás a központban, a karakter az anyja, a villamoson durvaság, hormonális zavarok és a felvonulást a bolygók. Minél több tehetetlen ő maga jobban érzi magát. Csak, ha továbbra is tartja, fejezze be a mondatot: „Ha meg kell magyarázni, hogy nem kell megmagyarázni!”.

9. Nos, általában ezt úgy, hogy mindig és mindenhol volt krónikusan hibás. És ez hozta fel a lámpa, és hogy a gyermek sikertelen szerelmes egy osztálytársa, és hogy az olajbogyó nem ugyanaz. Mivel a nagyobb bűnös érez, annál inkább akar lenni melletted, feleségül, lezuhanyozott ajándékokkal és összehozzák a gyerekek.

Nem hiszel nekem? Nos, hála az égnek.

Kapcsolódó cikkek