9 alaplapok Rockbox ipod nano

Már 3 hónapja, hogy az átmenet az Rockbox. Hivatalos firmware én Ipod Nano 2 persze jó, de szerettem volna valami mást. Ez az igazság, hogy kaptam egy teljesen más Rockbox firmware. Ez alapvetően eltér a hivatalos.


Megragadtam egy csomó ezekben a hónapokban. És most szeretnék közvetíteni, hogy ezt szem előtt tartva tipp ...

2. Ha kint voltak beállítások
Van egy pár kóbor beállításokat. Minden alkalommal, amikor nem fürdőzik, és nem vezetni ismét a menüben a lapon a Menü> Beállítások kezelése, hozzon létre egy konfigurációt az aktuális beállításokat (levelet .cfg fájl). Most, hogy le őket, el kell menni a Menü> Beállítások kezelése> Tallózás .cfg fájlokat, és válassza ki a mentett konfigurációs.

3. Charge
Az otthoni töltő iPod töltés gyorsabb. Tehát azt tanácsolom, hogy csatlakoztassa a számítógéphez, amikor a hold

4. Továbbfejlesztett navigációs mappák
Általános Settings> System> lemez> könyvtár cache> az oda és minden cache mappát.

5. Futtassa az eredeti firmware-t:
Alatt iPod letöltések (ha az Apple logó jelenik meg) viszont tartásban. Való visszatéréshez Rockbox, indítsa újra az iPod (bilincs 6 s középső gomb és menü gomb)

6. betűtípusok támogatja az orosz nyelv:
Először meg kell telepíteni betűtípusok - letölthető az utolsó csomag, és töltse fel az iPod. Orosz támogatás minden típusú betűtípusok 5x8, 6x12, stb.; Helv (minden), ter (minden), unifont.

7. témák (WPS)
Letöltés témák, akkor itt. Sok a téma nem használja az Unicode betűtípusok, ezért mielőtt megváltoztatja a téma beállított rendszer nyelve angol: menü> Általános beállítások> nyelv> angol (egyébként akkor kell mászni a menüben véletlenszerűen) egy-két alkalommal egy .Bylo. Aztán egyedül megoldást orosz font az új téma: menü> Általános beállítások> kijelző> böngésszen betűtípus.
Most kell Transformer témát.

8. Hogyan lehet futtatni Doom
Nem fogod elhinni, de a Doom felülmúlta Ipod. Az iPod a mappában .rockbox Doom hozzon létre egy mappát (például G: \ Rockbox \ doom \ ahol G - a meghajtó betűjele az iPod.). Ez öntsük rockdoom.wad fájlt. Töltse az archívum a játékot, úgy találja, hogy doom.wad fájlt. Azt is töltse ki a Doom mappát. Most minden lehet játszani (válassza a Menü> Böngészés Plugins> Doom)

9. Dalok letöltése
Most már nem kell iTunes. Miután villogó vittem a számítógépekkel. Annak érdekében, hogy töltse ki a dalokat, töltse le a lejátszót ofits.proshivki módban (amikor a hold), és csatlakozik a számítógéphez. Nyissa ki a készülék memóriájában, hozzon létre e olyan Folderor leeresztve a dalokat. Egyre inkább szükség van semmi.

Nos, ez minden. Ügyeljen arra, hogy adjunk több tippeket. Sok szerencsét!
Minden a legjobb! Üdvözlettel E. N. aka rxn

Ajánlott olvasmány:

Kapcsolódó cikkek